2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

aynen cnmm benim eşimde varıkoselden ameliyat oldu yeni yeni düzelmeler var benim üç yılda 24 ünde doluyo bakalım hayırlısı. yumurta nası fazla oldu cnm ne yedin ne içtin amaaaan vallaaa hep stres mahvediyor bizi :KK43:

Ben cok fazla hazir gida kullanmıyorum. Bunun yanında incir kürü yapmıştım iki ay once 1-2ay kadar onun da etkisi oldu sanırım. Stres yapmamak cok onemli .

Ben cok fazla hazir gida kullanmıyorum. Bunun yanında incir kürü yapmıştım iki ay once 1-2ay kadar onun da etkisi oldu sanırım. Stres yapmamak cok onemli .

ne kadar yapmayım desende olmuyo cnm çevren heleki lüzumsuz insanlarla doluysa stres yapmamak kaçınılmaz oluyor :KK43:

Ben geldiiim. Bebegimi aldim geldim inşallah birakmaz hic beni :)
Gecen sefer 5.gun embriyosuydu bu kez de öyle olur diye gittim ama 3.gunde transfer yaptılar. 4 hucreliymis kaliteliymis. 4hucreli ne demek bilmiyorum aslında ama umarım iyidir . Allah hepimizin gönlüne göre versin bu mübarek cuma günü.

İnşallah sıkı sıkı tutunur:KK49::emir_bebek::nazar:

Kızlar güzel haberlerle gelmedim :KK43: 2 gün sonra kan testini yeniledik ve degerim 23 olmuş :KK43: artmamış neredeyse demekki tutunamıyor drlardan nefret ediyorum hala o salak ilacları kullan diye kandırıyor beni

Helen, doktorunu dinle bence. biraz daha sabırla kullan ilaçlarını..

kızlar incir cok faydalı kurunu yapamıyosanızda günde 3-4 tane adetle baslayarak kuru ıncır yıyın.

adet oldum yarın sabah hastaneye gıdıcem bakalım neler olacak yorucu bi maraton benı beklıyor sonucunda mutlu olurum ınsallah hepımız ıcın mutluluk+bebek diliyorum :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

bugün adetimin 2. günü kontrole gittim. kist yok başlayabiliiriz dedi. hemsıre dozları yazdı yarın aksam başlıcam iğneye. puregon 200 doz günde vurulucam gobekten. ctesı-pazar-ptesi-salı kullanıcam carsamba sabah kontrole gıdıcem usg ve e2 kan testı yaptırıcam. bıde folık asıt ve bebe aspirini verdi. onları kullanıcam. hastane cok kalabalıktı bugün beynim döndü :S

canım tedavin hayırlı olsun :) kaliteli kaliteli yumilerin olsun :)

Gecen sefer 5.gun embriyosuydu bu kez de öyle olur diye gittim ama 3.gunde transfer yaptılar. 4 hucreliymis kaliteliymis. 4hucreli ne demek bilmiyorum aslında ama umarım iyidir . Allah hepimizin gönlüne göre versin bu mübarek cuma günü.

canım hayırlı olsun :) inşallah sıkı sıkı tutunur annesine :)

Kızlar güzel haberlerle gelmedim :KK43: 2 gün sonra kan testini yeniledik ve degerim 23 olmuş :KK43: artmamış neredeyse demekki tutunamıyor drlardan nefret ediyorum hala o salak ilacları kullan diye kandırıyor beni

canım üzüldüm Allahım yardımcın olsun

Herkese merhaba uzun zamandir giremedim buraya insl guzel gelismeler vardir.
Iftara kayinvaldemler gorumcemler bende ins en kisa zamanda gecmisi okucam simdilik a.e.o

Cnm belki gdc dollendi tutunmadida gec olucak...hakkina hayirlisi olsun..h
bugün adetimin 2. günü kontrole gittim. kist yok başlayabiliiriz dedi. hemsıre dozları yazdı yarın aksam başlıcam iğneye. puregon 200 doz günde vurulucam gobekten. ctesı-pazar-ptesi-salı kullanıcam carsamba sabah kontrole gıdıcem usg ve e2 kan testı yaptırıcam. bıde folık asıt ve bebe aspirini verdi. onları kullanıcam. hastane cok kalabalıktı bugün beynim döndü :S
Hayirli olsun tedavin vasliyorsun demek ne guzel sonu bebisli olsun..
Insl bebegin sanaa siki siki tutunur..
selamlar beni de dahil edin aranıza bende temmuz adetimde başlıyorum tedaviye vee ağustosta da Allah izin verirse transferimi olucam İnşallah hepimiz güzel haberler veririz burada ve bu zorlu süreçte birbirimize destek olmak dileğiyle...

Tedavin kolay ve cabuk gecsin bebegin sana gelsin...

İyi gecelr kızlar ben salı kontrole gittim cok yumurta vardı ama inşallah gelişir busefer cumada gitcem kontrole hayırlısı bakalım artık yumurta toplama fln hesaplayamıyoz iptal olcakmı olmıcak mı diye düşünüyoz yaa cok korkuyorum nolur bu sefer olsunnnn Rabbim bizide benide duysunnnnn bu mübarek günde doldursun göbüşlerimiziii ztn iğne kullandıgımız için oruc tutamıyom olsun bebegımde snra tutarım dıyom yeterkı gelsın banaaa ama nolur gelsın nolurrrrrrrrrr............

Slmmm kızlar ... Ilk tüp denemem.. İğnelerin sonuna geldik artık .. Yarın sabah yumişlrim toplanacak İstanbul tüp bebek merkezinde .. Heyecan da var endişe de ama yumurtalardan batmalarım kasılmalarım oluyor alınsın diye bakıyorum hemen ... İnşallah sağlıklı kaliteli olurlar ... Allah herkese bu yolda sabır ve kolaylıklar diliyorum

Slmmm kızlar ... Ilk tüp denemem.. İğnelerin sonuna geldik artık .. Yarın sabah yumişlrim toplanacak İstanbul tüp bebek merkezinde .. Heyecan da var endişe de ama yumurtalardan batmalarım kasılmalarım oluyor alınsın diye bakıyorum hemen ... İnşallah sağlıklı kaliteli olurlar ... Allah herkese bu yolda sabır ve kolaylıklar diliyorum

Sonuna ama bi anlamda da en zor kismina geldik. Benim de bugün transferim oldu. Burdan sonra yapacak biseyimiz yok bekleme kismina geciyoruzbana gore en zor olan da bu . Insİnşallah kaliteli yumurtalarin olur ve kakaliteli bi şekilde dollenir. Hayırlı olsun canım

cnmm benim niyetimde sölememek ama benim kaynana zırt diye gelir haber ne etmez bende şimdiden bunalımlara girdim evde yatsam heran bunlar gelecek diye rahat edemem en iyisi annemde kalmak .ama eşim ne der bilmiyorum. eşim tarafı çok kalabalık bide ordu gibi bir gelince on onbeş kişi gelirr.. en iyiysi biraz daha beklemek mi acabaaa :KK43:

anladım canım benim de ertele ertele nereye kadar hadi erteledin eninde sonunda yaptırmıcan mı sonuçta o sülale sende olduğuna göre kaçışın yok.... dediğin gibi transferden sonra annene gidersin orda kalırsın ama işte bunu eni konu eşinle konuşman gerek anacıysa işin biraz zor ha senden yanaysa anlar seni... karar sana kalmış işin zor canım allah kolaylık versin...

Sonuna ama bi anlamda da en zor kismina geldik. Benim de bugün transferim oldu. Burdan sonra yapacak biseyimiz yok bekleme kismina geciyoruzbana gore en zor olan da bu . Insİnşallah kaliteli yumurtalarin olur ve kakaliteli bi şekilde dollenir. Hayırlı olsun canım

Âmin saol canım inşallah beklediklerimize emeklerimize hayırlısıyla değer ... Senin kaçıncı gün embriyosuydu toplama sonrası nasıldın ?

hah popomun zevki içine kaçtı gülemicek gene :) sabah nihayet adet oldum rahatladım yahuuuu :) sen ne alemdesin canım.....

Haha cok tatlisinnn ya guldurdun beni :)))))) valla ne yapyimmmmm ahustosu bekliyrum tatlim srnn icinde hyrli olsun cnm ins tedavin guzell gecsinnnn insssss bebisinide al gel sonra :))

Haha cok tatlisinnn ya guldurdun beni :)))))) valla ne yapyimmmmm ahustosu bekliyrum tatlim srnn icinde hyrli olsun cnm ins tedavin guzell gecsinnnn insssss bebisinide al gel sonra :))

inşallah canım benim ben bu ay alayım arkamdan öbür ay sen gel geç kalmadan :) dolsun aartık kucaklarımız daha fazla bekletmeden...

X