2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Canim ya dün yazmıştım merkez önerisi istiyorum sizlerden diye gören olmadı sanırım. Benim aklimda istanbul tüp bebek merkezi var daha önce gorusmustum orayla. Madem orda yaptiriyosun bana bilgi verir misin mesela maddi olarak ne kadar harcadin? Onun disinda hastane doktorlar nasil? Doktorun kimdi?

Transferim yapildi yatiyorum... kuluckaya yattim insallah hayirlisiyla kavusuruz bebislerimize... dualarinizi bekliyorum

Hayırlı olsun canım.İnşallah Allah'ın izniyle kavuşacaksın bebişlerine🙏🙏🙏

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Amin insallah bitanem benimmm hepimiz insallahhh :)))))

yerımm senınn o kızcenı ne guzell darısı sana olsun ınsallah oyle kızın olsun arkadan oglanı ben getırıyom kafanı yormagebertırım onu sen boyle kız doguracan kımlere verelm dımı kankaagel buraya oglum gell

Cnm tebrik ederim Rabbim kucagına almayı nasip etsin🙏🙏 bişe sorcam transfer günü yanında eşinden başka birine ihtiyac olurmu eşimiz halledermi yoksa bi bayan olmalımı
Sagol bitanem...Hayir canim bitek esin yetiyo her asamada... baska hic kimseye gerek yok

Ooooyyy bitanemmm canim cok mutlu oldum buaya yadigini gorunce... tamam ama oglunu ic guvey alirim kanka :)))))))

Ooooyyy bitanemmm canim cok mutlu oldum buaya yadigini gorunce... tamam ama oglunu ic guvey alirim kanka :)))))))

kızz bız onlara ev alacaz babası oyle dıyo ben rezıl oldum onlar olmasın dıyo ama ıstersen verrm tabı problem yokk bu arada bızım kızımız olursa bızde ıcguveysı alacakmısızz

10 tane girdi 2 tane si saglikli cikmis onlari aldim geldim canim... hastanedekiler iki tane cikti diye cok sevindi ben anlamadim

Canim gaz varmi :))))
Allahim hakkinda hayirlisini verdin insallah sıkı sıkı tutunsun insallah annecigine :)))))

Cok tesekkur ederim kizlar

Son düzenleme:
kızz bız onlara ev alacaz babası oyle dıyo ben rezıl oldum onlar olmasın dıyo ama ıstersen verrm tabı problem yokk bu arada bızım kızımız olursa bızde ıcguveysı alacakmısızz
Benim oglum olursa kanka kizini kacirtirim bedavaya hallolur ))))

10 tane girdi 2 tane si saglikli cikmis onlari aldim geldim canim... hastanedekiler iki tane cikti diye cok sevindi ben anlamadim

havvaaaaaa miniklerini almissin sonumda canim coook sevindim.. :))
insallah bir kizin bir oglun olur caniiiimmmm Rabbim guzel gonlune gore versinn ...
kacinci gun embryosu kondu sana??testini ne zaman yaptiricaksin??

havvaaaaaa miniklerini almissin sonumda canim coook sevindim.. :))
insallah bir kizin bir oglun olur caniiiimmmm Rabbim guzel gonlune gore versinn ...
kacinci gun embryosu kondu sana??testini ne zaman yaptiricaksin??

Cok sagol bebegimmmm... insallah sende biran once kavusursun...4. Gun transferi oldu canim. 30 unda testim var :))))hayirlisi olur insallah

Kizlar dun transferim yapildi. Iki tane koydular. Umarim bebislerim beni hic birakmazlar. Cok donuyorum yatakta ve hastaneden eve gelirken araba cok sarsti. Ilaclardan mi yemekten mi midem de yaniyor iki kez hapsurdum, oksurdym, cok tedirginim ama allahima inaniyorum o verirse her turlu her sekilde beni birakmazlar, oyle degil mi?

Aynen canım yeter ki o "ol" desin ... Katı ti beslenme kabız olma .. Ben de çok dikkat ettim yarın test günüm .. Ilk başlarda hiç belirtim olmadı 2/3 gündür adet olacakmışım gibi adet kasılmalarım var. bu da beni üzüyor olmadı mı tutmadı mı diye

Amin canim senide insallah nasilsin nasil gidiyo
iyi canim simdilik bi problem yok hamdolsun. annem geldi herseyi o yapiyo ama bende oyle surekli.yatmiyorum cogunlukta hareket halinde geziyorum tabiki yavas hareketlerle. zaten yatma istegi olcak bi durum hissetmiyorum arasa dinlenmek icin uzaniyirum ilaclarin etkisiyle sanirim uyuyakaliyorum. cok sık idrara cikiyirum hem ilaclar hemde
kabiz olmamak icin bolca tukettigim su ve kayisi kompostosunun bana armagani sahurdan sabaha 6-7 jez tuvalet turu :) hersey guzel olur insallah..

canim hayirli.olsun. hayirla anne okasin insallah. hapsirmak oksurmek olumsuz bi durum olusturmaz yaziyo bana hastaneden.verilen bilgi.kagdinda. ALLAH(CC) 'izniyle bizde duycaz cennet kokusunu evladimizi koklarken insallah.

Adet belirtisi iyi diye biliyorum. Gebelik belirtisi de o sekilde diyorlar hep. Cok heyecanlandim demk yarin test gunun benim onumde gunler var daha ama senin adina umutluyum cnm bol dua ile kavusacaksin insallah hersey allahin izniyle oluyor biz de elimizden geleni yaptiysak gerisi ona kalmis..

canim hayirli.olsun. hayirla anne okasin insallah. hapsirmak oksurmek olumsuz bi durum olusturmaz yaziyo bana hastaneden.verilen bilgi.kagdinda. ALLAH(CC) 'izniyle bizde duycaz cennet kokusunu evladimizi koklarken insallah.
insallah aminn cnm senin de gunun azaldi galiba hayirli haberlerini bekliyoruz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…