2014 Yarenleri! :)

Bir de derlerki kızları anlamak zor ahaha En Büyük KK

Canım bizimki boy farkından değil kıskançlıktan :-) Anlat cicim sinirlerin tepende gene :eek:
o kadar uzun oldu ki herkes okuyacak şimdi okuyanlara yazık günah boş yere okuyacaklar diye mesaj olarak gönderdim bebeğim :)

Ya dün beni aradı saçma sapan triplerde askerde diye mi ben anlamadım ki :KK43: Taktığı şey bak göz kalemi sürme demiş bende sürmüşüm. Neymiş eskiden yaptığım şeyleri takmış gitme demiş gitmişim falan.

Aradı bacuuu ama triplerde çocuk :KK43:

Abidik gubidik şeyleri takıyormuş kafaya yani belli oldu. Sonrada dedi konuşamıyorum internete girince konuşuruz rahat rahat vs.

Evet şimdi saçma sapan konuşuyor bir de olmadı bir şey diye bağırıyor hey Allah'ım yaaa. Ayın 2sinde burda olacak bakalım bende uzatmıcam normal konuşcam gelince konuşuruz artık.
Kuzum aramış ya asılır askeri psikoloji bunun adi ben simdi yoldayım ona gidiyorum eminim bizde yiycez birbirimizi :) yok ruhu kalemi falan filan takma :)

Kizlarrrr ben askerine gidiyorum evci izin aldı aniden ve ben aniden bindim gidiyorum yuppi çok mutluyum :)

o kadar uzun oldu ki herkes okuyacak şimdi okuyanlara yazık günah boş yere okuyacaklar diye mesaj olarak gönderdim bebeğim :)

Cevap attım yavruuuu
Kuzum aramış ya asılır askeri psikoloji bunun adi ben simdi yoldayım ona gidiyorum eminim bizde yiycez birbirimizi :) yok ruhu kalemi falan filan takma :)
Yaa sorma delirtecek beni sanki nerde askerlik yapıyor :63:

Hiç sorma canım ya :63:

:KK54::KK54::KK54:

X