2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

kizlarrrrrr. cok guzel bi seyy olduuu!!!
dun hungur sakir agliyidum nerden nasil oduycez bu extra test ilac vs paralarini dite. hepuniz dua iyi temenni ve tesellilerinizle beni yalniz birakmamis moral vermistiniz. RABBİM(CC) dualarinizi kabul etti arkadaslar. bu aksam esimin teyzesi 1.000 tl. para verdi yaaaaa. hic hesapta yokken. MEVLAM(CC) 'in rahmeti bol hazinesi bol. nasilda yetisio imdadimiza. verdiklerinin hamdini yerine getirenlerden olalim insallah.. hepinze cok tesekkur dualariniza devam edin.nolur. sizde benim duakarimda

Kızlar 2 gün önce 27 den 41 olmuştu bhcg şimdi 140 olmuş sizce oluyormu doktorum izne ayrılmışşş ya kime gidcem bilmiyorum sizce düzeliyormu

canım süperrrrrrrr :)kat kat artmaya devam eder inşallah :) bir drla görüş ama :)

Transferim oldu öğlen .. Bebişlerimi aldım geldim ... Bundan sonra beni neler bekliyor acaba .. Ne yapayım ne yapmayım tecrübeliler. :)))

canım hayırlı olsun :) sıkı sıkı yapışsınlar annesine inşallah :)
canım ben ilk 3 gün dinlendim ama sürekli yatmadım evde dolandım :) çünkü kan dolaşımı için :) bebiş kanla besleniyor ya :) sürekli yat demiyor zaten drlar :) diğer günler kısa kısa dışarı çıktım çok yürümeden oturdum bir yerlerde :) bugün artık 10. gün oldu :) bakalım :) bu arada drum proteinli beslen dedi tavuk yasak :)

amiiinnn bitanem senin kaçıncı günün nasıl geçiyo:KK19:
canım bu saat itibari ile 10. güne girdim :) hadi hayırlısııııııııı :) senin yumilerde büyüyomuş :) hayırlısı ile kaliteli kaliteli olsunlar :):KK16::KK16:

dun hungur sakir agliyidum nerden nasil oduycez bu extra test ilac vs paralarini dite. hepuniz dua iyi temenni ve tesellilerinizle beni yalniz birakmamis moral vermistiniz. RABBİM(CC) dualarinizi kabul etti arkadaslar. bu aksam esimin teyzesi 1.000 tl. para verdi yaaaaa. hic hesapta yokken. MEVLAM(CC) 'in rahmeti bol hazinesi bol. nasilda yetisio imdadimiza. verdiklerinin hamdini yerine getirenlerden olalim insallah.. hepinze cok tesekkur dualariniza devam edin.nolur. sizde benim duakarimda

canım çok sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :) Allahım hepimizin yardımcısı olsun :)

canım çok sevindiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim :) Allahım hepimizin yardımcısı olsun :)[/QUOTE]

amin canim amin ecmainn.

slm arkadaslar. Bu foruma yeni uye oldum. temmuz 13 gibi ankara da hakan satiroglunda 3. kez tup bebege basliycaz. herkese stresli degilim diyorum ama cok korkuyorum tekrar uzulmekten. ankarada ayni hastanede tedavi goren (nar hastanesi) arkadaslar varmi?
tedavin hayırlı olsun arkadaşım stres yapma bu güzel günlerin tadını çıkar bence:KK34:
Günaydın...

Dün OPU işlemimi oldum. Odadaki en az yumurta sayısı benimdi ama 7 yumurta hiç yoktan iyidir. Bugün döllenme ile ilgili haber verecekler..

Dilerim isteyen herkesin kucakları bebekleriyle dolar...
güzel haberler al heppp.....

arkasaslar, toxo - rubella yaptiran varmi devlette? nerde yaptirdinuz ve ne kadar surede sonuc cikti bilgi verir misiniz?
cnm ben onları devlet hastanesinde yaptırdım hemen çıkıyor sonuçlar...
Merhaba,

Eşin ve ailesi konusunda senin adına gerçekten çok üzüldüm. Ancak bir şeyi bilmen lazım. Kesinlikle "bakıma muhtaç" değilsin. Ben Tüp bebek tedavimde OPU yani yumurta toplama aşamasını dün geçtim ve transfer için haber bekliyorum. Hiçbir aşamada da kimse olmadı yanımda. Bence öncelikle bu konuda kendini ikna etmelisin. Kimseye ihtiyacın yok... En fazla ev temizliği için bir kadın tutarsın olur biter?
transferin den sonra güzel günler seninle olsun cnm...
Kızlar 2 gün önce 27 den 41 olmuştu bhcg şimdi 140 olmuş sizce oluyormu doktorum izne ayrılmışşş ya kime gidcem bilmiyorum sizce düzeliyormu
bence değerlerin çok güzel ...:KK9:
nerelerdesin sen bakim:KK19: canııım evet başladım tedaviye inşallah sende hayırlısıyla başlarsın :KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
evet cnm ya ramazanda pek giremiyorum girip çıkıyorum ama bayramdan sonra inşlh burdayım kısmetse ..gerçi benim tedavim eylül veya ekime sarktı ama olsun burda olmak güzel ....
şekerleeer ben bgn kontrolüme gittim geldim herşey yolunda estrofem verdi sadece 10 gün sonra tekrar gidicem 24 yada 25 temmuz gibi de transferim olucakmıııııııışşşş çok sevinçliyiiiim :)
:KK9::KK9:hep böyle geçsin....

hey kurban olduğum yaradanım hamdolsun bak nelere kadir umamdığın anda kapıalrını açmış devamı evladınla gelsin inşlh cnm benim...:KK52:

tedavin hayırlı olsun arkadaşım stres yapma bu güzel günlerin tadını çıkar bence:KK34:

güzel haberler al heppp.....

cnm ben onları devlet hastanesinde yaptırdım hemen çıkıyor sonuçlar...

transferin den sonra güzel günler seninle olsun cnm...

bence değerlerin çok güzel ...:KK9:

evet cnm ya ramazanda pek giremiyorum girip çıkıyorum ama bayramdan sonra inşlh burdayım kısmetse ..gerçi benim tedavim eylül veya ekime sarktı ama olsun burda olmak güzel ....

:KK9::KK9:hep böyle geçsin....

hey kurban olduğum yaradanım hamdolsun bak nelere kadir umamdığın anda kapıalrını açmış devamı evladınla gelsin inşlh cnm benim...:KK52:

amin canim saolasin.hepimiz.icin insallah. :)

arkadaşlar merhaba transferden sonra hamile olan arkadaşlarımız var mı .kayseride tüp bebek tedavisi yaptıran arkadaşlar kime yaptırdınız.

canım şuan 10 un üzerinde yumurta var ama yumurtalar toplanınca kaç tane toplandı öğrenicem önemli olan sayısı diyil kalitesi zaten..inşallah kaliteli olurlar... canım ailende ikiz olması gerekmez..iki embriyo transfer ederlerse tabiki ikiz annesi olma şansın var 35 yaşın altındakilere ilk iki denemede tek embriyo 3. denemede iki embriyo transferi yapılıyor.. iki embriyon olur ve ikiside rahime tutunursa neden ikiz annesi olmayasınki... inşallah gönlündeki olur canımmm:KK19:

inşallah kaliteli yumoşların olur canım ben henüz 24 yaşındayım yani tek embriyo mu transfer etcekler ankaradayım özel merkezde tedavi görüyorum kaliteli yumoşum olursa 2 embriyo istesem yapmazlar mı acaba

Evet canım transfer sırasında o zamana kadar çok doldurma işlemden sonra 30/40 dk daha bekletiyorlar.. 1,5 lr su yetiyi rn
Ben 1 saat önceden yudum yudum başladım

şu adetimi bi olayım da tedaviye tam anlamıyla başlayım o zaman günü gününe bugün bana şunu yapcaklar ne yapayım diye bilgi alcam sizlerden :KK1:

Doktor benden lipit profili istedi( sanırım kolestrolle alakalı birşeymiş) yaptıran var mı sonuç kaç günde çıkıyo

Arkadaşlar yarın bebişleri almaya gidiyorum...

3 embriyonun 3'ü de gelişimlerine devam etmişler. 2'tanesi transfer edilecek. 3. gün embriyosu olarak...

Telefonla aradıkları gibi sigara paketini attım çöpe :) Bye Bye sigara.....

Dilerim hepimize iyi haberlerimizi paylaşmayı nasip eder rabbim...

Nix... sıra sende :)

3 embriyonun 3'ü de gelişimlerine devam etmişler. 2'tanesi transfer edilecek. 3. gün embriyosu olarak...

hadi bakalım güzel haberlerle gel cnm.rabbim şölee ikiiz ikiz nasip eder inşallah

Hayirlisiyla bebislerini al da gel sonra da sıkı sıkı tutunsunlar annelerine inşallah

arkadaşlar dün novaart tüp bebek merkezine gittim.nazik bir karşılama,güler yüzlü personel ve ilgili bir doktor....prof dr Ahmet Erdem samimiyetiyle daha ilk karşılaşmamızda bana güven verdi.bu ayki adetimle tedaviye başlayacağım.heyecanlıyım.çok merkezle görüştüm ama, doğru yerdeyimdir inşallah.dua edin herkes için iyi olsun.herkesin bebeği olsun :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

X