2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

benim bugün 7. günümdü ve hiçbir belirtim kalmadı dün geceden beri sanki transfer yapılmamış gibiyim son kez denemiştim ama olmadı yine öyle hissediyorum pazartesi belli olur zaten

Canim ole kotu hissetme bu sondu faln yazmissin kacinci tup bebk denemn canim bak gyilmazda hep bole derdi allh verince veriyr.. umutsuzluga kapilma.. sende hafta sonu yaptr testi istersen..

benim bugün 7. günümdü ve hiçbir belirtim kalmadı dün geceden beri sanki transfer yapılmamış gibiyim son kez denemiştim ama olmadı yine öyle hissediyorum pazartesi belli olur zaten

Ya boyle yazma ama inşaallah hamile kalacaksın, benim arkadaşı min da tüp bebekle ikizleri oldu sordum bugün varmiydi belirtim diye yoktu dedi, üzme kendini ne olur

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım ne güzel gözünaydın rabbim tamamına erdirsin tebrikler inşallah cumartesi gününkü değerinde yüksek cıkar

İnşallah canım benim inşallah hepimiz birlikte artar degerleri

İşte öyle oluyor canım ha geldi ha gelecek gibi hatta benim halen daha devam ediyor agrilar ama hiiic merak etme gelmiycek bisey :) o simdi icinde kalma savasi veriyor rahim de yabanci bi madde olarak görüp atmak istiyor ama nafile hiic basarili olamayacak bebisin sana sımsıkı tutunacak emin ol bak bana inaaan daha yeni gectim o yollardan :))

Rahim neden uabanci madde olrak gorup atmaya calisiyr ttlim troidmi var sendede.. merk ettim

Bak simdi sen yarin adet oldun diyelim
Arayacaksin adet olduğunu tüp bebek tedavisi için randevu almak istediğini ve yarin 2. Gün olduğunu soyleyeceksin sana randevu verecekler, yarin gittiğinde nuri beyle randevum vardı diyince zaten nuri beye haber verip seni USG odasına alacaklar hazırlanıp nuri beyin gelmesini bekleyeceksin, nuri bey gelip muayene edecek vajinal ultrasonla rahimde birşey varmı, yumurta rezervin nasıl bakıp ilaç dozunu hemşireye söyleyecek, sonra hemşire ilaçlarını isteyecek seni bi odaya olacak orada nasıl kullanacağını gösterip, ilaç dozlarini bir kağıda gün gün yazıp sana verecek ve kağıdın en altına bi sonraki kontrol tarihini yazacak, ayni gün gitmedim ki, 15 önde gittim, 21 inde gittim, 23 un de gittim, 24 un de gittim, 26 sinda opu oldu, 31 önde transfer oldu, 15 ve 21 inde nuri bey muayene etti, 23 ve 24 un de tansel bey muayene etti ama nuri bey 23 ve 24 un de olamayacağını söylemişti bana sürpriz olmadı yani

İnşallah dediğin gibi olur, bizim seninle belirtilerimiz birbirinin ayni o zaman, buda senin yazdığım gibi olacak inşallah:)

Hadi insss canimm bnm.sennde hayrli haberlerini alirizzz
amin canım inşallah

canım daha erken değilmi inşallah sonucun olumludur neden son kez denemen

İnşallah canım benim inşallah hepimiz birlikte artar degerleri

canım inşallah zaten benimde son şansım eşim bir daha yaptırtmam diyo oldu oldu olmadı benden bu kadar zaten buna bile zarzor ikna ettim

En zoru regliyken bakmasi sanirim ttlim dimi bn esimden cekiniyrum regli olfugumda bile doktora birde accaz hihihih allhim gunah yazmasin yarrabbim.. cok guzel anltmissin vallhi anldim icim rahtladi ttlisiii allh raxi olsun.. sana igneyi nasil vurcagini orda gosterdiler.. ilk igneni kndin yptin yni.. ilclarunida ordan cikincami aldin..

canım inşallah zaten benimde son şansım eşim bir daha yaptırtmam diyo oldu oldu olmadı benden bu kadar zaten buna bile zarzor ikna ettim

Ya bu esler bi tuhaf, bütün eziyeti, ağrısı, stresi herşeyi bize, onlar bi por.... Film izleyip bosaliyorlar aslına bakarsan zevk alıyorlar, son şansı yine onlar veriyorlar

Rahim neden uabanci madde olrak gorup atmaya calisiyr ttlim troidmi var sendede.. merk ettim

Yani doğal olarak rahmine ilk etapta yabancı gelirmis hani bu da nerden çıktı hesabı :) doktor öyle demişti ama sonrasında alisip kabul edermis... ben de cok şükür bişey yok canım

İğneyi nasıl yapacağımi gösterdi hemsire, eğer orada istetseydim ilkini orada yapacaklardı ama ben kendim alacağım için yapamadı, ben çıkınca aradım eczaneyi ilacın ismini verdim ertesi gün saat 11 gibi geldi iğnelerin her aksam 8 de yapmamı istediler ama ben ilkini bizim hemsirelere saat 5 te yaptirdim tabi nuri beye sorarak, sonra her akşam 5 olsa ne olur dedim olmaz bi iğne daha vereceğiz oda 12 de olacak iki iğne arasındaki sure çok az oluyor istemiyoruz alışırsın dedi, alistim valla çok kolay hic acimiyo adetliyken muayene olmak zor tabi ama seni lavoboya gönderiyorlar önce mesanenin bos olmadı lazim, ben gittim tuvalete pedimi falan değiştim iyice temizlendim USG odasına girdim, masadayken kan yoktu probu sokana kadar, bende en cok adetlik muayene olmaktan çekiniyordu ama transfer daha fena emin ol, fena derken utanç verici

Aaaah kızıyorum ama sana daha 7.gun ve sen ortada fol yok yumurta yok teşhisi koydun hemen ama olmazkii hemen silkelenip kendine gel bakim herşey Güzel olacak inan buna... üzülmek yassaaak :))

Yani doğal olarak rahmine ilk etapta yabancı gelirmis hani bu da nerden çıktı hesabı :) doktor öyle demişti ama sonrasında alisip kabul edermis... ben de cok şükür bişey yok canım

Heeee o hesap anldimmm sebusummmm sukur.. allha.. ins bizlerimde olur..

.......................................................

Senn eczaci arkinmi vardi bu ilclar her eczacida yokmu cnm bn needen nasil bulcam piki hastameden hepsini veriyrmu.. acaba..kactane igne varki.. vurcagimiz.. hee iyi bnde temzenirim ya vallhi allhim utndirmasinn.. nediyim erkk birsey yapmiyr adalete bakkk. Keske erkk olsaymisimm pehh ay senide bunalttim.bacooo hell et hakkini

Son düzenleme:
Heeee o hesap anldimmm sebusummmm sukur.. allha.. ins bizlerimde olur..
Olur canım olmaz diye hic düşünme ben senelerdir hep olacak dedim aksini hic düşünmedim çok şükür nasip oldu sizlerin de olacak hep dualarimdasiniz zaten en kısa zamanda siz de tadacaksiniz bu duyguyu emin ol arkadaşım

Aminnnnnnn kardesimm azin bal yesinn bnde dusunmemeye calisiyrum ilkin gunahi olmaz diyrum bn ilk olcak ins son olur.. allhim doktor doktor gezdirmesinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…