2014 Yarenleri! :)

yok canım önemli değil bu zamana kadar dayanmışsınız az daha dayanın güzel günler bekliyor sizi :) geldiğinde özlem giderirsiniz vakit geçirirsiniz bizlede paylaşırsın :)

yok canım önemli değil bu zamana kadar dayanmışsınız az daha dayanın güzel günler bekliyor sizi :) geldiğinde özlem giderirsiniz vakit geçirirsiniz bizlede paylaşırsın :)
kısmet yavrucum hayırlıysa beri hayırsızsa geri :) şu an tartıştık ya ben gemileri yaktım yine :)

ah canım benim bu kadar zamandır ala ala :))) bi ay daha dayan canım onunda orda sinirleri bozuk o askerdeyken sen hamileyken naz yaparsın ödeşirsiniz :))
ben biraz cadıyım :) ilk başlarda aman askere gitti falan diyordum bi kaç ay sonra geçti artık tartışmalarda geçen tartışmada ben alttan almıştım sıra sende diyorum sıkıyorsa almasın :) hamileliğe kalmadan alırım ben bunun öcünü zaten hastalığım yaklaşıyor psikolojim bozuluyor :)

bende öyle oluyorum canım hastalık yaklaşınca çok alınganlaşıyorum hemen ciddiye alıyorum bağırıp çağırıyorum :))))) gülü seven dikenine katlanır canım bişi olmazz :)

bende öyle oluyorum canım hastalık yaklaşınca çok alınganlaşıyorum hemen ciddiye alıyorum bağırıp çağırıyorum :))))) gülü seven dikenine katlanır canım bişi olmazz :)
seninkinin acemiliği mi Erzincan dağıtıma falan mı geldi yoksa çünkü normalde şubatta gidiyorlar ya 1.tertip

seninkinin acemiliği mi Erzincan dağıtıma falan mı geldi yoksa çünkü normalde şubatta gidiyorlar ya 1.tertip
canım dağıtma nasıl oluyor anlamadım acemiliği Erzincan bide canım onun niye geç geldi bende bilmiyorum doğrusu

canım dağıtma nasıl oluyor anlamadım acemiliği Erzincan bide canım onun niye geç geldi bende bilmiyorum doğrusu
şimdi ilk askere gidyor ya acemiliğe genelde bi ay falan sürüyor yemin töreninden sonra dağıtım izinine geliyorlar bi hafta kadar sonra ki gittiği yer usta birliği oluyor acemilik bizim 2 ay sürmüştü yemin töreninden sonra evciye çıkıp 2 günlüğüne buraya gelmişti 2.ayın sonunda dağıtıma gelmişti komando ve timde olduğu için

anladım canımda benimkinin acemiliği 1ay olur dimi yani

anladım canımda benimkinin acemiliği 1ay olur dimi yani
genelde komandoların 2 ay oluyor diye biliyorum bizimkinin komando olup dağıtıma gidende olmuştu arkadaşlarının arasında ama bizimki timde olduğu için daha acemilikteyken operasyona katılmışlardı eğitmek amaçlı

seninki uzun dönemmi canım ? çok hızlı başlamış seninki yahu

Sağol :) Erzincana gidicek uzun dönem canım aslında 4 şubatta gidicekti bizde anlamadık e devletten baktık marta çıkmış bende bilmiyorum yani

Kisim kisim aliyorlar sanirjm ondan uzamistir uzun dönem mi? Karacı Anladığım kadarıyla? Hem Sn nerde oturıyorsun yaş kaç? :)

Kisim kisim aliyorlar sanirjm ondan uzamistir uzun dönem mi? Karacı Anladığım kadarıyla? Hem Sn nerde oturıyorsun yaş kaç? :)
sanırım öyle olmuştur :) uzun dönem evet canım ona topçu çıktı.. Ben Boluda oturuyorum 18 yaşındayım.. :)

adamdaki boyu görünce napsınlar hızlı başlatmışlar yavrucum acemiliği zaten Isparta olduğu için biz kesin doğu ya gidecek diye düşünüyorduk doğu olmadı güney doğu işte
nerede yapıyor askerliğini askerin canım ? Allah kavuştursun bakalım az kalmış ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…