2014 Yarenleri! :)

Ilk dönemler sıkıntılı olur diyordunuz ya şimdi cok daha iyi anlıyorum ota kakaya alınabilir mi bi insan ya herseye alınıyor delircem :KK43: sizde durumlar nasıl bebeğim
İyi allaha şükür bebeğim yaa düşe kalka zamanı geçiriyoruz.. İşe devam ediyomusun bebeğim?
hayırlı akşamlar kızlarr ben geldim, ne var ne yok nasılsınızz?:KK37:
hayırlı akşamlar pofidikommmm iyi allaha şükür sen nasılsın?

İyiyim cicimmmmmm pek keyfim yok aslında ama bugünümüze şükür:) sen nasılsıııııınnnn:KK15:
ay bebeğim bende bi garbim aslında üzerimde bir stres var hayırlısı bugun çıkış tarihimiz listeyle asılacası aşkımla konuştum daha bakamadım yogunuz yarın çanakkale zaferi ya albay gazinoda yemk verecekmiş onun organizesiyle ilgileniyorum şimdi gazinoya gidiez geri dönünce bakarım dedi ona göre şafagımız 35 ban göre 37 bakalım kim haklı bende eve geldim derste ses kaydı yaptım onu dinliyorum hoca bir konuşuyor duysan denizim valla 15 dkda 1 a4 kagıdının ön yzü not çıkt kadın a dese yazıyorm sınavda iyi almak için senin neyin var bebeğim ya:KK68:

ay bebeğim bende bi garbim aslında üzerimde bir stres var hayırlısı bugun çıkış tarihimiz listeyle asılacası aşkımla konuştum daha bakamadım yogunuz yarın çanakkale zaferi ya albay gazinoda yemk verecekmiş onun organizesiyle ilgileniyorum şimdi gazinoya gidiez geri dönünce bakarım dedi ona göre şafagımız 35 ban göre 37 bakalım kim haklı bende eve geldim derste ses kaydı yaptım onu dinliyorum hoca bir konuşuyor duysan denizim valla 15 dkda 1 a4 kagıdının ön yzü not çıkt kadın a dese yazıyorm sınavda iyi almak için senin neyin var bebeğim ya:KK68:
Kuşummmm inşallah 35 tir şafağınız:) 2 gün 2 gündür bebeğim:)

Çalışkan tuğçemmm bnmmm eminim çok iyi alıcaksın sınavdan:) güveniyorum sanaaa:) ne okuyodun buarada bebeğim? Sordum mu daha evvel hiç hatırlamıyorum:/

Buarada genel bi keyifsizlik var üstümde bebeğim yaa;( azıcık kızdım benimkinede salak şeyyyy.. Gıcık oldum ona.. Belki o da etkilemiş olabilir:) amaaaaannnnn geçer hepsi yaaa:)

X