2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Slm hatunlar benim geçen pazar dondurulmuş blastosist transferi yapıldı bende hala tık yok belirti gibi inşallah tutmuştur.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım benim de pazar oldu blast transferim ama donmuş değil :) senin de cuma mı test günün ? inşallah güzel haberleri paylaşırız buradan canım :)

canım merhaba... liste yapıcaktımda excel programım yok tedaviye başladım 3. iğnemi yaptım bugün pazartesi kontrole gidicem...sen ne aşamadaşın canımmm

canım kaliteli kaliteli yumilerin olsun inşallah :) yarın güzel haberlerle geeeeeeeeeeeeeeeeellllllllll :)

Amin canım Allahım hepımzıı korusun ınsallah oldu cnım oglum olcak ınsallah teyzesı sendende ogluma arkdas beklıyoruz ınsallah saglıkla sıhatle heyecan normal cnım transfer sonrası bol su ıc lutfen gene ozaman koınsuurz bunları hıc tsres sıkıntı yapmaa rahat ol ınsallah mınk kuzu gelıcek. cok sukur pek sıkıntım yok cnım sıcaklar harıc cok sıcak sadece ızmırdeyım ya ben bıde ınan balkona cıkamıyorum sımdıden etkılıo onumuzdekı 2 ya ne yaparım bılmem :) :) dualarımdasın cnım ınsallah kabul olcak dualarımız bu mubarek gunlerde

Nasilsinnn canmm nasil yumislerin

Daha iyim yumişlerlerim toplandı 21 tane miş.. Yarın arıcaklar hastaneden Doktorum da ararsın beni demişti bugün allahım inşallah herşey yolunda gider ... Bir torba dolusu iğne ilaç verdiler... İlaçlar neyse de kalçadan olan olmasaydı iyimiş :)) napalım artık bebişler için... Sen nasılsın ne aşamadasın sen ?

Canlarrrrr ... İğnesini kendi yapamayan hatunlar ve yeni başlayanlar kendiniz yapmaya çalışın cesaretinizi toplayın sadece ilk başlarda olan iğnelerle bitmiyor onun yanında da ekstradan iğne veriyorlar yumurta gelişimi için ohss olmamak baskılaması için vs.. Canınız gerçekten acımıyor.. Son aşamalardaki çatlatma iğnesinin önemi çok büyük bu genelde akşam hatta gece saatleri yapılmasını isteyecekler .... Hadi bi cesaret kızlar hiç olmasa deneyin bir kere yapılma videolarını izleyin faydası olacaktır ,, ne çok yazdım ya eşimde napıyorsun tık tık kanki gacılarına mı yazıyorsun diyor :))

Hakkında hayırlısı olsun canım ... İnşallah sağlıklı kaliteli yumişlerlerin olur ve güzel sonuçlar alırsın ... Bende geçen ay böyle beklemiştim adetim gelsin diye sat 22 Haziran dı benimde :)

Saglikli yumoslarin olsun ..bebeginr bi adim daha yaklastin...

bu iğneler orucu bozarmı adetim bitince tutabilirmiyim:26::26::26::26:

Evet bozar canım tutamazsın ... İğnelerin en iyi zamanı olarak da akşam 6/7 gibi deniliyor benimkiler akşam 8 Di .. haliyle tutamıyorum bi şi daha kesinlikle hep aynı saatte olması lazım iğnelerin

Ignenizi kendiniz yapin bence de baskasinin yapmasindan daha rahat. Ben esime bile yaptiramadim.
Ama şimdi progestan sorunum var yaa. Doktorun yazdigi recetenin tarihi bitiyomus. devlet hastanesi vurmam diyor su haftasonu vursalar da sonra yazdiririm tekrar :/

Bi de kabiz oldum yaa sansima

bilmiyorum canm inşallah kötü birşeyin belirtisi faln olmasında 2 gün geç olsn.

Nicin test yapmiyorsun erken gebelik testlerinden insaallah hamilesindir degilsen doktora gidersin

o kdar çok negetif gördümki hayal kırıklığına uğramaktan yoruldum inşallah hamileyimdir sorun yüzüne doktora gitmektnde çok korkuyorm artk.bu erken gebelik testi derken anlamadım bi açıklarmısın hangi testse adını söylermisin.

Masaalhhh cnmm bnm sen elinden geleni yaptin allhim sanada bir can emanet etsin hayrli ewlatlar nasip etsin ins bnm daha bir asamam yok cnm hayrlisiyla agustosta bsaliycam 5aydir bekliyrum su 1ay gecmk bilmiyr ins allhim onumuzu acsin

Ignelere gelince cesaretlendirsigun icin tesekkur ederim kndi adima o asamaya gellim insss bnde hani derler ya deli kuvveti versin ozmn yapariz inss

G.olsun cnm bol bolll su tukett ins iyi olursun..

Duaci arkdsim seni ekledim haberleselim 7si ilk gunum kuzum muhtrmrlrn 9unda giderim ben aret beye gidiorum evet cok heycanliyim yeaaa kac gun surcek bayramda guzel haber duycakmiyiz duyamicakmiyiz offf inanin uyuyamiyorummm hepiciginize bol boll dualarr kuzularimm

Yazinin ustune tikla eger gogle playdan indirdigin kk varsa eger nettn giriyrsan cnm yazinin asagisinda 2tane kutucuk var arti olan arkdaslik istegi gonderiy otekide arkdasin yazina cvp yaziyrsun

Alinti yapmayi bi basarabilseydim cok solucek seyim var da bi yardim kardeslerim)))

Bole :)

Canin benim ya insaallah bu sefer pozitif gorursun negatifler bizden uzak olsun burada marka yazabiliyor muyuz neyse yazayim bakalim ne olacak ben lumbo quick ovulasyon testi almistim internetten toplu alinca erken gebelik testlerinden bir kac tane hediye geldi ilskiden on gun sonra cikiyormus ben bir defa denedim ama zaten onda da negatifti adet gunumu bekleyemedim sabirsizlandim. Canim benim Allah yardimcimiz olsun

Kuzuu oldumu kii yahu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…