2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

çok saçma ya ne ağrılar çekiyoruz yazık günah ya... çöpe gidecekler desene

devletin yaptıgı hangı işş normalki :18::18: neyse 1 tane olsun benım olsun dondrulmuşa ıhtıyacımız kalmasın bu son denememız olsun ınsallahhhhhhhhhhhhh

kızlar hastaneden haber geldi 10 tanesi döllenmiş dualarınızı eksik etmeyin kardeşlerim inşallah transfere kadar sağlam embriyo kalır genelde hep azalıyo o güne kadar:18::18::18::18::18:

maşallah maşallah :) hepisi hepisi 5. güne sağlıkla gelir inşallah :)

inşallah canım.. bu 4.tüp olunca iyice panik oldum,

canım benimde 5. deneme idi :) inşallah senin bebişinde zamanı gelmiştir ve buradan cuma günü mutluluğunu paylaşırız inşallah :)

Merhaba arkadaslar, 9 yumurtadan 8'i kalteliymis ve mikroenjeksiyonla 6 si dollenmis persembe gunu saat 14:00 de transfere cagurdilar. Cok heycanliyim. Dua dua dua isterim. Dua dua dua ederim... :)

Kızlar bi anlık unuttum koltuğa kendimi hızlıca attım oturmak için bişe olurmu acaba çok moralim bozikkkkkk

Merhaba arkadaslar, 9 yumurtadan 8'i kalteliymis ve mikroenjeksiyonla 6 si dollenmis persembe gunu saat 14:00 de transfere cagurdilar. Cok heycanliyim. Dua dua dua isterim. Dua dua dua ederim... :)

canıııımmmm ALLAHIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN...kaç tane transfer edilecek kuşum... bebişlerini al gel kuluçkaya yat annesiiiii

migrostan nar suyu aldım transfere kadar içicem rahim duvarını kalınlaştırıyormuş...ibrahim saraçoğlu söylüyordu... ama transferden sonra içmeyi önermiyorlar

Benim bugun cok takildigim bisey var bu surecte niyetlimiydiniz arkadaslar ben enjeksiyonun orucu bozmadigini zannettigim icin niyetliydim hep ama bgn aksini duydum ne diyorsunuz?ve muayene oldugumuz gunler fln tutmalimiyiz bide bol su tuketmek gerek fln ya cok kararsiz kaldim ben

Tedavinin ilk doneminde igne olmak oruc bozacagi için tutmadim ben. Transferden sonra ise hemsire bol su icmek kaydıyla tutabilirsiniz dedi. ama ben guvenemedim kendime cok su icemem sonradan pişman olmayayim diye. Karar senin tabi

Tedavinin ilk doneminde igne olmak oruc bozacagi için tutmadim ben. Transferden sonra ise hemsire bol su icmek kaydıyla tutabilirsiniz dedi. ama ben guvenemedim kendime cok su icemem sonradan pişman olmayayim diye. Karar senin tabi

Cnm cvbin icin tskler benim henuz yarin belli olacak opu gunum ama gonal menegon fln kulalniyorum karnimda hassasiyet donem donem batmalar popimde muthis agri halsizlik bas agrilarim mevcut malesef ama bide gribal enfeksiyonumun son gunlerini yasiyorum. enjeksiyon bozmuyor zannediyordum ve tuttum ama yarin icin cok supheliyim merkeze gidecegim ve tabiki muayene sonra kan verme igneler derken acaba tutmasam daha mi iyi olur diye dusunmekteyim?

Muayene esnasında niyetli olmak uygun olmaz diye düşünüyorum ben sonuçta mahrem bolge her ne kadar tedavi amaçlıolsa da. Oruca zarar gelir diye ddüşünüyorum.

Canım enjeksiyon elbette orucu bozar tutmaman gerek tutmamalısında.. Muayene olduğun günlerde de tutmamalısın sonuçta Dr muayenesi oluyor alttan oruç tutulmaz o halde iken... Ben başladığımdan beri tutmuyorum .. Dr a sormuştum hayır tutma dedi zaten ... Sende tutma kontrollerin var günlük iğnen var bi de iyi beslenki yumurtalar kaliteli olsun... Kararsız değilsin artık :) tutma

Kuzuuuuuuu tsk ederimmm beni bilgilendirdigin icin.ama icimde bi korku iste tam anlamiyla dinin gerektirdiklerini yapamiyorum icim hic rahat degil bi oruc tuttugum onuda yapmayinca diyorum ki ben allahimdan bi yavru istiyorum ama gereken hic biseyi yapmiyorum diye tedirginim ama solediklerin bi nebze huzur verdi bana binlerce tskler ins hepimiz muradimiza ererizzz

Ben de aynı senin gibi dusunup vicdanen rahatsız oluyorum ama yanlış yapmaktansa yapmamak daha iyi. İnşallah yavrularimizi kucagimiza aliriz da bunları da telafi ederiz. Allah dualarimizi kabul etsin .

canım maşallah :) hayırlı olsun :)
perşembe nix'in de var hadi alın gelin bebişleri :) gün sayalım :)

Kızlar bi anlık unuttum koltuğa kendimi hızlıca attım oturmak için bişe olurmu acaba çok moralim bozikkkkkk

canım birseycik olmaz :) çoğu kadın hamile olduğunu bilmeden neler yapıyor :) hayırlısı ile pozitif haberini alalım inşallah :)
test günün ne zaman canım :)

Kafunder amin.canim amin hepimuz icin hayirla nasib olsun.

Arkadaslar, ben 33 yasindayim ve problem benim iki tupumunde tikali olmasi. Esimde bi.problem yok. 3. Gun embriyosu olcak. Bu iyimi kotumu hic bilgim yok. Neye gore karar verio dr. 3. Yada 5. Gun olmasina. Tabiki nasib ama merakda ediyorum nedir ne degildir diye. Bu konuyu iyi bilenlerden cevap beklerim. Hatta; "KESTANE KEBAP ACELE CEVAAAPP"

Canım bizlerde öyleyizz.. Mübarek günlerin sanki hakkını vermiyoruz gibi geliyor ama sonuçta boşuna keyfiyetten değil bu hâlimiz ... Allah bize orucu emretti ama sağlıklı sıhhatli olanlara farz hasta olanlara oruç tuttğuğnda bedenine zarar verecekse din bunu emretmiyor ... Kiii bizler hergün iğne ilaç kullanıyoruz beslenmemiz bile önemli vicdanın rahat olsun canım ... İğne orucu bozar sonuçta :)) inşallah mutlu güzel haberler alırız hep birlikte .. Son 5 günüm benimde sonuç için:18::18:

canıııımmmm ALLAHIM YAR VE YARDIMCIN OLSUN...kaç tane transfer edilecek kuşum... bebişlerini al gel kuluçkaya yat annesiiiii

Amin canim ecmain. kac tane transfer edilcek bilmiom onunla ilgili.bilgi verilmedi bizede sorulmadi.belkide o gun.merkezde konusulcaktir bilemiorumm . :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…