2014 Yarenleri! :)

Yok yavru ya her zamanki şeyler bugünde aramadı katil olcam

dayan kuzum gelince patakla bi güzel ne bu ya tavır tavır resmen sanada askerlik yaptırıyor lafını çekme herşeyi konuşun çözün destek olma zamanında sımsıkı bağlanın mesafeli olmayın asla

dayan kuzum gelince patakla bi güzel ne bu ya tavır tavır resmen sanada askerlik yaptırıyor lafını çekme herşeyi konuşun çözün destek olma zamanında sımsıkı bağlanın mesafeli olmayın asla

Canım ben Buna kargo yolladiktan sonra mukemmeldik zaten ama gariplesti ne blm kaç ay oldu bunaldı belki de olabilir yani. Bir gelsinde hallolur her şey

Canım ben Buna kargo yolladiktan sonra mukemmeldik zaten ama gariplesti ne blm kaç ay oldu bunaldı belki de olabilir yani. Bir gelsinde hallolur her şey

aynen kuzum bunalmıştır bide çevresindekiler sorun yaşıyorsa oda etkileniyordur hiç koz verme eline. ben bile face şifremi isteyebilir diye kankalarımla konuşmalarıma bile çeki düzen verdim yanlış anlar bakar diye
herşeyi yanlış anlama sürecine girebiliyorlar bebeğm herşeye he dicen geçcen

Gelene kadar olayları buyutmicem zaten geldikten sonra yüz yüze konusuruz artık bakalim derdi ne ufff aramadı yaaa yarin çarşıya cikicak diye aramadi kesin
yarin ona gostercem gününü kizz nete giriyor ama bana cam aç demiyor bir iki kez ben dedim sonra bende dememeye başladım. Ama sanırım ben iş yerindeyim diye demiyor

canım sen yaz sen de cam açalım diye azcık çığırtkan ol ondan adım bekleme çünkü o bunu düşünemiyor şu an sen onu yönlendir hayırdır noluyoz sevgilinim ben senin uleyn tarzına bürün dediğini yaptır öyle susmaktan anlamıyor bu erkekler ciddiyim bak ben benimkiyle geçen tartıştım ayrılcaktık nerdeyse ama bi sesimi çıkardım kuzu gibi oldu bunlar bundan anlıyor bacım ya niye kasıyon kendini. canımızdan çok düşüncez ama gerektiğinde de ayarı vercez böyle olmaalııı

gibi gibi canım ya çok özlüyorum

bende çok aşırı özlüyorum kuzum ustalığa gideli yarın hafta olacak ama çok kötü hissediyorum nasıl geçicek günler
daha bugün geçti şırnağa en geç pazartesi gidecek tam yerine ve aylar nasıl geçecek bilmiyorum onada çok zor geliyor

zor olmaz mı canım ya Allah kavuştursun hepimizi

kız yine ne yaptım ben

Hiiiiiicccccc

Ama bananeee ya onun demesi gerek Ben niye diyim bunaldim cidden artık her halti ben söylüyorum ben yapıyorum ben düşünüyorum gelsin konusmam gerek bazı şeyleri cidden doldum artık bak aramadı

Hiiiiiicccccc

Ama bananeee ya onun demesi gerek Ben niye diyim bunaldim cidden artık her halti ben söylüyorum ben yapıyorum ben düşünüyorum gelsin konusmam gerek bazı şeyleri cidden doldum artık bak aramadı
deliiiiiiiiiiiii nasılsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…