2014 Yarenleri! :)

oy canım benim ya ne güzel demiş öyle bebeğim gidin valla acısını çıkarın bu ayrılığın
Çıkarıcaz canım inşallah bi gelse de sağ salim.. benimde çok hoşuma gitti o sözleri duymak :) hatta gece 2 idi ertesi gün işe gidecektim sabah bana kzıyor git evine uyu diye içim el vermiyor ki kızı bırakıp eve gitmeye yani vicdan meselesi taktir toplamak için yapmadım :)

Çıkarıcaz canım inşallah bi gelse de sağ salim.. benimde çok hoşuma gitti o sözleri duymak :) hatta gece 2 idi ertesi gün işe gidecektim sabah bana kzıyor git evine uyu diye içim el vermiyor ki kızı bırakıp eve gitmeye yani vicdan meselesi taktir toplamak için yapmadım :)
e tabiki canım içten gönülden gelir böyle şeyler kıymet bilmesi çok güzel..

canımsın ya anlıyorum seni benimkide bana az çektirmezdi az beklemedim aramasını :KK62::KK62::KK62:

Dur bakalım yarın carsiya çıkacak konuscam o zaman içimde de kötü bir his var anlamadım gitti. Bacuu ben uyumaya caliscam moralim bozuk valla hadi opuyorum senii iyi geceler :KK15:

Dur bakalım yarın carsiya çıkacak konuscam o zaman içimde de kötü bir his var anlamadım gitti. Bacuu ben uyumaya caliscam moralim bozuk valla hadi opuyorum senii iyi geceler :KK15:
sıkma canını bebeğim ya yarın konuşur halledersin. bende öpüyoruuum iyi geceler

kapalı kuzum telefonu

Bir Haber varmı kuzum :KK43:

Onu bunu bilmemde kızlar gerçekten tezkereden sonra hepimizn tatile ihtiyacı vaar.. Sevdiğim cok zor günler atlattı askerdeyken. babası ölümden dondu bu haftada kardeşini yoğun bakıma kaldırdılar gece gunduz demedn hiç ayrılmadın yanından kardesının.ban şey dedi cok hoşuma gitti. Gözümde yeterince büyüktün ama bu haftadan sonra kat be kat arttın seni kimselere değişme mdedi :) Bizde inşallah gelince gitmeyi ddüşünüoyruz bi yerlere.Olmazsa tekirdağa bizim yazlığa kacırıcam hiç yoktan iyi :)

Geçmiş olsın canım hayırdır nesi vardı ki? Hem ailen iyi izin vermiş kalmana gece gündüz? Tatile izin verecek mi ki sizinkiler?

ya ya ya ya falan filan işte kızlar.. :KK70:@mickey_mouse11 FusRam FusRam yesmceyhn yesmceyhn M mltm22

Bebeğim :))) Hande yenerin bir Şarkısı geldi aklıma melodi Aklımda da sözleri gelmiyor:-)

Bir Haber varmı kuzum :KK43:

Geçmiş olsın canım hayırdır nesi vardı ki? Hem ailen iyi izin vermiş kalmana gece gündüz? Tatile izin verecek mi ki sizinkiler?

Bebeğim :))) Hande yenerin bir Şarkısı geldi aklıma melodi Aklımda da sözleri gelmiyor:-)
ben anladım seni bacımm kalptesinnn:KK70::KK70:

X