2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Arkadaşlar yarın bebişleri almaya gidiyorum...

3 embriyonun 3'ü de gelişimlerine devam etmişler. 2'tanesi transfer edilecek. 3. gün embriyosu olarak...

Telefonla aradıkları gibi sigara paketini attım çöpe :) Bye Bye sigara.....

Dilerim hepimize iyi haberlerimizi paylaşmayı nasip eder rabbim...

Nix... sıra sende :)

canım süper haberrrrrr :) yarın sıkı sıkı yapışsın bebişler annesine :) sigaraya gelince iyi yapmışsınnnnnnnn :)

arkadaşlar dün novaart tüp bebek merkezine gittim.nazik bir karşılama,güler yüzlü personel ve ilgili bir doktor....prof dr Ahmet Erdem samimiyetiyle daha ilk karşılaşmamızda bana güven verdi.bu ayki adetimle tedaviye başlayacağım.heyecanlıyım.çok merkezle görüştüm ama, doğru yerdeyimdir inşallah.dua edin herkes için iyi olsun.herkesin bebeği olsun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

canım hayırlısı ile başlarsın inşallah :) sonu bebişli olsun canım :)

3 embriyonun 3'ü de gelişimlerine devam etmişler. 2'tanesi transfer edilecek. 3. gün embriyosu olarak...

inşallah hamişim diye de yazarsın buraya hayırlısıyla kavuşursun yavrucuğuna. bende ramazanın bahanesiyle bırakmaya çalışıyorum sigarayı çok zor bir durum ama bebişler için herşeye değer :KK76:

Lipit profilini devlette yaptırmayı düşünüyorum

adetimi bekliyorum adet olayım gideceğim muhtemelen 20 temmuz falan gibi olacak

ben de 18 temmuzda olacam adet ama hakkımızda hayırlısı bakalım cnm . ben şu an ertelemeyi düşünüyom. gönlüm başla diyo yaşadıklarım ertele diyoo napacamm bilmiyom :KK43:

ben de 18 temmuzda olacam adet ama hakkımızda hayırlısı bakalım cnm . ben şu an ertelemeyi düşünüyom. gönlüm başla diyo yaşadıklarım ertele diyoo napacamm bilmiyom :KK43:

eğerki kendini böyle strese sokarsan zaten bebişinin sana tutunmasını engellemiş bile olursun. Bence stresi ve kararsızlığı bi kenara bırak yaptıracaksan eğer ne kaynanan ne bi başkası umrunda olmasın yaptırmayacaksan kendini yaptıracağın zamana hazırla kaç yıllık evlisin acaba? eğer fikir almak için sorarsan ben senin yerinde olsam yaptırırım kaynanaymış falanmış eşin söyleyeceğim diye tutturuyorsa söylesin aman de bi kere de gamsız olmayı dene tabi kendini hazır hissediyorsan...

eğerki kendini böyle strese sokarsan zaten bebişinin sana tutunmasını engellemiş bile olursun. Bence stresi ve kararsızlığı bi kenara bırak yaptıracaksan eğer ne kaynanan ne bi başkası umrunda olmasın yaptırmayacaksan kendini yaptıracağın zamana hazırla kaç yıllık evlisin acaba? eğer fikir almak için sorarsan ben senin yerinde olsam yaptırırım kaynanaymış falanmış eşin söyleyeceğim diye tutturuyorsa söylesin aman de bi kere de gamsız olmayı dene tabi kendini hazır hissediyorsan...

ben 3 senelik evliyim cnm . doğru söylüyorsun . artık tam bir karar vermem lazım

canım süper haberrrrrr :) yarın sıkı sıkı yapışsın bebişler annesine :) sigaraya gelince iyi yapmışsınnnnnnnn :)

canım hayırlısı ile başlarsın inşallah :) sonu bebişli olsun canım :)

inşallah canım.ALLAH herkesin gönlüne göre versin

hayirli olsun. RABBİM(CC) yardimcin olsun.

hayırlı ramazanlar. 4 yıllık evliyim bir negatif aşılamanın ardından bu ay tüp bebek merkezine gittik 2-3 güne adet olup bismillah dicez inş. birkaç gündür formda yazılanları takip ediyorum bilgilerinizden faydalanmak istedim hastaneye gittiğimde neleri sormalıyım ya da neler yapmalıyım.

inşallah kaliteli yumoşların olur canım ben henüz 24 yaşındayım yani tek embriyo mu transfer etcekler ankaradayım özel merkezde tedavi görüyorum kaliteli yumoşum olursa 2 embriyo istesem yapmazlar mı acaba

aaaa gerçektenmi bende 24 yaşındayımmm...bazı doktorlar iki tane transfer yapıyo canımmm doktorunla konuş ikna olur inşallah..sizdeki problem ne canımmm? bizdeki problem eşimin sperm sayısı az

hayırlı ramazanlar. 4 yıllık evliyim bir negatif aşılamanın ardından bu ay tüp bebek merkezine gittik 2-3 güne adet olup bismillah dicez inş. birkaç gündür formda yazılanları takip ediyorum bilgilerinizden faydalanmak istedim hastaneye gittiğimde neleri sormalıyım ya da neler yapmalıyım.

merhaba canım hoşgeldinnnn:KK19: ön görüşme yaptın heralde gidince merak etme o süreçte ne yaşanıyosa burdan öğreniceksin zaten :KK19: hiç stres sıkıntı yapma herşey güzelce ilerliyor... yumurtaların toplanana kadar iğneler kullanıcaksın zaten orda hemşireler herşeyi güzelce anlatıyor.. merak ettiğin ne varsa burdan sorabilirsin bizlere:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım süperrrrrrrr :)kat kat artmaya devam eder inşallah :) bir drla görüş ama :)

canım hayırlı olsun :) sıkı sıkı yapışsınlar annesine inşallah :)
canım ben ilk 3 gün dinlendim ama sürekli yatmadım evde dolandım :) çünkü kan dolaşımı için :) bebiş kanla besleniyor ya :) sürekli yat demiyor zaten drlar :) diğer günler kısa kısa dışarı çıktım çok yürümeden oturdum bir yerlerde :) bugün artık 10. gün oldu :) bakalım :) bu arada drum proteinli beslen dedi tavuk yasak :)

canım bu saat itibari ile 10. güne girdim :) hadi hayırlısııııııııı :) senin yumilerde büyüyomuş :) hayırlısı ile kaliteli kaliteli olsunlar :):KK16::KK16:

canım çok sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :) Allahım hepimizin yardımcısı olsun :)

ayyyyy ne çabuk geçti iki gün sonra öğreniceksin o zaman dimiii ayyyyy inşallah Rabbim bu mübarek günler hürmetine nasip etmiştir bebeğiniiiii...

Ayyy inşallahh havva hala korkuyorum ama sevinemiyorum dış gebelik olsa artıyormuydu deger acaba bilgisi olan var mı telle aradım dru pozitif düşünelim hadi rahatla hayırlı olsun bile dedi ama çok tuhaf bi his ya elimde kopkoyu idrar testim aylarca hep bekliyordum basında o testlerin ben hiç birsey cıkmıyordu ama şimdi ise öyle boş boş bakıyorum sevinemiyorum ki..

aaaaaaaa saçmalama canımıniçi bak sevin kimyasal olunca düşüş oluyooo değerde..seninki baya artmışşşş hemde:nazar::nazar::nazar: artık sevinme zamanı canım benimmm 9 ay sonra tatlımı tatlı bebişkonu kucağına alıcan inşaallahhh:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

merhaba canım hoşgeldinnnn:KK19: ön görüşme yaptın heralde gidince merak etme o süreçte ne yaşanıyosa burdan öğreniceksin zaten :KK19: hiç stres sıkıntı yapma herşey güzelce ilerliyor... yumurtaların toplanana kadar iğneler kullanıcaksın zaten orda hemşireler herşeyi güzelce anlatıyor.. merak ettiğin ne varsa burdan sorabilirsin bizlere:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederim cevabınız için. bu süreçte çörek otu bal tarçın ya da başka şeyler yemelimiyim su tüketimini arttırdım incir kaynat iç falan diyolar sizin bir fikriniz var mı

teşekkür ederim cevabınız için. bu süreçte çörek otu bal tarçın ya da başka şeyler yemelimiyim su tüketimini arttırdım incir kaynat iç falan diyolar sizin bir fikriniz var mı

kaliteyi arttırmak için yapabilirsin tabiki hatta daha iyi olur canımmm:KK16::KK16:

selam kızalr yenı geldım hastaneden. sabah e2 ıcın kan verdım. 4 gun puregon kullandım bugun 5. günüm. dr hemsıreye soylerken duydum sağda 11 mm küsür 5-6 tane yumurta sağda 12 mm küsür 5-6 tane yumurta var. orgalutrana başladım bacaktan vurdum yarın yıne cagırdılar baya hızlı buyudu sanırım haftaya salı carsamba toplama olabılır

aaaa cok sevındım canım benımkılerde 11-12 mm 12-13 tane yumurtam var daha 5. gunum ıgnede. benımbıraz hızlı buyuyor dr yarında cagırdı. haftaya her an toplama olabılır sayısı ıyı ama ınsallah kalıtede ıyıdır

X