2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bir de ilk denememiz olacak kimsenin isimize karismasini istemiyorum yani kayinvalidem bekleyin daha hemen yaptirmayin filan derse esim onu dinler dinlemese de etkilenir kayinvalidem de doktorlari pek dinlemez ben doktordan iyi biliyorum demisti bir keresinde :) kendinin de dort yıl cocugu olmamis sabredin olur filan diyebilir ama ben heveslendim artik bayrama dogru memlekete gidince bakalim ne olacak

aynı dertten bende müzdalipim cnmm. anneler gene anlayışlı oluyo destek veriyo ama kaynanalar eggg iki de bir arayacanı geleceni düşündükçe delleniyommm pofff
Seninki daha kotu kuzum benim ben memlekette degilim neyse ki ama simdi sen aklina bunlari takma guzel seyler dusun insaallah eylulde buraya hamis oldugumuzu yazacagz ondan sonrasi hikaye olacak

Seninki daha kotu kuzum benim ben memlekette degilim neyse ki ama simdi sen aklina bunlari takma guzel seyler dusun insaallah eylulde buraya hamis oldugumuzu yazacagz ondan sonrasi hikaye olacak

düşünmeden yapamıyom cnm ne yapsam bilemiyom allahım yardım etsinn. şölee ikiz ikiz bebeler versin rabbim bizee aminnnn

bugün adetimin 2. günü kontrole gittim. kist yok başlayabiliiriz dedi. hemsıre dozları yazdı yarın aksam başlıcam iğneye. puregon 200 doz günde vurulucam gobekten. ctesı-pazar-ptesi-salı kullanıcam carsamba sabah kontrole gıdıcem usg ve e2 kan testı yaptırıcam. bıde folık asıt ve bebe aspirini verdi. onları kullanıcam. hastane cok kalabalıktı bugün beynim döndü :S

Ben geldiiim. Bebegimi aldim geldim inşallah birakmaz hic beni :)
Gecen sefer 5.gun embriyosuydu bu kez de öyle olur diye gittim ama 3.gunde transfer yaptılar. 4 hucreliymis kaliteliymis. 4hucreli ne demek bilmiyorum aslında ama umarım iyidir . Allah hepimizin gönlüne göre versin bu mübarek cuma günü.

İnsaallah her sey cok guzel olur saglikla tamamlanir

cnmm gözün aydın olsun rabbim tamamına erdirir inşallah darısı bizlere. tedavi sürecin nasıl geçti cnm anlatırmısın .

Hayirlisi olsun canim Allah gonlune gore varsin

İnsaallah her sey cok guzel olur saglikla tamamlanir

İnşallah canım.

cnmm gözün aydın olsun rabbim tamamına erdirir inşallah darısı bizlere. tedavi sürecin nasıl geçti cnm anlatırmısın .

Amin canım hepimiz için inşallah. 9gun Puregon merional ve son 4 gun de cetrotaid kullandim.yumurtalarim hızlı gelişti ve Çarşamba günü yumurtalarim toplandı bugün de transfer oldu. Hayırlısı inşallah bundan sonra bekleme sureci basladi. Bu benim ikinci denemem son olur inşallah. Oncekinde eve Igneci geldi . Sadece evin içinde hareket ettim falan ama bugün hemşire ignenizi yaptirmaya gidebilirsiniz , ağır olmadikca is yapabilirsiniz dedi. Oyle denicem bakalım ne olacak. Hayırlısı Allahtan hepimize

Rabbim emeklerimizi boşa çevirmez inşallah .bu arada sen ne kadarlı evlisin sizde sorun neydi

valla cnm benim niyetimde söylememek ama benim eşimin ağzında bakla ıslanmaz daha diorki tedaviye başlayıncaa annem sana bakar diyo ıyyy bende dedim valla başlamam o zman tedaviye neyee :)

Canım tedavi sürecinde kimsenin bakmasına ihtiyac yok, eşin telaşlanmasın :) benim kendi annem bile bilmiyor,ben ilk transferden önce komposto yaptım kendime eve yiyecek depoladım 1 hafta gidip gelmedim kimseye, işimiz var misafir gelecek vs uydurduk bişiler :) ama sana çat kapı geliyorlarsa en iyisi annende kalman. Ben doktorumada sordum aileye söylemeyi düşünmüyoruz diye en iyisini yaparsınız dedi :) eşin sana sadece azcık psikolojik destek olursa allahın izniyle kolayca atlatırsın inşallah. Kendini güçlü hissediyorsan kesinlikle söyleme kimseye millete laf anlatmak süreçten daha stresli ve yorucu emin ol

3 yıl dolmak üzere. Sorun esimde Sperm sayısı düşük. Benim de yumurtam az dedi doktor ama ilac kullanıyorum şuan yumurtam fazla diye :/

aynen cnmm benim eşimde varıkoselden ameliyat oldu yeni yeni düzelmeler var benim üç yılda 24 ünde doluyo bakalım hayırlısı. yumurta nası fazla oldu cnm ne yedin ne içtin amaaaan vallaaa hep stres mahvediyor bizi

cnm ben sölemesem bilee eşimin ailesi çat kapı geliyor bende düşündükçe bunalıma giriyom desem ayrı bir dert demesem çokayrı bir dert

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…