2014 Yarenleri! :)

sorma ya siirte gidip dalasım var şuna :)

Kızz burda herkesin ki doğu ya da zor yerler benimki İzmir ahaha sinirlendim şimdii
Dün telefonda diyorumki n'oldu gene garipsin triplerdesin yoo normalim bu seferde tripte olan sensin telefonu ilk açtığında ben aşkım vs dedim sen söylemedin dedi ahaha bende minibüsteydim dedim ne olmuş minibüste kim var akraba mı var tanıdık mı bilmem ne bağırmaya başladı Telefonu kapatırken seni seviyorum dedim o demedi

Baya kiskancmis canim seninki de

amin canım benim ediyorum zaten ama bazen beni delirtiyor elimde değil onu da anlamaya çalışıyorum çarşısı her gün 12 saat nöbet ama ben napayım benim suçum ne
canım senin hiçbir suçun yok işte o orda zor şartlarda gelince acısınıda çıkarırsınn :) Allahım kabul etsin dualarını..

şu 49 gün bi geçsin gelsin de soracağım ben ona bunların hesabını . he yok hesabı keselim derse de herkes kendi yoluna canım bu ne valla canıma tak etti artık askerlik mi bencillik mi anlamadım inşallah geldiğinde de bunları yapmaz bana

ah bende öyleyim topuklu ayakkabı giydiğimde tak tak ses yaparsa vay halime vay efendim herkes sana bakıyor :) sanki milletin işi gücü yok beni kesmeye gelmiş hepsi

Canım ben onun yanında topuklu giyemem zaten ahaha. Noldu canım senin ne yaptı?

sanırım öyle olmuştur :) uzun dönem evet canım ona topçu çıktı.. Ben Boluda oturuyorum 18 yaşındayım.. :)

Meslekler Değişiyor oraya gidince inşallah rahat edeceği bir görevde olur.. Bnim sevdicekte iletişimci olarak gitmişti ama çavuş oldu:) aboo baya gençsin

Meslekler Değişiyor oraya gidince inşallah rahat edeceği bir görevde olur.. Bnim sevdicekte iletişimci olarak gitmişti ama çavuş oldu:) aboo baya gençsin
evet :)) aranızda en küçüğünüz sanırım benim .. benimde tek isteğim o orda rahat olsunda :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…