2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kızlar 2 gün önce 27 den 41 olmuştu bhcg şimdi 140 olmuş sizce oluyormu doktorum izne ayrılmışşş ya kime gidcem bilmiyorum sizce düzeliyormu

ayyyyy maşallahhhh artmış değerinnnn bebişini kucaklayacağın günü düşün artık canım benimm :21::21::21::21::21:

ay ne güzelll darısı bize. bence yapldıktan sonra 5 saat yatmanın sana + katkısı olmuş. bizim devlet hastanesı ve anca 15 dk en fazla yarım saat yatırıyolar. :KK43:

cnm uzun yatmanın bılımsel bır acıklaması yok benım esım ılla yat dedı o yuzden fazladan oda parası odedık normalde ozelde bıle bır saat yatırıp yolluyolar.

canım hadi hayırlısı :) kaliteli kaliteli yumilerin olsun inşallah :)
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım gitmeden çok içme :) ben ilk seferde hemşirelerin dediğini yaptım zorlandım :) yola çıkarken içmeye başla ara ara iç sıkışıyorsun zaten :)

canım kalcak yerleri var merkezlerin onu sor :) oralarda kal canım :) rahat olman önemli :)

canım transferde mesanenin dolu olması lazım :) olur sen merak etme :)

canım sıkı sıkı tutunan embriyoların olsun inşallah :)
:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım vazgeçme :) inşallah eşini ikna edebilirsin :) kimse gelmese idare edemez misiniz? ne seninki gelsin ne onunki :)

amiiinnn bitanem senin kaçıncı günün nasıl geçiyo:KK19:

canım benım gunluk ıgnem yoktu sadece progestan kapsul estrofem ve aspırın kullandım. tuttuktan sonra estrofemı kestı ..transferım anestezılı oldu ben ıstedım su ıcmeme gerek olmadı o yuzden. zor olan bes saat yattıktan sonra yavas yavas kalktım ustumu gıydırdıler ben ıyı hıssedıyordum tam arabaya bınerken tansıyon dustu yere dustum pat dıye hehehehe ..tekrar ıcerı gırdık gene yatırdılar tansıyonumu duzene soktular.bu sfer eve geldık evde tuvalete gırınce tansıyon dustu bu sferde usume terleme oldu mıdem bulandı ogur ogure kustum ıcım dısım cıktı kasıklarım agrıdı ogurmekten kesın olmayacak dedım.zor olan buydu cnm

Ayy canım benim baya badireli olmuş o aşaman ama neyse ki paşan yanında ne mutlu sana

Hayırlı olsun canım inşallah tutunur bebislerin :)

Ben ilk denememde hic dışarı cikmadim test gunune kadar. progestanim igneydi igneci eve geldi. Evin icinde yurumelerim haric hep yattım. Yemek temizlik falan da yapmadim. Ama tutmadi.

Bu ikinci denemem. Yine igneci ariyordum ama transfer gunu hastanede genel bilgilendirme yaptilar. Gidip ignenizi yaptırabilirsiniz, hafif tempolu yürüyüş yapin, hareket edin ki kaniniz hareket etsin ve kabiz olmayin dediler. Bende igneye gidiyorum arabayla.banyo için uc gun bekledim ve ılık suyla dus aldım. Evin icinde hareket ediyorum. Kendmi kasmiyorum stres olmuyor boylece. Gecen sefer cok stres olmustum sürekli yatinca ağlıyordum sürekli. Bu kez daha hic aglamadim :)

Kafani karistirdim mi bilmiyorum ama hayirlisi olsun hepimiz için.

Yok canım aksine iğne için sonuçta çıkmam lazım doktorumda çok takılma düşünmemeye çalış dedi hatta yatağa alınınca bu yarım saatte o şimdi yer arıyor dedi güzel bir yer bulmak için :) hakkımızda hayırlısı inşallah güzel sonuçlar alırız

Yok canım aksine iğne için sonuçta çıkmam lazım doktorumda çok takılma düşünmemeye çalış dedi hatta yatağa alınınca bu yarım saatte o şimdi yer arıyor dedi güzel bir yer bulmak için :) hakkımızda hayırlısı inşallah güzel sonuçlar alırız

İnşallah canım biz elimizden geleni yapiyoruz. Gerisi Allahtan...

arkasaslar, toxo - rubella yaptiran varmi devlette? nerde yaptirdinuz ve ne kadar surede sonuc cikti bilgi verir misiniz?

Ben yaptırdım saat 12 de kan verdim 15 te sonuçlarım
cikmisti

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben yaptırdım saat 12 de kan verdim 15 te sonuçlarım
cikmisti

canim benim hangi ildesin hangi hastanede yapturdin onuda yazarmisin rica etsem? saolasin..

canim benim hangi ildesin hangi hastanede yapturdin onuda yazarmisin rica etsem? saolasin..

İstanbul dayım ben Fsm hastanesinde yaptırdım kozyataginda, eski ptt hasta. Diye geçiyor

canım benım gunluk ıgnem yoktu sadece progestan kapsul estrofem ve aspırın kullandım. tuttuktan sonra estrofemı kestı ..transferım anestezılı oldu ben ıstedım su ıcmeme gerek olmadı o yuzden. zor olan bes saat yattıktan sonra yavas yavas kalktım ustumu gıydırdıler ben ıyı hıssedıyordum tam arabaya bınerken tansıyon dustu yere dustum pat dıye hehehehe ..tekrar ıcerı gırdık gene yatırdılar tansıyonumu duzene soktular.bu sfer eve geldık evde tuvalete gırınce tansıyon dustu bu sferde usume terleme oldu mıdem bulandı ogur ogure kustum ıcım dısım cıktı kasıklarım agrıdı ogurmekten kesın olmayacak dedım.zor olan buydu cnm

merhaba miraclemiracle transferinizi neden anestezili yaptırdınız merak ettim bende 2 defa microenjeksiyon denedim transferim çok ağrılı ve kanamalı geçti şuan dundurulmuşlarım var onları transfer yaptırıcam bendemi anestezi istesem diye düşünüyorum çektiğim o acıdan sonra cesaretim kalmadı

Rica ederim sen hangi ildesin

istanbuldayim camim. ama kemerburgazdayim. mecidiyekoy yada topkapidan nasil gelirim acaba metro metribus yada iett biliyo musun? biliosan detayli yazarsan sevinirim bide hangi bolumden aldin randevu

şekerleeer ben bgn kontrolüme gittim geldim herşey yolunda estrofem verdi sadece 10 gün sonra tekrar gidicem 24 yada 25 temmuz gibi de transferim olucakmıııııııışşşş çok sevinçliyiiiim :)

istanbuldayim camim. ama kemerburgazdayim. mecidiyekoy yada topkapidan nasil gelirim acaba metro metribus yada iett biliyo musun? biliosan detayli yazarsan sevinirim bide hangi bolumden aldin randevu

K doğuma 182 sen randevu aldım Dr durumu anlattım kan girislerimi yaptı lab kani verdim 500t ve 129 L ile hastanenin önünde inersin 2 otobuste 4.leventten geciyo, mecidiyekoyden varmi bilmiyorum :KK43: sen ne zaman gitmeyi planliyprsun

ayyyyy maşallahhhh artmış değerinnnn bebişini kucaklayacağın günü düşün artık canım benimm :21::21::21::21::21:

Ayyy inşallahh havva hala korkuyorum ama sevinemiyorum dış gebelik olsa artıyormuydu deger acaba bilgisi olan var mı telle aradım dru pozitif düşünelim hadi rahatla hayırlı olsun bile dedi ama çok tuhaf bi his ya elimde kopkoyu idrar testim aylarca hep bekliyordum basında o testlerin ben hiç birsey cıkmıyordu ama şimdi ise öyle boş boş bakıyorum sevinemiyorum ki..

X