2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bugun idrar testi yaptim ikinci cizgi silik transferimin 7. Gunu bu beni yaniltiyor olabilirmi tecrubeli olan arkafaslarim acil cvp bekliyorum heycanliyimda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım hamile olabilirsin yoksa hiç bir şekilde çıkmazdı ikinci çizgi yarın bir kan testi yaptır istersen daha erken ama

Hamilesinnnn cnmm 50yi gecmisss hayrli olsunnn

ALLAH (c.c.) kuluna 3 şekilde cevap verir;
"Evet!" der istediğini verir..
"Hayır!" der daha iyisini verir..
"Bekle!" der en iyisini verir...

Allahım "Evet"de "Hayır"ını " "Bekliyoruz" Amin.. Hayırlı evlatlar nasip et..

sağol canım ya böyle sözler umut veriyor bana

Kizlarrr suan elim ayagim ttriyrrr agliyrummmm mutlulktannn tepindimmm kucuk kiz gibii yemin ederim sonrada allha sukrettimmmm ... hepinizi cok sewiyrun dualariniz kabul oldu.. birbirimizden dualarimizi esirgemeyelim..

Tsh:3.50den 2.00 ye dusmus
Prolaktinim: 26dan 18e dusmus..

Nuri beyi aradim doktorumu.. gelebilirsiniz dedi.. artik onumde engel kalmadi.. simdi adetimi bekliycemm

canım ne güzel bir haber tedavinin sonucundada çocuklar gibi neşeli olursun
Kizlar valla boyle cikti

canım net olmak için kan testi yaptır bence ama silik cizgi cıktığına göre hamilesin tebrikler arkadaşım darısı biz bekleyenlere inşallah

canım ne güzel bir haber tedavinin sonucundada çocuklar gibi neşeli olursun

canım net olmak için kan testi yaptır bence ama silik cizgi cıktığına göre hamilesin tebrikler arkadaşım darısı biz bekleyenlere inşallah

Sagolsinn cnmm bnmmm ya allh raxi olsun allhimm hepimuze.. yastsin guzel hber vermeyi..

aradım tatlım moral bozacak bir durum yok takip edeceğiz pazartesi tekrar test yapalım dedi ama işte ben rahatlaymıyorum

Doktr ne derse o cnm neden.ole dedii biliyrmusun senn sanirim 12.gunun.. 12.gune gore biraz az geldi sanirim ama bnce senn bbste trafige takilmis.. geliyr geliyr insaalh.. eskiden 50nin uzerini gordukmu tmmdi. Ama biz tup bebk oldugu icin biraz endiseliyiz hep oyuzden.. cnmm morelini bozma.. bnce pamugun icinde.. ve pzarteside ceeeeee eee yapcak .. dinlenmeye caliss

caniiiiiiimmmmm olleeeyyyy degerlerin düzelmiş cok sevindim coook bugun takip ettigim kadariyla sayfada guzel haberler var hepiniz icin bende cok mutluyum super enerji topladim sayenizde

Ewettt yaaa sen bni gorcektinnn nasil ttredimmm ya.. onca ayy bekledimm.bekledim.iste buzamnmiss artik bnde 4gun sonra addet olup basliycam ve ilk ve son olur..

Doktr ne derse o cnm neden.ole dedii biliyrmusun senn sanirim 12.gunun.. 12.gune gore biraz az geldi sanirim ama bnce senn bbste trafige takilmis.. geliyr geliyr insaalh.. eskiden 50nin uzerini gordukmu tmmdi. Ama biz tup bebk oldugu icin biraz endiseliyiz hep oyuzden.. cnmm morelini bozma.. bnce pamugun icinde.. ve pzarteside ceeeeee eee yapcak .. dinlenmeye caliss

senden her eve lazım çok teşekkürler inşaallah öyle olur inşaallah senin için de herşey çok güzel olur

Kizlarrr suan elim ayagim ttriyrrr agliyrummmm mutlulktannn tepindimmm kucuk kiz gibii yemin ederim sonrada allha sukrettimmmm ... hepinizi cok sewiyrun dualariniz kabul oldu.. birbirimizden dualarimizi esirgemeyelim..

Nuri beyi aradim doktorumu.. gelebilirsiniz dedi.. artik onumde engel kalmadi.. simdi adetimi bekliycemm

Hadi gözün aydin bak dedim sana güzel çıkacak, bu ay haşlayacaksın diye:) sikilmada adetin gecikmesin:)

İşte buuuu yupiiiiiiii çok sevindim bundan sonrasında da herşey o güzel gönlüne göre olur inşallah :))))):KK9:

Hadi gözün aydin bak dedim sana güzel çıkacak, bu ay haşlayacaksın diye:) sikilmada adetin gecikmesin:)

Ewtt canimm yaaa insaalh bnde basliyrumm.artikkk. sikilmiyrum cnm gezcem hafta sonu.. kafami dagitiyim.. ya cok garibimm

Ewettt yaaa sen bni gorcektinnn nasil ttredimmm ya.. onca ayy bekledimm.bekledim.iste buzamnmiss artik bnde 4gun sonra addet olup basliycam ve ilk ve son olur..

Ben aradım nuri beyi sonucumu soylerim sende tedaviye baslarsin inşallah salı günü değerin salı günü artmış olurda baslagigin gün sana motivasyon olur

İşte buuuu yupiiiiiiii çok sevindim bundan sonrasında da herşey o güzel gönlüne göre olur inşallah :))))):KK9:

Ewett zeytimim yuppiii vallhiiii sewincime ortak oldugun icin teskkr ederim.cnmm allh hepimizin gonlune goree veersinnn insaalhh..

Ben aradım nuri beyi sonucumu soylerim sende tedaviye baslarsin inşallah salı günü değerin salı günü artmış olurda baslagigin gün sana motivasyon olur

Ewetttt yaaa insaalh aramizda 1ay olcak bnde gwbe kalirimmm insaalh cnmm yaa bn attltim sinavi simdi sira sende insaalh en buyuk sinav yarinn hberlerini bekliycem ama icim bir garip ya heyecanmi endisemi bilmiyrum birde ilk ya o igneleri ins yaparimmm

kuzuummmm coookkkk sevindim mmmmm sukurler olsun rabbime//// hadi bimillah artik biz seni takip edicezzzzz

kuzuummmm coookkkk sevindim mmmmm sukurler olsun rabbime//// hadi bimillah artik biz seni takip edicezzzzz

Hihihi senn sayende baktim varyaa hic aklima gelmedi sans iste.. cikmaz.dedim bir baktim sonuc cikmis.. sagolasin cnm bnmm.. bn yoksa uarin bakardim..
Insaalh cnmm bnmmmmm

Ewetttt yaaa insaalh aramizda 1ay olcak bnde gwbe kalirimmm insaalh cnmm yaa bn attltim sinavi simdi sira sende insaalh en buyuk sinav yarinn hberlerini bekliycem ama icim bir garip ya heyecanmi endisemi bilmiyrum birde ilk ya o igneleri ins yaparimmm

İnşallah canım 1 ay olacak seninde herşeyin bak çok rastgidiyo, sonucunda güzel olacak inşallah, evet benimde yarin allahım güzel haberler yazmayı nasip eder inşallah babada, yarin 9 , 10 gibi yazacağım inşallah artmıştır dua et canım benim ya:KK43:

X