2014 Yarenleri! :)

Canım benim ki askere giderken telefonu satacaktı izin vermedim koy odana kalsın resimlerimiz var dedim tamam dedi abisinin de telefonu bozulunca almış kullanmış. Bende kızdım neden kullanıyo diye oda bana yenisini gönderecek dedi abimle aramımı bozmaya çalışıyosun dedi.. Sonra senin için askerliğe geldim senin için katlanıyorum diyo. Askere gitmesinden bile beni sorumlu tutuyo

Canım benim ki askere giderken telefonu satacaktı izin vermedim koy odana kalsın resimlerimiz var dedim tamam dedi abisinin de telefonu bozulunca almış kullanmış. Bende kızdım neden kullanıyo diye oda bana yenisini gönderecek dedi abimle aramımı bozmaya çalışıyosun dedi.. Sonra senin için askerliğe geldim senin için katlanıyorum diyo. Askere gitmesinden bile beni sorumlu tutuyo
şaka gibi ya ne alaka yani sen olmasanda gidecekti askere. aman canım valla he de geç iyi değiller ciddi anlamda ya daha iyi anlıyorum şimdi

iyi yapıyosun valla canım en iyisi öylesi zaten de ne bileyim bizde bozuğuz normal demekki
Kendimden hiç taviz veremem herkes askerlik yapıyor bir tek o değil trip falan da çekemem.. Aynen de belirttim birşey diyemedi. Alttan almak da bir yere kadar sonra öyle alışıyorlar

oy oy 4 mü :) guzelim bitmis gitmissss yaaa gozun aydin fistigimmmm artik bundan sonra ayrilik yok insallahh:)
:)) evettt canım inşallah.. iş yerinde ki arkadaşlarım falan soruyor safak kaç söylüyorum olarda heyecanlanıyor ne kadar mutlusundur şimdi diyorlar :) öyle valla mutluluktan bi değişiğim hala inanamıyorum sanki btiitiğine

Ya inanmıyorum gecen aradi bende müşteri var diye acamadim ona takmış aklima hiç iyi seyler gelmiyor dedi şaka gibi hic bi yalanim yanlisim olmadi halbuki simdiye kadar
askerdeler ya byle dusunmeleeri normal geliyor artik bana canim cok degisyorlar orda ya

Hiç iyi bir değişim değil bu. Tek askerlik yapan onlar değil bu şekilde alışıp devam ediyorlar ottan sebeplerden tartışma çıkarmaya.
askerlik yalanlarin geneli boyle ki zaten uzaktalar ne beklersin bizde 12 sene onlardan uzak kalalm neler gelir akla normal yani

hiç sorma canım hemde ne değişme yani uçan kuştan kıskanmasına az kaldı. sem benim gözümde kusursuzsun hata yapınca şaşırıyorum diyo
cnm byle dusunmeleri cidden normal geliyor bzler de 12 sene veya 6 ay uzak kalalm icimz icimizi yer normal karsilayp dnleyp susyorm paranoya olmislar:)

askerlik yalanlarin geneli boyle ki zaten uzaktalar ne beklersin bizde 12 sene onlardan uzak kalalm neler gelir akla normal yani
Normal falan değil bence sen eğer ardında birini bırakıyorsan ona tam anlamıyla güvenmelisin yok ben güvenemem sorun çıkartırım diyorsan ayrıl gitsin.. Bu şekilde hem kendine hem de karşındakine sorun çıkartır ve git gide sevgi güven hiç birşey kalmaz. 12 ay bizler içinde zor geçiyor beklemek çok daha zor ki herkes de beklemez.. Biraz insan düşünmeli bazı şeyleri yargılamadan kızmadan önce derdini adam gibi söylemeli anlatmalı tartışmak suçlanmak yerine iki medeni insan gibi konuşulmalı.. Yoksa ilişki zedelenir

Normal falan değil bence sen eğer ardında birini bırakıyorsan ona tam anlamıyla güvenmelisin yok ben güvenemem sorun çıkartırım diyorsan ayrıl gitsin.. Bu şekilde hem kendine hem de karşındakine sorun çıkartır ve git gide sevgi güven hiç birşey kalmaz. 12 ay bizler içinde zor geçiyor beklemek çok daha zor ki herkes de beklemez.. Biraz insan düşünmeli bazı şeyleri yargılamadan kızmadan önce derdini adam gibi söylemeli anlatmalı tartışmak suçlanmak yerine iki medeni insan gibi konuşulmalı.. Yoksa ilişki zedelenir
smdi sen konuyu nerden nerye cektin. senin bakis acin farkli illaki iki tarafta guven oolmali olmasa bu kadar insan beklemez saf degil kimse anlamicak kadar onceden nasildi askerden sonra nasil arada ki fark coktur illaki guven var yok degil sahsen ben erkek olsam askere gitsem beklesem orda sevdgm disarda ne yapyor ne edtor fazlasyla kisitlama yaparm bu degildirki guvensizlik. bunun ocinde tartisacak drgklim be normal karsilarm tabikide anormal bsey gelmiyor bana:)

smdi sen konuyu nerden nerye cektin. senin bakis acin farkli illaki iki tarafta guven oolmali olmasa bu kadar insan beklemez saf degil kimse anlamicak kadar onceden nasildi askerden sonra nasil arada ki fark coktur illaki guven var yok degil sahsen ben erkek olsam askere gitsem beklesem orda sevdgm disarda ne yapyor ne edtor fazlasyla kisitlama yaparm bu degildirki guvensizlik. bunun ocinde tartisacak drgklim be normal karsilarm tabikide anormal bsey gelmiyor bana:)

Fazlasıyla zaten kısıtlama yapıyorlar ama kalp kırmaya ne gerek var? Tartışınca iki tarafında morali bozuluyor. Tartışma çıkaran zaten bizler değiliz ama hep alttan alındığı zaman da herşeyde sorun çıkartıyorlar

X