2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Evet 2. Gün muayene oldum 3 ignelere başladım, sen orada istersen ilkini orada vuracaklar sen 2. Gün başlamış olacaksin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Muhtemelen ole yaparim ttlim cunku gormm lazim bnm bu troid ilaclarimda bnde unutkanlik yapiyr.. yazmalari faln cok iyi.. yaa insaallh su cumarteai bir gelse.. yarin kan vercem nettn sonucuma bakcammmm ona gore nuri beyi ariycam normalmi degilmi diye..

İnşallah allah sağlıkla kucağına almayı nasip eder, hayırlı evlat olur allah bizlere de nasip eder

aminn canm insallah . rabbim sevdigi kullarni hep sinarmis parayla evlatla maddi ma evi herseyle ona daha cok dua edip ona donelim die insallah sizinde dualarnizi duyr rabbim.

Muhtemelen ole yaparim ttlim cunku gormm lazim bnm bu troid ilaclarimda bnde unutkanlik yapiyr.. yazmalari faln cok iyi.. yaa insaallh su cumarteai bir gelse.. yarin kan vercem nettn sonucuma bakcammmm ona gore nuri beyi ariycam normalmi degilmi diye..

Canım inşallah normal çıkar herşeyin de başlarsınız bir an once

Ewet yaaa bnmkide ole heyecan yapiyrr tatlimmmm amn yapma.adet olursun.1kac gun.sonra.stresten gecikme.yapabilir cnmmm dualarimiz kabul olir insaalh tatlim bn 25 yasindayim.. 1.5 senlik ewliyimm.. ewlndigumin 6.ayi esimin.azo oldugunu sonra hastaneye gittikkk doktor dei kilo vermn lazim tabi buarada.. bnde hasimato hastasiyim yedigim yaradi.. oldim 100 kiloooooo doktr ole soleyince ertesi gunn hemn diyete nasladimm yuruyuse basladimm 4ay boyunca yurrken agladigimi biliyrum.kndime.slogan yaptim sonrada O BEBK BU EWE GIRECEK .. diye.. aglaya aglaya 26 kilomu verdimmmm tam desik basliycazz doktora gittik doktor dedi esinin.spermi az mikro olabilir bir spermiogram verain hastnemizde dedi onuda yaptrdik cok sukur.. doktor ameliyata gerek yok.dedii sonra bn hormn testleri yaptim prolaktin stresten oldumuu 26 doktr dedi kndinden.inmesini bekle.. ilac veremm suan normal dedi.. peki dedim birde ustune enfeksiyon olmusmuyummm birsuru fitil. Bilmm neee bittii simdi adete 4 gun var.. yarinda prolaktin ve tsh me baktrcam.. eger normalsemmm hemn adet olur olmaz.. basliycam ama kotyse.. eylule sarkcak.. birde bnm k.dogumcum smaer teati yaptrdi.. onun sonucunu merak ediyrumm.. yani anliyacagin hersey cumartesi belli olcak.. iste bnm hikayemm

Kuzucum insallah bu adetinle tedaviye baslarsin. Yazilarindan cok heyecanli ve hazir oldugun belli... hersey cok guzel olacak inanitpyorum kuzummm....

yesilinci

Gunaydinnn sekerimm... erkencisin, bebislerin heycani uyutmuyo dimi:)

yesilinci

Günaydın evet hem onların heyecanı hem de dun biraz lekelenme gibi kanamam oldum üzüldüm, tam sevinmisken uzulmekten korktum:KK43:

Günaydın evet hem onların heyecanı hem de dun biraz lekelenme gibi kanamam oldum üzüldüm, tam sevinmisken uzulmekten korktum:KK43:

Yok yok allahin izniyle hic biseycik olmaz. Forumda okudugum bi cok kisi 7 8 yada 9. Gunlerde lekeleniyo. Onlardansin insallah. Daraltma kendini sakin.

yesilinci

Yok yok allahin izniyle hic biseycik olmaz. Forumda okudugum bi cok kisi 7 8 yada 9. Gunlerde lekeleniyo. Onlardansin insallah. Daraltma kendini sakin.

yesilinci

İnşallah canım, benim tedavinin başından beri herşey çok yolunda gittiği için lekelenmem olmaz diye düşünmüştüm, sürpriz oldu yani o yüzden şaşırdım biraz

İnşallah canım, benim tedavinin başından beri herşey çok yolunda gittiği için lekelenmem olmaz diye düşünmüştüm, sürpriz oldu yani o yüzden şaşırdım biraz

Herseyin yolunda olmasiyla bi ilgisi yokki kuzucum. Doktorunu arasan oda normal dicek. Bebikin yer eseliyo kendine:) yada bebiklerin:) bajtinmi hic tup bebekte yerlesme kanamasina, hep seninle ayni gunde olmuslar

yesilinci

Herseyin yolunda olmasiyla bi ilgisi yokki kuzucum. Doktorunu arasan oda normal dicek. Bebikin yer eseliyo kendine:) yada bebiklerin:) bajtinmi hic tup bebekte yerlesme kanamasina, hep seninle ayni gunde olmuslar

yesilinci

Yerleşme kanaması diye bakmadim da öyle birşey olduğunu okumuştum, eğer gerçekten bebekim eseliyosa istediği kadar derine gidebilir, yeterli dursun orada 9 ay:)

Canım inşallah normal çıkar herşeyin de başlarsınız bir an once

Insaalh cnm kalktim skmdi cikicam sabah 9 ila 10 arasi verilmesi gerekiyr. Gitcemmmm kan aldircammm k.dogumcuya gitcemmm smear testimi ogrencem tekrr muyane olup gelcemmm :))

Kuzucum insallah bu adetinle tedaviye baslarsin. Yazilarindan cok heyecanli ve hazir oldugun belli... hersey cok guzel olacak inanitpyorum kuzummm....

yesilinci

Inssss cnisiiii insaalh hazirim.artik ama sayenizde vallhii bir cesaretlendim ama birazcik yakinlastikca gidesim gelmiyr gibi ama gecicek simdi kn tahlili vercemm k.dogumcuma ugrucm gelcemmm haber verriim 1 2 saate. ..

Insaalh cnm kalktim skmdi cikicam sabah 9 ila 10 arasi verilmesi gerekiyr. Gitcemmmm kan aldircammm k.dogumcuya gitcemmm smear testimi ogrencem tekrr muyane olup gelcemmm :))

Hadi bakalım isin rast gitsin, bize haber vermeyi unutma, bol sans, hangi hastaneye gideceksin

Inssss cnisiiii insaalh hazirim.artik ama sayenizde vallhii bir cesaretlendim ama birazcik yakinlastikca gidesim gelmiyr gibi ama gecicek simdi kn tahlili vercemm k.dogumcuma ugrucm gelcemmm haber verriim 1 2 saate. ..

Allah yar ve yardimcin oksun insaallah onundeki tum engeller kalksin tatlimmmm

yesilinci

Hadi bakalım isin rast gitsin, bize haber vermeyi unutma, bol sans, hangi hastaneye gideceksin

Tatlim sskdayim doktorum burda.. o yapiyr sagolsunnn simdi sira bkliyrum onumde.. 5kisi var.. sonrada kn vercem.. uff kan bermkyen nefret ediyrummmmmm hmn morariyr.. kolum.. sorada.dogumcuya gitcemm muane olcammmm uffff birazcik midem bulniyr heyecandan sanirimmmm. Hahahahahahhah

Canim gunaydin.. Haber ver bize sonuclarii.. Dusunce gucuyle ve tabi allahin izniyle seni bu ay hamis birakiyorussss 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bnde mi bugün yaptırsam bi kan testi 8. Gün oldu çok dayandım bile

Bnde mi bugün yaptırsam bi kan testi 8. Gün oldu çok dayandım bile

:KK43: ne desem bilmiyorum ki, bana herkes bekle dedi, ben gizlice yaptım, bilseler kizacaklar bana :KK43:

X