2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Canım bizlerde öyleyizz.. Mübarek günlerin sanki hakkını vermiyoruz gibi geliyor ama sonuçta boşuna keyfiyetten değil bu hâlimiz ... Allah bize orucu emretti ama sağlıklı sıhhatli olanlara farz hasta olanlara oruç tuttğuğnda bedenine zarar verecekse din bunu emretmiyor ... Kiii bizler hergün iğne ilaç kullanıyoruz beslenmemiz bile önemli vicdanın rahat olsun canım ... İğne orucu bozar sonuçta :)) inşallah mutlu güzel haberler alırız hep birlikte .. Son 5 günüm benimde sonuç için:18::18:
Ins hayirlii hayirli hberlerini verirsin kuzum bizim azospermi skintisla basvurduk ve yarin opu gunuu kararlastirilacak ins tum evlat olzemi çekenler kavusur kucaklarina brbeciklerini alir cok cokk dua ediyorum hepicigimize;(

Kizlaaar yarın sabah teste gidiyorum. Cok heyecanliyim inşallah tutunmustur bebeğim annesine :S dua edin kızlar. ..

Arkadaslar, ben 33 yasindayim ve problem benim iki tupumunde tikali olmasi. Esimde bi.problem yok. 3. Gun embriyosu olcak. Bu iyimi kotumu hic bilgim yok. Neye gore karar verio dr. 3. Yada 5. Gun olmasina. Tabiki nasib ama merakda ediyorum nedir ne degildir diye. Bu konuyu iyi bilenlerden cevap beklerim. Hatta; "KESTANE KEBAP ACELE CEVAAAPP" :KK70:

canım bazı drler embriyo sayısına ve 5e gidebilecek durumda olmasına dikkat ediyorlar bazı dr 5. gün elde bir sey kalmamasından korkuyorlar bazılarıda ne kadar erken versek ortama daha iyi uyum sağlar diye düşünüyor mesela kızımdaki tüp bebekte drum daha tedavinin başında 3. gün yapacağım dedi 3. gün 8 tane vardı 2sini transfer yaptı kalanları 5. güne bekletti 2 tanesini dondurmuştu genelde 5e iyi derler ama benim 3. günküler tuttu erken doğumla kaybettim :KK43: 5. gün daha kaliteli olan donmuşlar tutmadı :KK43: sonra bir kere daha 3. gün denedim tutmadı :KK43: bu tedavide de 5. gün tek embriyo yapcam dedi (erken doğum yaptığım için) bu sefer tuttu :)yani 3 mü iyi 5 mi iyi bilemedim :) kalitesi yüksek dediklerinde de olmadı :) yani 5 olmuş çok kaliteli olmuş bence önemli değil sen bebişlerine güven duanı et hayırlısı ile olur inşallah tatlım :) bu arada benimde yaş 35

Kizlaaar yarın sabah teste gidiyorum. Cok heyecanliyim inşallah tutunmustur bebeğim annesine :S dua edin kızlar. ..

Ayyy canim.yaaa insallah hayirlisiyla anne adayi olarak donersin evine. Bizide merakta birakma hayirli haberlerini beklioruz :)))))

canım bazı drler embriyo sayısına ve 5e gidebilecek durumda olmasına dikkat ediyorlar bazı dr 5. gün elde bir sey kalmamasından korkuyorlar bazılarıda ne kadar erken versek ortama daha iyi uyum sağlar diye düşünüyor mesela kızımdaki tüp bebekte drum daha tedavinin başında 3. gün yapacağım dedi 3. gün 8 tane vardı 2sini transfer yaptı kalanları 5. güne bekletti 2 tanesini dondurmuştu genelde 5e iyi derler ama benim 3. günküler tuttu erken doğumla kaybettim :KK43: 5. gün daha kaliteli olan donmuşlar tutmadı :KK43: sonra bir kere daha 3. gün denedim tutmadı :KK43: bu tedavide de 5. gün tek embriyo yapcam dedi (erken doğum yaptığım için) bu sefer tuttu :)yani 3 mü iyi 5 mi iyi bilemedim :) kalitesi yüksek dediklerinde de olmadı :) yani 5 olmuş çok kaliteli olmuş bence önemli değil sen bebişlerine güven duanı et hayırlısı ile olur inşallah tatlım :) bu arada benimde yaş 35

Saol canim cevap icin. Ya aslinda bunlar birazda bos laf :) RABBİM (CC) OL derse olur 3 te olur 5 te. Degilmidir HAKK TEALA(CC) bakire Hz. Meryem annemizi gebe birakan. Gerisi teferruat. Ben tedbirimi.aldim tedavimi oldum bundan donradi tevekkil kismi. Cokta didiklememek lazim aslinda. Hayirludi bakslim. KAHRİNDA HOS, LUTFUNDA HOS diycez razi olcaz her sonuca sabirla. :)

Ayyy canim.yaaa insallah hayirlisiyla anne adayi olarak donersin evine. Bizide merakta birakma hayirli haberlerini beklioruz :)))))

ayyyyyyyyyyy canım hayırlısı :) güzel haberlerini bekliyoruz inşşşşşşşşşşşaaaaaaaaaaaaalllllllaaaaaaaaaaahhhhh :)

Amiiiinnn. İnşallah gülerek çıkarım hastaneden ve size de güzel haberler verebilirim inşallaaaah.

Merhabalar ,benimde transferim ayın 7 sinde yapıldı 19 unda kanda bakılacak ümidim yok ama hayırlısı

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saol canim cevap icin. Ya aslinda bunlar birazda bos laf :) RABBİM (CC) OL derse olur 3 te olur 5 te. Degilmidir HAKK TEALA(CC) bakire Hz. Meryem annemizi gebe birakan. Gerisi teferruat. Ben tedbirimi.aldim tedavimi oldum bundan donradi tevekkil kismi. Cokta didiklememek lazim aslinda. Hayirludi bakslim. KAHRİNDA HOS, LUTFUNDA HOS diycez razi olcaz her sonuca sabirla. :)

canım inşallah vakti gelmiştir bebişinin :) rabbim yardımcın olsun :):KK16::KK16::KK16::KK16:

Amiiiinnn. İnşallah gülerek çıkarım hastaneden ve size de güzel haberler verebilirim inşallaaaah.

canımmmmmmmm inşallah :) alır almaz sonucu haber ver bak merak ederiz :):KK16::KK16::KK16:

Bn 35 yas ustune 2 embriyo bu yas altina tek emriyo die bilitorum yasalastirilmis bi durum vede

öylede canım özel hastanelerde insiyatif kullanıyo bazen doktorlar 1. de diyilde 2.de falan...hastanın durumuna göre az embriyo varsa vs.. zaten normalde 35 yaş altına 2. denemedede tek koyuluyo 3. denemede 2 tane.

canım inşallah vakti gelmiştir bebişinin :) rabbim yardımcın olsun :):KK16::KK16::KK16::KK16:

canımmmmmmmm inşallah :) alır almaz sonucu haber ver bak merak ederiz :):KK16::KK16::KK16:

ayyyyy heycanlandımmmmm inşallah hamişim yazıcan buraya kuşuuuummm:KK16::KK16::KK16:

İnşallah kızlar sağolun. Bi de beni görün heyecan yapmamak için film izleyelim dedim esime ama filme bakamadim doğru düzgün heyecandan... inşallah dualarimiz kabul olur dualarim hepimiz için. ..

canıııımmm nasılsınnn nasıl gidiyo mutlu günler:KK1::KK1::KK1: Rabbim kucağınızada almayı nasip esin sağlıcakla... senin bebiş kaçıncı gün embriyosuydu canım

aaaa aaaaa ikiz mi geliyo yoksa öyle olursa 2 kez seviniriz darısı başımıza :KK34:

Canım transfer olduktan sonra bi önerin var mı kendini sıcak tut veya bulunduğun ortam çok sıcak olmasın falan gibi malum havalar sıcak ona göre önlem alırız

Kaç gündür giremedim kızlar Dr kesinlikle sıcak iyi değil dedi sıcak duş alma dediği için de hep ılık yıkandım o da sık değil normalde hergüne alırım 3 gün tuttum sıcaklığı ayarlayacak die ve de her gün 1 tane ananas yedim bir de kabak çekirdeği duymuştum tutunmasına yardımcı oluyor diye başka özel birşey yapmadım inşallah hayırlı haberlerinizi alırız

bir zamanlar bir haseki arkadaş vardı ne oldu acaba deyip bir mesaj atmak yok.... neyse geldim buralardayım 20-25 gündür nete giremedim yazılanların hepsini de okuyamadım sanırım güzel haberler var... hamile kalan arkadaşların hamileliklerini rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin... bende temmuzda tedaviye başlamayı umuyordum ama tedavimin yapılacağı hastanede tüp bebek bölümü çalışanları toptan ramazan iznine çıktığı için tedavi yattı kısmetse Allah izin verirse ağustos sonuna kaldık :KK43:(

Kaç gündür giremedim kızlar Dr kesinlikle sıcak iyi değil dedi sıcak duş alma dediği için de hep ılık yıkandım o da sık değil normalde hergüne alırım 3 gün tuttum sıcaklığı ayarlayacak die ve de her gün 1 tane ananas yedim bir de kabak çekirdeği duymuştum tutunmasına yardımcı oluyor diye başka özel birşey yapmadım inşallah hayırlı haberlerinizi alırız

Bu arada kızlar keseyi gördüm degerim 1145 di en son :KK66: 1 taneydi kese inşallah isteyen herkes bu sevinci Yaşar kalp atışını da duysam tam rahatlıcam Rabbim devamı olan gebelikler nasip etsin bizeeee âmin

Bu arada kızlar keseyi gördüm degerim 1145 di en son :KK66: 1 taneydi kese inşallah isteyen herkes bu sevinci Yaşar kalp atışını da duysam tam rahatlıcam Rabbim devamı olan gebelikler nasip etsin bizeeee âmin

Maşallah canım ne güzel kalp atışını da duyarsin inşallah Hayirlisiyla...
Ben de nerdeyse soğuk suyla dus alıyorum. Sicakliga karar veremiyorum o yüzden bende daha az ve kisa dus alıyorum.

bir zamanlar bir haseki arkadaş vardı ne oldu acaba deyip bir mesaj atmak yok.... neyse geldim buralardayım 20-25 gündür nete giremedim yazılanların hepsini de okuyamadım sanırım güzel haberler var... hamile kalan arkadaşların hamileliklerini rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin... bende temmuzda tedaviye başlamayı umuyordum ama tedavimin yapılacağı hastanede tüp bebek bölümü çalışanları toptan ramazan iznine çıktığı için tedavi yattı kısmetse Allah izin verirse ağustos sonuna kaldık :KK43:(

ayyyyyy:KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17::KK17: ama özlemişim seni canımmmm... nasılsınnn.. komple niye çıkmışlar ya izne.. hayırlı zaman ağustos demekki canımmm bebiş gelsinde zaten bu ayı yarıladık az kaldı ağustosa canımmm inşallah hamiş olursun ağustosda:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

X