2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

1.5 sene aslinda kisa bi sure gibi gorunuo ama yasayanA 15 sene gibi o her ay bebek beklemek 1.5 sene boyunca her ay umutlanmak yemn ederim saclarm beyazlamsti uzuntuden her ay benm hic bebegm olmicak die aglayip sonra kendini yenide toprlayip umutlanmk uzak gibiydi bana da ama rabbime sukurler olsn feryadmi duydu insallah bak benm oldu cok sukur sennde var biliorum drum bugun erkege benzio dedi buyuk ihtimalle erkek benm tosunpasam olcak Allah kismet ederse inaniyorum ben ha bu gun hayarin ama bigun olcak burdakilerin.kan soncmu ilk aldgmda bende inanamadm kiza soruorum eminmisinz benimmi karisklik olmasin falan die.insallah sorunsz kavusurz bebislerimze.

Vanim.seni cok.iyi anliyrum bnmde ewligimin 1.5 senesi.. o sene sanki omurum tukndiii allhimm tosun pasani sana.bagislasinn cnm bnm insaalh bizlerde.. aliriz bu hberleriiii vermeyi nasip etsin hepimize..

Umudihar senin adina cok sevindim canim benimmm.. ins yakin zamanda bebislerinin haberini de verirsin burdan. Bizleri 2. Defa sevindirirsin:))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Umudihar senin adina cok sevindim canim benimmm.. ins yakin zamanda bebislerinin haberini de verirsin burdan. Bizleri 2. Defa sevindirirsin:))

Inssssss canimmmm yaaa allhh raziii olsu..nn hepimizzzz bebislerimizin haberlerini allim..

16 si test tarihim canim 5 agustosta yapildi transferim seninde mi ayni gun ayy insallah güzel sonuclari haber veririz birbirimize.

canım benimde ayın 5 de transferim oldu 17 ağustos test tarihim ama ben 1 gün sonra yani 18 ağustosta yaptırmayı düşünüyorum inşallah canım inşallah güzel haberler veririz inşallah

benim de normalde çarşamba test günüm ama ben pazartesi yaptırcam

cnm aslinda bana doktor 18 yazdi transferim 2 agustosta oldu anlamiyorum neden bu kadar gec istedigini bize kutuyla beraber enjektor ve tup birlikte transfer oldugum gun verdiler ev doktorundan kan testi yapip ulm postalicaz ayin 18 de ne kadar gec dimiya anlamiyorum burda almanyada bu sekildemi yapiyolar turkiyede 12 de yapiyosun

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=744355

Kizlarr yeni topik actim agustos ayinda sonuc alcaklar yeni basliyacaklar.. canim.arkilerimm hepinizi orayada beklerimm.. bol gobisli bebk haberleri ile dolsun tassin..

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

Canim ya yarin benim 8. Gunum hidip bir kan testi versem mi ? 45 dakika sonra cikiyor... ne dersin ?

Valla istersen ver sen bilirsin, bu saatte usenmeyecekmisin hic:) gerçi sen 50 dk önce yazmissin ben yeni gördüm, gittiysen sonucun çıkmak üzeredir heralde

Valla istersen ver sen bilirsin, bu saatte usenmeyecekmisin hic:) gerçi sen 50 dk önce yazmissin ben yeni gördüm, gittiysen sonucun çıkmak üzeredir heralde

Yok canim yarin 11 gibi vermeyi dusunuyorum en gec 12 de cikiyor.. sizce yaptirayim mi?hem olumsuz.olsada panik yok daha erken dimi ?

Yok canim yarin 11 gibi vermeyi dusunuyorum en gec 12 de cikiyor.. sizce yaptirayim mi?hem olumsuz.olsada panik yok daha erken dimi ?

Ya onun için birşey diyemem iste ben 30 çıktı diye sevindim ama bana Dr lar sevinmem için erken olduğunu söylediler, yada negatif olsaydı uzulmem için erken olduğunu söylediler hem de 3 Dr, dun neredeyse topikteki herkes hayırlı olsun dedi ama ben şuan korkuyorum değer düşmüştür diye, buda çok güzel bir durum değil, düşünsene dun hamile olduğumu düşünüyordum yarin uzüleceğim belki :KK43: karar senin yani ben erken yaptırdığı için şuan içinde bulunduğum psikolojiyi yazdım:KK43:

cnm aslinda bana doktor 18 yazdi transferim 2 agustosta oldu anlamiyorum neden bu kadar gec istedigini bize kutuyla beraber enjektor ve tup birlikte transfer oldugum gun verdiler ev doktorundan kan testi yapip ulm postalicaz ayin 18 de ne kadar gec dimiya anlamiyorum burda almanyada bu sekildemi yapiyolar turkiyede 12 de yapiyosun

hakkatten geç evet ama Almanyada mısın demekki orda farklı oluyor Türkiyede ben hiç görmedim enjektör tüp verdiklerini de 12ile 14 gün arasında gün veriliyor genelde gidip dışarda yada transfer yapılan yerde kan verip yaptırıyorsun testini valla ben kendi doktoruma 13. gün verdiçok geç diyordum ama seninki daha geçmiş

Ya ben yarin test yaptirayim ya ne dersiniz ? Cevap verin ne olur :KK43: yarin 8. Gunum cok merak ediyorum

8. gün erken canım değerin az olur bu sefer artacak mı diye korkarsın ben 11. gün yapıcam o da doktora iğne yazdırmaya gidicez gitmişken yaptıralım dedik

Uzulme canim bnmmm vermk istyrsan ver cnm ama.sonuc ne.okursa olsun sakin kafana takmiyraun onmli olannn 12. Gununn tammii

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

X