2014 Yarenleri! :)

Yaani neden boş sebeplerden ilişki yıpransın çok anlamsız.. Yetişkin insanlarız sonuçta.

aynen bende onu diyorum ya iste kalp kirmaya da gerek yok bnce sakin konusuldugu zaman her iki tarafta buyucgni sanmiyorm sahsen

aynen bende onu diyorum ya iste kalp kirmaya da gerek yok bnce sakin konusuldugu zaman her iki tarafta buyucgni sanmiyorm sahsen

Tartışmaktan fırsat bulamıyor ki. İyide söylesem yanlış anlıyor. Askerlik yapıyor diye beni suçluyor benim için yapıyormuş

canım hak veriyorum ama ne bilim ya aramız hala düzelmedi ben hatasız değilimki kusursuz hiç değilim napayım bilemedim yani off
canim benim duzelir takma ikinzde sakince konusun duzelmicek hic bi konu yoktur ya o kadar kiskanmasno da hos gor uzakta askerde sen disardasn illaki seni hep dusunecek o konuda dert etme cok buyutme

canim benim duzelir takma ikinzde sakince konusun duzelmicek hic bi konu yoktur ya o kadar kiskanmasno da hos gor uzakta askerde sen disardasn illaki seni hep dusunecek o konuda dert etme cok buyutme
bende hastayım ya hassasım galiba canım düzelir Allahın izniyle

Tartışmaktan fırsat bulamıyor ki. İyide söylesem yanlış anlıyor. Askerlik yapıyor diye beni suçluyor benim için yapıyormuş
anladim cnm konu ne bilmiyorm ama alttan al bu seferlik askerdeler doe cok odun verip alttan alyoruz ama yapcak bsey yok bde erkekler cok fzla skntya gelmezler konuyu buyutmeye gerek yok tamam de gec:)

anladim cnm konu ne bilmiyorm ama alttan al bu seferlik askerdeler doe cok odun verip alttan alyoruz ama yapcak bsey yok bde erkekler cok fzla skntya gelmezler konuyu buyutmeye gerek yok tamam de gec:)

:) Allah hepimizin yardımcısı olsun ve sabır versin..

denizim benim cogu gitti azi kaldi yapma byle balim ya illaki zor olur gobdermek ama ypacak bsey yok ckk sukur gordun iyi oldugunu da o bile yeter tatlm benim az kaldi sevdocgmzle kavusmamiza INSALLAH kusum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…