2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bu arada kızlar keseyi gördüm degerim 1145 di en son 1 taneydi kese inşallah isteyen herkes bu sevinci Yaşar kalp atışını da duysam tam rahatlıcam Rabbim devamı olan gebelikler nasip etsin bizeeee âmin

tatlı anniş ve kuzusu nasıllarmıııışşşşş canımm benim maşallah yeğenimizi görmüşsün... birdaki gidişindede o miniciğimizin kalp atışını duy inşallahhh...

Merhaba canım test günüm pazartesi ama cuma yaptırmayı düşünüyorum ama bütün belirtilerin artık yok kaşık göğüs ağrıların vardı 2 gündür yok ona canım sikildi

kızlar merhaba.
dün yumurtalarım toplandı. 15 tane. bugün arayıp kaliteleri hakkında bilgi verecekler.
umarım herşey herkesin gönlünce olur, burda o kadar çok şey görüyoruz ki sanırım önemli olan ne sayısı ne kalitesi, Rabbimin "ol" deyince olması. bugün bi arkdaşımızını test günüydü sanırım. umarım hayırlı haberlerle gelir, ben de onun kadar heyecanlıyım, inşallah emeklerimizin karşılığını alırız.

Yarın bebişi alıp gel :)

Merhaba canım test günüm pazartesi ama cuma yaptırmayı düşünüyorum ama bütün belirtilerin artık yok kaşık göğüs ağrıların vardı 2 gündür yok ona canım sikildi

canım ben ilk denememde hamile kalmıştım.
günlerce netten belirtiler neler diye okudum.
hamile kalanlara ne belirtiler yaşadın diye sordum durdum.bayılcaktım kendimde belirti aramaktan.
hiç bir belirti olmadı.ne göğsümde sancı ne sıcak basması ne kasık ağrıları hiçbirşey.
ilk 3-4 gün göğüslerimde sancı vardı.o da geçmişti.
sadece gaz problemin vardı.hemşireme sordum ilaçlar yapabilir dedi.bide midemde yanma başlamıştı.onunda ilaçlardan olma olasılığı yüksek.
herkezte aynı belirtiler olmaz zaten.kan vermeye gittiğim bile doktoruma bende bi belirti yok dedim durdum.
hiç canını sıkma dualarını et.allahın izniyle güzel haber alırsın inşallah canım.

Kaliteli embriyolarin olsun inşallah canım. Ben de kanimi verdim sonucu bekliyorum. Heyecandan uyuyamadim bile. Allah yüzümüzü guldursun inşallah hepimizin. ..

muayene sırasında usg ye srulen jel orucu bozuyor vucuda bısey gırıyor cunku . gobek kol baka ıgnelerıde orucu bozuyor. ben ılk 5 gunu bostum onda tuttum sonra ıgneler basladı tutamadım catlatmadan sonrakı gun hıc bı ıgnen olmuyo o zmnda tuttum. sonra opuya gırdım zaten narkoz verıyolar tutamazsın . opudan sonrada bı suru ılac ve fıtıl var mutlaka kullanmamn gereken yıne tutamazsın. sonra transfer var yıne jel fılan tutamazsaın transferden sonrada tutmucam ben cunku o kdr ugras veriyoruz yazık gunah gunler cok uzun hıc mantıklı degıl kabız oluyorum bıde ben cok. su ıcmeyınce dhaa cok oluyorum ıyıo beslenmek gerek. ben tutmucam ama tabı herkesın kendı fıkrı

Kızlar merhaba. Benim dün dondurulmuslarla transferim yapildi. Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin
Bebislerim tutunur insallah

Arkadaslar progestan ignesi kullanan var mi? Benim igne yerlerim cok agriyor ve artik sismeye ve sertlesmeye basladi hemsire yapacak yer bulamiyor

Endometriyl kalinlk 10 dedi totaldede 15 16 yummurta olmus bu iyi herlade dimi arayip opu gununu hber verceklerr cok heyecanliiiyim

Arkadaslar progestan ignesi kullanan var mi? Benim igne yerlerim cok agriyor ve artik sismeye ve sertlesmeye basladi hemsire yapacak yer bulamiyor

Bennnnnn kullanıyorum canım aynen benimde öyle oldu.. Morardı şiş olan yerlerim var yatarken otururken zorluk çekiyorum inşallah sonuçlarımız iyi olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…