2014 Yarenleri! :)

amin amin kuzumm:)

Hadi yaaa niye böyle birşey demişki belgeleri varsa bebeğim bir sorun çıkmaz umarım mutsuz olma yanlış anlaşılma var sadece gelecek yanına kuzum:)
Kuzum gece firar etti geldi yaa inşallah sıkıntı çıkmaz boluk komutani biliyor mus zaten bugünde bölük komutanı mobetciydi problemsiz girdi inşallah sorun çıkmaz iki guncuk hasret giderecektik ama askerlik yine mahvetti bizi :/

denizim benim cogu gitti azi kaldi yapma byle balim ya illaki zor olur gobdermek ama ypacak bsey yok ckk sukur gordun iyi oldugunu da o bile yeter tatlm benim az kaldi sevdocgmzle kavusmamiza INSALLAH kusum
Damlammm bitsin kavuşalım sevdiceklerimize artııııık yeter gari sıkıldım bu askerliktennnn

günaydınnn denizimmmm :)) nasıl geçti haftasonunuz ?? Allah kavuştursun güzelimmm
Sağolasın yeşommmm:) rüya gibiydi haftasonu yaaa.. Çok güzeldiiiiii.. Dolu dolu yaşadıkkkkkk:) ahh bide ayrılık olmayaydıııııı vedalaşmada çok ağladık ikimizde bebeğimmmmm rabbim hepimize sabır selamet versin inşallah şimdiden deli gibi özledim onuuuuuu
hoş geldin fıstık günaydın nasılsın bakalım
iyim allaha şükür cankuşımmmmm.. Hafiften grip oluyo gibiydi burnum akıyo, hapşırmaya başladımmmm sen nasılsın bitanemmm?

aminnn bebeğimmm aminnnnn.. seni anlayabiliyorum, sarılıp sarılıp ağlamıştıkk ahh ahh heleki erkeğin ağladığını görmek.... hiç gitmek istememiştim ama maalesef ayrılık olmadan kavuşmak olmuyor.. biraz sabret yine bir kaçamak yaparsınız canımm benimmm,, bak ben artık teskereye kadar sayıcam Başak da öyle.. bugünümüze şükür bebeğimmm

ben mi iyiyim herhalde sen yeşime böyle güzel yazınca bende özlediğimi hissettim şuan ağlayacağım yani öyle oldum çok sıkıldım artık şu lanet olası askerlikten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…