2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Canım sen önce bir psikolojini düzelt öyle transfersonrası bile olmadı yine diye ağlarsan bu iş nasıl olacak??? Sen güzel olumlu düşüneceksin kendine fiziksel ve ruhsal olarak iyi bakacaksın ki hazır olacaksın.Bak 2 kere denemişsin 9. Denemem diyen insanlar var bu forumda. Tamam çok istiyorsun olmayınca hayal kırıklığına uğruyorsun bu çok normal ama bu seni engellememeli. Yoksa nasıl bebişin olcak olcağı varsa da. Önce bu sefer olacak olmassa bir sonraki sefer diye kendini telkin etceksinn.. Bunu sen kendi kendine yapamıyorsan bunun için özel terapiler var. Doğurgan zihin doğurgan vücut gibi bölümler var hastanelerde. Yardım alacaksın ve rahatladıktan sonra tekrarr deneyeceksin. Bize burdan güsel haberler vereceksin... Allahım seni tez zamanda bebeğine kavuştursun inşallah. Dualarım seninle ve bu yolda olan herkeslee.. Hadi artık kendini toparla ve yola devam et...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah mübarek cuma gününün yüzü suyu hürmetine dualarımız kabul olur.

Bide yumurta toplanacagı gün makyaj parfüm fln yasakmı cnm varmı bi bilgin😊

canım makyaj yapmadım parfümde sıkmadım transferde yapma demişlerdi ama opu da dememişlerdi ben yine de garantiye alayım dedim :)

canım korkmakta haklısın her tedavi arası ve başlangıcında bizde de oluyor bu korkular ama engel olmaya çalış bebğinin olacağının düşün beynine olumlu sinyaller gönderki o da vücuduna göndersin :) buradaki çoğu arkadaşımız bir çok kez negatifi görüp yıkıldılar ama içlerindeki bebk hasreti daha ağır geldiğinden o yıkık hallerini geride bırakıp tedaviye tekrar tekrar tekrar başladılar :)
mesela ben aşılama sonrası bir dış gebelik geçirdim sonra ardındanhemen 1. tüp bebğimi yaptım negatifi aldım sonra biraz ara verdim ama o sırada tahlillerimi operasyonlarımı yaptım yeni tüp bebğe hazırladım kendimi :) sonra 2. de tuttu oooh oldu bitti hersey dedim 31 haftalık erken doğum yaptım(ağustosta) kızımı 10 gün sonra kaybettim dünyam başıma yıkıldı ama o zaman bile yeniden hamile kalma umdu ile yaşadım o günleri hep bu hayalle aşmaya çalıştım ocakta hemen donmuş tedavisi yaptım sonuç negatif am yılmadım tekrar ayağa kalkmaya çalıştım nisanda bir deneme daha yine negatif ama o çok kötü idi kendimi yenisi olacak diye avuturken olmayacak korkusu ile kızımın ölümünü hatırladım çok kötü idim psikolojik destek aldım drum ve eşimin yardımı ile haziranda yeniden başladım tedavi sırasında aksilikler yaşadım bir tarafım yumurtlamadı kaygı başlamıştı ama ben bu tedaviyi zehir etmeyeceğim olacaksa mutlulukla olmasını istedim psikolojik destek ile ve transferden sonra dışarı çıktım falan filan su na yeniden hamileyim (çok uzattım) bu 5. denememdi ama kızımın ölümünden sonra çok zordu tedavi süreçleri beni motive etti çevremdekiler buradaki kızlar :) rabbim sana da güç versin ve ardından minik yavruna kavuştursun inşallah :)

canım çok iyi düşünmüşsün :) şimdiden neler yapabileceklerini araştır zamanı gelince kuzun sana gelecek inşallah :)

merhaba, ben iğnelerime devam ediyorum, yumurtalarım gelişiyor, yarın kontrol var, sanırım haftaya bayram öncesi toplanacak yumurtalar. sana bir şey sormak istedim, mümkünse. adetle yumurta toplama arasında ilaç, iğne zamanında almak ya da yapmak dışında başka bir şeye dikkat ettin mi?

yazınızı üstüme alıyorum galiba bana cevaben di foruma bile girmiyordum ama 37 yaşındayım ve kaybedecek zamanım yok yorumunuz için teşekkürler inanın o kadar umut dolu bir insanım ki ama işte hayal kırıklıkları yaşamaktan böyle oldum:)

Ewt cnm sana yazdım😊 ben de 36 yaşındayım. Önce aşılama dediler çok umutlandım olmayınca çok bozuldum. Bir kere daha deneyelim dedi doktorum yine olmadıı. Tüp bebek dedi korkmaya başladım. Ama doktorum ne derse yaptım. Bu dediklerimi 3 ay üst üste yaptık. Doktorum istersen ara verelim bekleyelim psikolojik olarak hazır değilsen dedi ama siz nası derseniz diyip devam ettim. Ve hamileyim 😊 artık olmayacakmış gibi geliyordu ama yine de ben deniyim de olmazsa da kısmet derim diyodum hep.. Bu olmasaydı doktorumun dediği zaman yine deneyecektim. Çünkü yaş kaynaklı kaybedecek vakit yoktu..40 a kadar yüzde 50'ye yakın şans var sonra azalıyor biliyorsun. Hadi bi gayret kendine 1-2 şans daha ver. Ankaraya grleceksen ve özel düşünüyosan hrs hastanesini önerebilirim. Ben orada oldum. Bir de medicana tolga ecemişi çok öneriyorlar.. Hamilelerin duası kabul oluyor diyorlar senin için dua ediyorum.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım korkmakta haklısın her tedavi arası ve başlangıcında bizde de oluyor bu korkular ama engel olmaya çalış bebğinin olacağının düşün beynine olumlu sinyaller gönderki o da vücuduna göndersin :) buradaki çoğu arkadaşımız bir çok kez negatifi görüp yıkıldılar ama içlerindeki bebk hasreti daha ağır geldiğinden o yıkık hallerini geride bırakıp tedaviye tekrar tekrar tekrar başladılar :)
mesela ben aşılama sonrası bir dış gebelik geçirdim sonra ardındanhemen 1. tüp bebğimi yaptım negatifi aldım sonra biraz ara verdim ama o sırada tahlillerimi operasyonlarımı yaptım yeni tüp bebğe hazırladım kendimi :) sonra 2. de tuttu oooh oldu bitti hersey dedim 31 haftalık erken doğum yaptım(ağustosta) kızımı 10 gün sonra kaybettim dünyam başıma yıkıldı ama o zaman bile yeniden hamile kalma umdu ile yaşadım o günleri hep bu hayalle aşmaya çalıştım ocakta hemen donmuş tedavisi yaptım sonuç negatif am yılmadım tekrar ayağa kalkmaya çalıştım nisanda bir deneme daha yine negatif ama o çok kötü idi kendimi yenisi olacak diye avuturken olmayacak korkusu ile kızımın ölümünü hatırladım çok kötü idim psikolojik destek aldım drum ve eşimin yardımı ile haziranda yeniden başladım tedavi sırasında aksilikler yaşadım bir tarafım yumurtlamadı kaygı başlamıştı ama ben bu tedaviyi zehir etmeyeceğim olacaksa mutlulukla olmasını istedim psikolojik destek ile ve transferden sonra dışarı çıktım falan filan su na yeniden hamileyim (çok uzattım) bu 5. denememdi ama kızımın ölümünden sonra çok zordu tedavi süreçleri beni motive etti çevremdekiler buradaki kızlar :) rabbim sana da güç versin ve ardından minik yavruna kavuştursun inşallah :)

canım okudum yazdıklarını çok ağır şeyler yaşamışsın rabbim sabır versin sana da inşallah vazgeçmiyorum ama hani olabildiğince ertelemeye çalışıyorum erteledikçe de iyice gözümde büyüyor doğru söylemişsin hele ki senin yaşadıkların yanında bir an önce umudumu kazanıp tekrar pozitif olarak (artık yapamıyorum) başlamalıyım burayı takip edicem artık bugünden sonra bakalım bi de böyle deneyim kaçarak kazandığım hiçbir şey olmadı bi de üstüne gitmeyi denemeliyim hamileymişsin yine çoookk sevindim rabbim tamamına erdirsin sağlıklı olarak kucağına da almayı nasip etsin inşallah amin. mübarek cuma dualarımızda birbirimize de yer verelim.

canım hepiniz dualarımdasınız :) iinşallah canım rabbim yavrularımızı kucaklarımızda sevdirsin inşallah :)

Dun transferim oldu bugun ilk gunummu sayiliyor 2.gunmu sayiliyor kızlar

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım şöyle söyleyeyim çok hareketsiz kalmamaya dikkat ettim çünkü hareket ettikçe olan kan akışının vücuduna çok faydası var.Bol bol yumurta ve et yedim.Ayrıca bal-tarçın-Çörekotu karışımını sabah akşam 1 kaşık yedim...Bunun dışında ruhumuda bol bol besledim bol bol dua ettim😂🙏🙏arkadaşlarımla birlikte 4444 kere Salât -Tefriciye yi okudum🙏🙏🙏Her sabah tesbih çektim(489 kere Ya Fettah-400 Kere Ya Vedud-129 kere Ya Lâtif )İnan bunları yaparken o kadar rahattım ki herşey yolunda gitti.Inşallah rahîmimin içini de yola koyduktan sonra herşey daa güzel olucak...

sağlıklı beslenmeye ve hareket etmeye ben de dikkat ediyorum. dualarım her gece var, Allahın izniyle moralim gayet iyi.. inşallah senin de her şey yolunda gider, güzel haberlerini alırım.. Allah gönlüne göre versin... tabi her isteyene

Hastaneden aradılar 3'ü de 1.kalite ve 8 hücreliymiş🙏🙏🙏🙏Bugün 2+1 olarak 3'ünü de donduracaklar😃😃😃ilk adet günümde hastaneye gidiceklermiş ve tedavime başlayacağım .Allah'ın izniyle tedavim çabuk yanıtlanıcak ve ben bebişlerime birkaç ay gecikmeylede olsa kavuşacağım.Bu sürede sizlerden güzel haberleri almak için sürekli takipte olacağım😉😉😉Allah hepimize sağlıcakla kucağımıza almayı nasip etsin🙏🙏🙏🙏

Amiiiiiinnn🙏🙏🙏😃😃😃

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…