2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Slm bende 8 inde oldum ... Pazar günü test günüm .. Farklılık belirti var mı benim dünden beri adet olacakmışım gibi oluyor moralim bozuluyor bi de su gibi akıntım geliyor ..
Aynen benimde akıntım geliyor ve adet olacakmışım gibi karın ağrısı bel ağrısı her akıntı geldiğinde tamam hastalandım diyorum bu süreç zormuş

İnşallah güzel haberleri paylaşırım sizlerle buradan bende olmadı diye düşünüyorum bakalım hayırlısı

Aynen benimde akıntım geliyor ve adet olacakmışım gibi karın ağrısı bel ağrısı her akıntı geldiğinde tamam hastalandım diyorum bu süreç zormuş

Bel ağrım yok benim normalde de adet günlerimde de olmazdı .. Ama adet olacak gibi kasılmalar batmalar baya fazlalaştı bugün sanki test gününe kalmadan adet oluverrecek gibiyim

Transferim yapildi yatiyorum... kuluckaya yattim insallah hayirlisiyla kavusuruz bebislerimize... dualarinizi bekliyorum

canım hayırlı olsun :)sıkı sıkı tutunsunlar annelerine inşallahhhhhhhhhhh :) ben ctesi diye hatırlıyordum sanki :)
Benim transfer yapildi bugun 4. Gunum idrarda yanma problemim var sizin de oluyor mu arkadaslar progestan kullaniyorum ilaclardan olabilir mi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım üşütmüş olabilir misin? dikkat et kendine :)

Hadi hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsun annesine :))

canım hayırlı olsun :)sıkı sıkı tutunsunlar annelerine inşallahhhhhhhhhhh :) ben ctesi diye hatırlıyordum sanki :)

canım üşütmüş olabilir misin? dikkat et kendine :)
Tesekkurler kuşuuummmm )) evet cumartesi demislerdi ama pgt sonuclandigi icin bu gun transfer ettiler aniden cagirdilar... 4 de gittim :)))

Havvaaa hayırlı olsun..off yatmak cok sıkıcı hic is yapmıyorum ama wcye cok kalkiyorum. Evde turluyorum. Daga doğrusu yerimde duramiyorum yataktan koltuga koltuktan yataga deli dana gibi dolasiyrm. Transferi yapilmis kizlar siz neler ypysnz

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Tesekkurler kuşuuummmm )) evet cumartesi demislerdi ama pgt sonuclandigi icin bu gun transfer ettiler aniden cagirdilar... 4 de gittim :)))
Canım pgt nasıl geçmiş.bilgi verdilermi?
Şimdi kaç yumurtan toplandı.kaçı döllendi.kaçı pgt yi geçti? Donmuşun kaldımı?
Çok sordum ama Bizimkilerde pgt ye gircekya merak ediyorum nasıl olcak diye?

transferinde hayırlı olsun canım.yavruların inşallah sımsıkı tutunur ve bi ömür bırakmazlar canım seni inşallh canım.dikkat et kendine.güzel haberlerini bekliyoruz💃💃💃😍😍😍

Son düzenleme:
Transferim yapildi yatiyorum... kuluckaya yattim insallah hayirlisiyla kavusuruz bebislerimize... dualarinizi bekliyorum

canim hayirli olsun. endisesiz skintisiz huzurla gecsin gunler. hayirla kavustursun bebegine MEVLAM(CC) aminnnn. :))

Bugün 11.günüm ... Ve bebeklerim benimle mi bilmiyorum.. Adet kasılmalarına bakarsak bi de adet sırasında bağırsaklarımın hiç çalışmadığı kadar iyi çalışıyorsa galiba benimle değiller(((. Uyandım şimdi ve sanki bir boşlukta hissediyorum bişiler eksik ( allahım sen ol de oluversin ...

Canim sen bakma belirtilere.regli olacagim dlye beklerken gebe kaldigini ogrenen cok arkadas oldu burda.bugun yaptircakmisin test.varsa zaten bugun cikar.beklicekmisin yarini.

Canim sen bakma belirtilere.regli olacagim dlye beklerken gebe kaldigini ogrenen cok arkadas oldu burda.bugun yaptircakmisin test.varsa zaten bugun cikar.beklicekmisin yarini.

Yarın kanda yaptıracaz eşim illa gününde yapalım diyor ... Özel hastanelerde ne kadara yapıyorlar ki fiyat olarak

Yarın kanda yaptıracaz eşim illa gününde yapalım diyor ... Özel hastanelerde ne kadara yapıyorlar ki fiyat olarak
degisiyor canim.20-30 tl ye yapanda var.70 tl diyende olmustu.ama acilden yaptircan poliklinkler kapali.o zaman ayni gun cikarmi bilmem.sen bugun yakinindaki ozel hastaneleri bi ara sor istersen.ayni gun cikarmi falan diye.

Cnm tebrik ederim Rabbim kucagına almayı nasip etsin🙏🙏 bişe sorcam transfer günü yanında eşinden başka birine ihtiyac olurmu eşimiz halledermi yoksa bi bayan olmalımı

canim be cvp veriim :) benim yanimda esim ve annem vardi. esim asagida beklemek zorunda kaldi. cunku bicok transfer hastasi vardi ve beylerin ortalikta olmasi cokta iyi olmuyo cunku ameliat kiyafetiyle odadan cikip bicok kez karindan ultrosonla kontrol ediliosun ictigin suyun yeterli olup olmadigni. annem yanimdaydi ama onunda yapcak bi gorevi yoktu aslinda sadece ameliyat kiyafetini giyerken yardimci oldu. onuda kimse olmasa bile yalniz basina yapabilirsin. transferden hemen sonra yatman gerekiyo tuvalet icin zor durumdaysansurgu verilio :) bi ihtiyac hasil olursada hemsure hastabakicilar ilgileniyo zaten. ama bu sartlar tedavi olunan hastaneye gire degisiklik gosterebilir sanirim.Ben istanbul tup bebek merkezindeydim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…