2014 Yarenleri! :)

Hiiiiiicccccc

Ama bananeee ya onun demesi gerek Ben niye diyim bunaldim cidden artık her halti ben söylüyorum ben yapıyorum ben düşünüyorum gelsin konusmam gerek bazı şeyleri cidden doldum artık bak aramadı

kuzum değerinizi bilin vala bak İzmir gibi bi yerde yapıyor tek sorununuz tripler tavırlar. Şükredin vala bak benim sevdiceğim şırnağın bilmem neresinde başıma ağrılar giriyor stresten
inşallah şu askerlik düşerde bayram ederiz

Yani İzmir gibi yerde hala doguda askerlik yapıyormuş gibi tavirlarda neymiş askerdeymis kisitlanmismis bilmem nE. Düşmez ya oniki aya dusen e kadar ne kadar zaman gecti

kızlar bişey sorcam, sevdiceğe 5 günlük izin aldırıp nisan sonu gibi, onu antalya taraflarına tatile götürmek nasıl fikir sizce? olimposa bakındım biraz bikaç yere, çok sevimli yerler var doğanın içinde huzurlu, yemekleri güzel konaklanıcak yerler filan. askerlikte böyle bişey yapsam sanki çokçokçok sevilirmişim, yerim daha bi ayrılırmış gibi geliyo. bi yandan da gelmesine 1 ay kalmış olucak nisan sonu olunca, hiç kalkışmasam mı diyorum ondan. bilemedim sizce nasıl olur

Yani İzmir gibi yerde hala doguda askerlik yapıyormuş gibi tavirlarda neymiş askerdeymis kisitlanmismis bilmem nE. Düşmez ya oniki aya dusen e kadar ne kadar zaman gecti

Bi umut işte

Bence gelmesine 1 ay kalmış oluyorsa geldikten sonra götür en azından askerlik bitmiş kafası rahat olmuş olur

Onu bunu bilmemde kızlar gerçekten tezkereden sonra hepimizn tatile ihtiyacı vaar.. Sevdiğim cok zor günler atlattı askerdeyken. babası ölümden dondu bu haftada kardeşini yoğun bakıma kaldırdılar gece gunduz demedn hiç ayrılmadın yanından kardesının.ban şey dedi cok hoşuma gitti. Gözümde yeterince büyüktün ama bu haftadan sonra kat be kat arttın seni kimselere değişme mdedi :) Bizde inşallah gelince gitmeyi ddüşünüoyruz bi yerlere.Olmazsa tekirdağa bizim yazlığa kacırıcam hiç yoktan iyi :)

oy canım benim ya ne güzel demiş öyle bebeğim gidin valla acısını çıkarın bu ayrılığın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…