2014 Yarenleri! :)

Gunaydin bebegim ay ne kadar guzel bir ruyaymis bende bazen guzel ruyalae goruyorum cok motive edici oluyor ya bir kac gun mutlu oluyorum :)
demi tatlim valla keyfim yerine geldi :)

Kafayı yemis ya resmen sabir diliyorum Allahtan
ayy canim deme oyle deme noldu ki tam olarak anlatmak istermisinn
Ruyalarin gerçek ol asini diliyorum bebegim benim okacak inşallah bilinçaltını yirim
saol balim benim aminnnn
bilincaltim cok fena kuzum dunde ışıklı bi yolda yuruyoduk beraberr :) ozlemden ne yapacagini sasirdi bilincaltim :)

canım burası toplanma yeri usta birliği değil oraya geçecekler yarın
Toplanma birligiyse o zmaan telefon kimde kalacak acaba cnm biz toplanma birligi olmadi o yuzden bilmiyorum usta birliginde giriste arama yaptilar telefonu aldilar daha sonra albay habercisi albay telefonu kendi getirtti zaten simdi

Haha banada aynen oyle oluyo bir kere cok guzel bir ruya gormustum mutluluktan okula gidemedim dusun halimi

of ya of nasıl haber alıcam

Bende hergün görüyorum balim ya ozlemek zor is :)
Kiz ise girdimya ben aradi beni geçen gun acamadim tektim yoğunluk vardi aradi 3 kere acamadim hala onun lafini yapiyo nornalde acardin aklima kötü seyler geliyor falan dedi dedim sen iyi misun su zamana ksar ne yaptim da böyle dusunebiliyorsun manyak mi ne. Daha sebepler varda uzuuunnnnnnn

görüştünüzmüüü :)))
ne kaa güzel ne kaa :) senin adına çok sevindim :)
Allah razı olsun bebeğim çok sağolasın.. Burdurdayız derken balım sevdiceğinin yanında mısın? :)
Ebet kızlar sevdiceğimi evciye çıkardık.. Güzel bi haftasonu oldu bizim için.. Ah bi de geri dönüş olmasaaaa şuan yolda yarim.. Burdura dönüyo bende yapayalnız kaldım şimdiden özledimmmm ayrılırken çok ağladık sevdiceğimleee inşallah zaman su gibi akıp geçer hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…