2014 Yarenleri! :)

eh iste kusum iyiyim arkadaslarla nargile icmeye gittik.. sevgilileri de vardi.. butun aksam erdiyi yanimda hayal ettim :/

sen nasilsin canim napiyosun
kıyamam balım yaaa bıraz daha sabır demetıım İNŞALLAH kavusmanıza az kaldı erdınle bıdaha ayrılmazsınız artk balım askerlık te bıttı engelıde kalmadı şükür hem ne demişler sabreden dermiş muradına ermiş :) bnde ne olsun balım aynı şafak düşmece uyku tutmadı benıde takılyorm nette tv ye bakınyorm arada

sakın ol balım sakınlesınce duzgun bı sekılde konusur kendısıde kesın balım
Ya inanmıyorum gecen aradi bende müşteri var diye acamadim ona takmış aklima hiç iyi seyler gelmiyor dedi şaka gibi hic bi yalanim yanlisim olmadi halbuki simdiye kadar

Allah iyilik versin bebegimmm

amin amin kuzumm:)

Kavuşma ani çok güzeldi ama su an acilen askeriyeye gitti nizamiye deki asker ben görmedim firar ettiler demiş ama belgeleri bile var yaa gece gelebilirse gelecrkk offf yaaaa cok mutsuzum

Hadi yaaa niye böyle birşey demişki belgeleri varsa bebeğim bir sorun çıkmaz umarım mutsuz olma yanlış anlaşılma var sadece gelecek yanına kuzum:)

gunaydiiiiin canlarimmmm :) oyle guzel ruyalar goruyorum ki iki gundurrrr allahimm cok sukur :)
bu gece istedi erdim beni babamdannn cok guzeldii cooook

gunaydiiiiin canlarimmmm :) oyle guzel ruyalar goruyorum ki iki gundurrrr allahimm cok sukur :)
bu gece istedi erdim beni babamdannn cok guzeldii cooook
Gunaydin bebegim ay ne kadar guzel bir ruyaymis bende bazen guzel ruyalae goruyorum cok motive edici oluyor ya bir kac gun mutlu oluyorum :)

Kızlar yaa benimki toplanma yerinde hala ve watssapptan konuşuyorduk askm telefnu alıyorlar dedi ve ulaşamıyorum oof of moralim çok bozulduu alamaz mı yani geri

Kızlar yaa benimki toplanma yerinde hala ve watssapptan konuşuyorduk askm telefnu alıyorlar dedi ve ulaşamıyorum oof of moralim çok bozulduu alamaz mı yani geri
Gittigi yere gore degisir canim belki alir arada kullanmasina izin verirler bazi yerdede hic vermiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…