2014 Yarenleri! :)

kuzucummm gelemedim yaa ara ara okudum ama zaman bulamadim yazmaya..hepinizi cok özledim. .askerini evciye cikarmissin balimm cok sevindimm bol bol hasret gidermissinizdir inşallah denizimmm
Giderdik çok şükür bebeğimmmmm:) güzel geçtii ama ayrılması çok zordu yaaa:KK43: ağlayıp durduk aşkımla:KK43: kurban olurum onu verene yaaa gözyaşlarını bi görsen bbeğim:KK43::KK43: bende koyverdim :KK43: ağladım:KK43:

Ebet kızlar sevdiceğimi evciye çıkardık.. Güzel bi haftasonu oldu bizim için.. Ah bi de geri dönüş olmasaaaa:KK43: şuan yolda yarim.. Burdura dönüyo:KK43: bende yapayalnız kaldım:KK43: şimdiden özledimmmm:KK43: ayrılırken çok ağladık sevdiceğimleee:KK43: inşallah zaman su gibi akıp geçer hepimiz için:KK43: :KK43: :KK43:

Ahhj ahhh kuzu zordur mutlaka ama düşünsene bir dhaa kavuştuğunuzda ayrılmayacaksınız bitecek az kaldı :) üzme kendini dicemde bebeğim zorrrr Allah'ım hepimize sabır versin aminnnn

Giderdik çok şükür bebeğimmmmm:) güzel geçtii ama ayrılması çok zordu yaaa:KK43: ağlayıp durduk aşkımla:KK43: kurban olurum onu verene yaaa gözyaşlarını bi görsen bbeğim:KK43::KK43: bende koyverdim :KK43: ağladım:KK43:
oyyy kiyamam size yaa..az kaldi bebeğim bu da biticek..ayrilmak cok koyuyo insana anlıyorum seni ama sabir denizim sabir

X