2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Yok valla ben erkek olmayı eskiden düşünebilirdim belki ama hamile kalmak Allahın kadina bahşettigi bir lütuf, içinde bi kalbin daha attığını bilmek dünyanın en güzel şeyi olsa gerek bunu bugün anladım, inşallah cumartesi ve salida artar değerim Dr, umada sonucu soyledigimde gözün aydin der ve bu yazdıklarımi yaşamayı nasip eder Allahım bana ve hepimize.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ewet orasida varrr dogru inssss bizlerde hissederiz cnmm bnmm

Canim ole kotu hissetme bu sondu faln yazmissin kacinci tup bebk denemn canim bak gyilmazda hep bole derdi allh verince veriyr.. umutsuzluga kapilma.. sende hafta sonu yaptr testi istersen..

benim 4. denemem düşünmüyorum bundan sonra son kez eşimin hatrı için deneyelim dedik işte bilmiyorum ne olacak pazartesi belli olur

sağol bitanem ne bileyim işte öyle ağrım sızım olmayınca hissedemedim bebişleri önceki denemelerde de benim hiç belirtim olmazdı bu sefer olunca sevinmiştim ama dün gece aniden durdu ağrılarım

benim 4. denemem düşünmüyorum bundan sonra son kez eşimin hatrı için deneyelim dedik işte bilmiyorum ne olacak pazartesi belli olur

Ya bak boyle deme iste esin olur dediği surece ve maddi olarak gücün yettiği surece dene, bizim yan komsumuzun 15 hatta belki de 20 sene sonra tüp bebekle oğlu oldu, yapma boyle lütfen

sağol bitanem ne bileyim işte öyle ağrım sızım olmayınca hissedemedim bebişleri önceki denemelerde de benim hiç belirtim olmazdı bu sefer olunca sevinmiştim ama dün gece aniden durdu ağrılarım

Benimde dune kadar biseyim yoktu bu sabaha karşı bek ve kaşık agrim bu akşamda lekelenmelerim başladı bak, ki lekelenme baslamadan bi 5 dk kadar önce umudihar bana akıntın varmı diye sordu hic olmadığın kadar küriyum yazdım simdi progesteron kelle birlikte leke geliyor, adet olacak gibiyim, olmayayim diye dua ediyorum ayetel kursu okuyorum valla

Kotuu dusunme cnm bnmmm insaalhh allhh busefer yardim etcekk cnmm bnmmmmm guzell haberlerinii bekliycemmm takipteyim cnmm bnmm

Cannim yazimi gormedin sanirim hani o igneler her eczacilarda varmi.. bn nerden alabilcem hastne veriyrmu.. gunde kctane igne vuruyraun kndine..

Canlarım iyi akşamlar hepinize nasılsınz inşallah herkes için herşey yolunddır dualarımız hep birbieimiz için 🙏 belki hatırlarsınız ben ilk dega bu ay tüp bebek tedavisine başlayacaktım dün adet tarihimdi ama gelmedi dün eşimin ısrarıyla idrar testi yaptım negatif ama bügünde gelmedi normalde çok düzenlidir bilmiyorum bize süpriz yaparmı acaba 😄 geleceksede gelsinde bizde yolumuzu çizelim dimi✌️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

yok ben düşünmüyorum bundan sonrasını artık hem gücüm kalmadı çok yıprandım hemde maddi imkanımız yok artık şimdiye kadar 35 milyar paramız gitti gitsin önemli değil yeterki iyi bir sonuca varalım ama daha maddiyatımız yok kredi ödüyoruz hala hem de benim gücüm kalmadı nasipte varsa olacak yoksa da şükredip hayata devam edicem

Canimmm bnmde adetimee 4gun var.. bugun kasigim sistiii agridikca mide bulantisi yapiyr.. esimde diyrki acaba allhim mucizemizimi gonderdi ama yok sanmiyrumm canmm gokten elma.yagsa bize dassss duser.. kasiklarim sisti yine yarin k.dogumcuya gitcem kontrule cok agrim var.. engeksiyon olmustum ilc kullndim gectydi.. tekrr kontrle hitcem yinemi oldum yoksam diye..amnnn biryerimi duzeltyrum.biryerim bozuluyr var bir hikmet ama hayrlisi allhtan..

Rabbim sevincini tamamına erdirsin inşallah canım içime senin hamile olduğun doğuyor inşallah öyledir

Cannim yazimi gormedin sanirim hani o igneler her eczacilarda varmi.. bn nerden alabilcem hastne veriyrmu.. gunde kctane igne vuruyraun kndine..

Canım her eczanede yok ostiyosun getiriyorlar ben bizim hastaneye gelen bi eczacı var o getirdi 1 gün önceden söyledim istedi ertesi gün verdi bana, merkez istiyo zaten, puregonu 160 TL te getiriyorlar, orgalutrani 50 sanırım oradan alirsan 5 dk geliyor, ben orgalutrani oraya getirttim, catlatma ignem, estrofem, tetradox, prednol, iespor hepsini onlar getirtti ben sadece puregonu kendi eczacimiza getirttim, oda bana istediğin zaman öde dedi çok tutar diye düşünüyorum, 4 tane olunca hemen verdim

Vala hiç sorma kuzummm yaa eşimde dalga geçiyo benle ne hassassın çocuğun bile kırk nazla geliyo😃👯 benimkide umutlanıyor ama nerde bizde o şans töbe töbe🐣😃 hayırlısı inşallah napalım ama dualarımıza devam rabbimin yanında çok merhameti çok bizide unutmaz inşallah🙏😊 sen ne zamandır uğraşıyn kuzum ?şeytan kalk git kan testi yap dio ama😋

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hee iyi ozamn hastanede hemn gwliursa sewindim ttlim.bak bunuda bilmiyrdum soledin rahatladimm allh razi olsun.cnmm bnmmmmmm bnde ordan.alirim hepsini sen.aderim 3.gunu basladin degilmi ignelere..

Hee iyi ozamn hastanede hemn gwliursa sewindim ttlim.bak bunuda bilmiyrdum soledin rahatladimm allh razi olsun.cnmm bnmmmmmm bnde ordan.alirim hepsini sen.aderim 3.gunu basladin degilmi ignelere..

Evet 2. Gün muayene oldum 3 ignelere başladım, sen orada istersen ilkini orada vuracaklar sen 2. Gün başlamış olacaksin

Ewet yaaa bnmkide ole heyecan yapiyrr tatlimmmm amn yapma.adet olursun.1kac gun.sonra.stresten gecikme.yapabilir cnmmm dualarimiz kabul olir insaalh tatlim bn 25 yasindayim.. 1.5 senlik ewliyimm.. ewlndigumin 6.ayi esimin.azo oldugunu sonra hastaneye gittikkk doktor dei kilo vermn lazim tabi buarada.. bnde hasimato hastasiyim yedigim yaradi.. oldim 100 kiloooooo doktr ole soleyince ertesi gunn hemn diyete nasladimm yuruyuse basladimm 4ay boyunca yurrken agladigimi biliyrum.kndime.slogan yaptim sonrada O BEBK BU EWE GIRECEK .. diye.. aglaya aglaya 26 kilomu verdimmmm tam desik basliycazz doktora gittik doktor dedi esinin.spermi az mikro olabilir bir spermiogram verain hastnemizde dedi onuda yaptrdik cok sukur.. doktor ameliyata gerek yok.dedii sonra bn hormn testleri yaptim prolaktin stresten oldumuu 26 doktr dedi kndinden.inmesini bekle.. ilac veremm suan normal dedi.. peki dedim birde ustune enfeksiyon olmusmuyummm birsuru fitil. Bilmm neee bittii simdi adete 4 gun var.. yarinda prolaktin ve tsh me baktrcam.. eger normalsemmm hemn adet olur olmaz.. basliycam ama kotyse.. eylule sarkcak.. birde bnm k.dogumcum smaer teati yaptrdi.. onun sonucunu merak ediyrumm.. yani anliyacagin hersey cumartesi belli olcak.. iste bnm hikayemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…