2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Benim ince ince sizim oluyor arada adet olacak gibi oluyorum karnimda cok sisti .. korkuyorum bes dakikada bir tuvalete gidiyorum aha adet oldum aha olacam diyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de estrofem günde 3 kez, crinone JEL 2 kez, ecoprin 1 kez, folik asit 1 kez kullaniyorum

Estrofem gunde 2 kez progesteron gunde bir kez crinone jel gunde bir kez hibor igne gunde bir kez ... benimde boyle

yarn gosterrse cinsytni ogrencez ins sende gorrsun o gunleri.benim fındgmda cok direndi cok badireler atlattı sanki beni bırakmmk icin direndi insallah sennkide inat cikar dunyaya gelmk icin inaniyorum ben olcak olcak Allahmn izniyle.

Estrofem gunde 2 kez progesteron gunde bir kez crinone jel gunde bir kez hibor igne gunde bir kez ... benimde boyle

Herkes farklı progestan iğne kullanan bi ben varım heralde:-( ben hiç jel kullanmadım günde 3 kez 2 şer taneden progestan fitil 3 estrofem 1 folbiol

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Heh iyi ttlim simdi nasilsinn bu soguk xincir igneleri varya onu nerde sakladun cnm yumurta buytmek icin sanirim
Birde yumurta larin kontrolune kc gunde bir gittin yumurta catlama ignenin oncedenmi almistin.. nezamn soluyrlar.. zamni gldigini.

Son düzenleme:

Canim o jelde ayni islemi goruyr fitilde.. tutunmak icin..

Heh iyi ttlim simdi nasilsinn bu soguk xincir igneleri varya onu nerde sakladun cnm yumurta buytmek icin sanirim
Birde yumurta larin kontrolune kc gunde bir gittin yumurta catlama ignenin oncedenmi almistin.. nezamn soluyrlar.. zamni gldigini.

Buzdolabında sakladım, salı muayene oldum iğneleri anlattılar çarşamba ilk iğnemsi oldum, pazartesi gel demişlerdi salı gittiğimde yani 5 gün iğne oldum 6. Gün kontrole gittim, pazartesi muayenede çarşamba tekrar gel dediler, çarşamba yine gittim perşembe çağırdılar, perşembe gittim cumartesi yumurtaların toplanacak bu aksam catlatma ugneni olacaksin dediler artik iğnelerini kullanmiyosun dediler ve eczaneden catlatma iğnemsi, iespor ilaç, prednol, tetradox, crinone jeli istediler aldım eve geldim

yarn gosterrse cinsytni ogrencez ins sende gorrsun o gunleri.benim fındgmda cok direndi cok badireler atlattı sanki beni bırakmmk icin direndi insallah sennkide inat cikar dunyaya gelmk icin inaniyorum ben olcak olcak Allahmn izniyle.

Heyyy masaalh cnmm yaa allhim bizlerede nasip etsinnn insaalh.. ogunleri.. bizde su dunyada anne olmayi nasip etsinnn kucaklarimizi bos biarkmasin..

İnşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder, hayırlı evlat olur allah bizlere de nasip eder

Kim cagirdi seni hep gel diye.. bn simdi adet oldim.misal.. ilkgun arycam dediler yarin gell gittim ne olcak.. alltn muyane olcam.. dimi .. sonra bana recetemi yazcak afetimin 3gunu ignelre baslami diycekler..yoksa ilk ignemi ordami vurcaklar..

Ayni gun neden hep gittin..

Son düzenleme:
İnşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder, hayırlı evlat olur allah bizlere de nasip eder

amin canimm insallah insallah.bol bol dua okuyun ben duann feyzine cok inaniyorum inşirah suresini cok oku bol bol oku.

canım ne güzel gözünaydın rabbim tamamına erdirsin tebrikler inşallah cumartesi gününkü değerinde yüksek cıkar

Evet e2 bakıyorlar yumurta takibine her gittiğinde, inşallah tutunuyordur, bildiğin kan oldu ucu çünkü: (

kuzuuum tebrik ederim 7.güne göre çok güzel bence değerin tabi arttığını görmeden insan sevinemiyo demi ama hiç kafana takma maşallah kat kat katlanacak o rahat ol sen.... kullandığın ilaçların aynılarını ben de kullanıyorum hatta dozları bile aynı sana şunu söyliyim transferin 7.günü gün boyu jelin kalıntısıyla beraber kahverengi sıyaha yakın akıntım geldi 8.gün ise o kahverengi lekelenmeler devam etti hatta bir kere de çok az kırmızı geldi aha dedim bitti bu iş adet oluyorum ama 9.gün onlardan eser kalmadı meğerse yerleşme kanamasıymış sen de merak etme canım emi bebişin kendine yer açıyo içerde

kızlar 2.günüde nihayet bitirdik çok şükür dün sadece bıraz oda jelden dolayı herhalde kırmızıya yakın pembemsi bir leke geldi o kadar

benim bugün 7. günümdü ve hiçbir belirtim kalmadı dün geceden beri sanki transfer yapılmamış gibiyim son kez denemiştim ama olmadı yine öyle hissediyorum pazartesi belli olur zaten

İnşallah canım, bana moral verdim benimde 7. Günüm aynen şuan jelin kalintisiyla birlikte kahverengi akintim geliyor ayni adet olacak gibiyim yattigimbyerde belim çağırıyor, inşallah canım benim yer aciyodur kendine, ben şahsen kanama olmaz diye düşündüğüm için yani hep öyle hazırlamıştır kendimi üzüldüm biraz korkuyorum adet olacağım diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…