2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bebisini aldinmi ewremmm hadi seni hicccc birakmsinnnnnn insssss guzel hberlrinizi bekliyruz bnm netim bitebilir haberiniz olsunnn kizlarrr

inşallah canım benim ben bu ay alayım arkamdan öbür ay sen gel geç kalmadan :) dolsun aartık kucaklarımız daha fazla bekletmeden...

Ewet artik ewimiz senlensinnnnn gelsin hayrli ewlatlar nasip etsin allh suan rahmet yagiyor allhim bebeklerimizi bize kvustrsun inssssss gelcem ...

Âmin saol canım inşallah beklediklerimize emeklerimize hayırlısıyla değer ... Senin kaçıncı gün embriyosuydu toplama sonrası nasıldın ?

Amin aminnn.. benim 3. Gun embriyosu oldu. Toplamadan sonra bel ağrısı oldu sadece cok yumurta olduğu için sanırım obi de şişkinlik oldu. Onun dışında iyiydi sorun yoktu. İnşallah seninrde kolay geçer

Amin aminnn.. benim 3. Gun embriyosu oldu. Toplamadan sonra bel ağrısı oldu sadece cok yumurta olduğu için sanırım obi de şişkinlik oldu. Onun dışında iyiydi sorun yoktu. İnşallah seninrde kolay geçer

Taksit taksit oldu ama :) nerde yaptırdın özel miydi

Saglikli yumoslarin olsun ..bebeginr bi adim daha yaklastin...

Aaa cok iyimissss her saglik ocagi vurmaz valla doktorunami vrduruyrsun

yoo bilmem ki. ben ilk igneyi hastanemde oldum. orda dedim ben galiba kendim vuramam diye onlarda saglik ocaginda vurdurabilirsin dediler. her gun gidiyorum bi sorun yok vuruyolar yani..

canım kaliteli kaliteli embriyoların olsun inşallah :) uyuyon uyanıyon hersey bitmiş :) kasık ağrıları lekelenme falan olabiliyor :) allahım yardımcın olsun :)

Saglikli yumoslarin olsun ..bebeginr bi adim daha yaklastin...

ooooo hamarat gelim misafirleri savuşturmuş galiba :)

Saol kafunder.. İnşallah dile kolay geldiği gibi kolay olur biter

evet cnm misafirlerim gitti kayınvaldem bahçeli evde oturuyor bize gelince bahçesini özl,yor hemen kalkası geliyor zor duru gene ..bende boşluk buldum hoppp geldim nasıslın test gününe az kaldı heyecan doruktadır:18::18:

yoo bilmem ki. ben ilk igneyi hastanemde oldum. orda dedim ben galiba kendim vuramam diye onlarda saglik ocaginda vurdurabilirsin dediler. her gun gidiyorum bi sorun yok vuruyolar yani..

Hayrlisi bitanem insss bnde eczaciya sormustum o demisti bana kndin vurabiliyrsun vurmazlar diye demkki yapiyrlarmis tesekkur ederim cnmmm allhim yolumuxu acik tutsun..

Kizlar meraba.onumuzdeki ay bende tup deniycem eskisehir acibademde.Çised diye bisey duydum.sanirim bu dernege uye olursak indirim oluyomus.bilgisi olan var mi?

bana yardım edin kızlar 2 gün önce adet olmam gerekiyordu olmadım kasıklarımda acayip bi agrı war ne yapacağımı bilmiyorum hiç bir adet belirtim yok ben 2 ay üst üste adet olmadım bi ara bu olayı 2 kere yaşadım we hapla adet oldum. bi akıl werin bana lütfen yha

Nicin test yapmiyorsun erken gebelik testlerinden insaallah hamilesindir degilsen doktora gidersin

inşallah kabul eder cnmm deniyecem bugun deyim bakalım nasıl bir tepki alacam

Gunaydin herkse. Canimcgm nasilsin bakalim? Aksam esimle konustum annenlere soyleyecek miyiz dedim gerek yok dedi kimseye soylemeyelim dedi ama ben soyledim annemlere dedim tamam onlar bilsinler ama baska kimseye anlatma dedi ayy cok rahatladim kuzumm dua ettim sana da Allah senin de isini rast getirsin insaallah

Bu arada agustosu erteleyebiliriz memleketten amcamlar gelebilirmis o tarihlerde gelirlerse de gezdirmesi yedirmesi temizligi var o yuzden eylule kalabilir. Agustos icin de heveslenmistim baya artik kismet. Topik basliginiza uymuyorum artik ama gitmek de istemiyorum buradan :)

canım hayırlısı olsun :) bende donmuş yapmıyorum ama hep oraya giriyorum :) nerede yazmak istersen orada yazarsın :) gitme kalllllll :9

canım ben ilk tüp bebekte 15 gün bekledim olmadı dr gittim söktürücü verdi o gece alamadım sabahına adet oldum :) çoğu zaman stresten gecikiyor :) ama yine de gecikirse dra gidersin :)

Hayrlisi bitanem insss bnde eczaciya sormustum o demisti bana kndin vurabiliyrsun vurmazlar diye demkki yapiyrlarmis tesekkur ederim cnmmm allhim yolumuxu acik tutsun..

canım sağlık ocağında da vuruyorlar ama söyleniyor bazıları sen de vurabilirsin boşuna geliyorsun evde kendin vuruver diye ben de diyordum kendim vurmak istemiyorum onların işi bu :)

bilmem son günlerde olur herhalde :) bu sefer rahatım :) valla artık çok takmıyorum :) bu sefer öyle oldu :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…