2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ya ben hamilemiyim çok korkuyorum değer düşecek diye inşallah yazdığın gibidir, hamileyimdir, benim de hic agrim olmadi sadece perşembe transferim oldu cumartesi sabahı çok şiddetli bi agrim oldu o kadar, birde transfer gününü saymazsam bugün 7. Günüm adet olacak gibi ağrılarım başladı dun gece mesela şuan utanıyorum belim çok az agiriyo

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yagmurda edilen dualar geri cevrilmezmis oyle demis peygamberimiz. Bol bol edelim. Rabbimizin icabet ettigi kullardan olalim insallah

yesilinci

Ewet canimmm bnmmm yaaaaaa senn nekadar tuttu bitanem ilclar falan 10bini gectimi.. ilaclarin falan.. zaten kalpatisi bilmm ne keseyi gorme.. ucreysiz hpsi fahil diye biliyrum.. nuri beyin bir muaynesi.. 250mi ne.. ayy ogunler birr gelsinnnn artikkk suan bile yipranmaya basladimmm.. hahahah ama heyecanlandim annemm karadenizde suan senden bahsediyrdum.. dedim bole bole.. ahh kizim cok sewindim diyr.. dedim anne bnde .. insallh sennde mutlu haberini alirim canm kizim diyr.. birazdan esimede soluycem.. seni soruyrdu.. varmi bir haber diye hahaha kizmadin umarim :)) esine soledinmi.. nasil tepki verdi.. nuri beyi dinliycem insaalh..

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dün gece hiç uyumamıştım biraz uyumuşum daha iyiyim şimdi zaten başka şansımda yok.......
sonucu alınca ben doktorumu aradım çıkan değerim o kadar düşükki o anda bu değer yükselirmi diye sordum sanırım öylesine bir cevaptı hafta sonu tekrar yaptır test dedi ama ben sormasam sanki hiç yorum yapmayacak gibiydi 0,19 sizce gidip yaptırmaya değer bir sonuçmu ki
Boşuna haftasonuda bugünkü heyecanı ve üzüntüyü yaşamak istemiyorum sizce????

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum dün gece hiç uyumamıştım biraz uyumuşum daha iyiyim şimdi zaten başka şansımda yok.......
sonucu alınca ben doktorumu aradım çıkan değerim o kadar düşükki o anda bu değer yükselirmi diye sordum sanırım öylesine bir cevaptı hafta sonu tekrar yaptır test dedi ama ben sormasam sanki hiç yorum yapmayacak gibiydi 0,19 sizce gidip yaptırmaya değer bir sonuçmu ki
Boşuna haftasonuda bugünkü heyecanı ve üzüntüyü yaşamak istemiyorum sizce????

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla ben ikinizden de umutluyum :)

Akintin dewammi tatlimm ya bnmde bugunn cokkk agrim var ya sanki rahmimde simsekler cakiyr.. ufff adetime 4gun var sanirim ondan yapiyr ama o agrodikca migdem hafif bulaniyr..

Zeytimimmmm kacinci gunundu bugun..

Yok esim e söylemedim o kızar bana kesin erken neden yaptın diye kizmadim canım neden kizayim hepimiz birbirimizden destek alıyoruz inşallah cumartesi de yuksek çıkar dahada bi umut olur sanada eşine de annenede, burada fiyat yazmak dogrumu bilmiyorum ama hani telde verdikleri fiyat varya o kadar odedim tedaviye, zaten konuda opu günü alıyorlar yumurta takibi ve opu olarak faturanın veriyorlar, transfer günü transfer olduktan sonra da transfer ücretini oduyosun yani toplamı tel de verilen fiyat oluyor, ilaçlarda ben 4 tane puregon kullandım hatta 4. Yu tam bitiremedim 175 ünite kulliyordum bir kez vurdum sonuncuyu içinde bir ünite daha var, ilaçları ben kendim aldım 1500 TL falan tuttu, ama ben biraz pahalı aldım sanırım merkezden alırsanız baya indirimli getirirler, ben eğer puregon ve orgalutran kullanirsan ve ben hamileysem sana veririm, 1 unitelik puregonum var 175 başlarsa tabi, 2 tane orgalutranim var kalan:)

Zeytimimmmm kacinci gunundu bugun..

Zeytim uzulme bitanecim. Rabbim hayirlisini versin .. emin ol bizde senin kadar uzulduk ama rabnimin takdiri elden bir sey gelmez. Bir daha testi yaptir doktoru dinle bence ama cok fazla umutlanma ... senin bir daha boyle uzulmeni istemiyoruz hepimiz...

10 bine 3 bin 500 kaldı diyim sen kur denklemi:)

Akintin dewammi tatlimm ya bnmde bugunn cokkk agrim var ya sanki rahmimde simsekler cakiyr.. ufff adetime 4gun var sanirim ondan yapiyr ama o agrodikca migdem hafif bulaniyr..

Yok akintim şuan, hatta gayet kuruyum:) ya aslında bunları sonuç kesinleştikten sonra dikkate al hamile havasına soktunuz beni ya:) cumartesi yazarmisim 1.20 buraya bak sen simdi rahat ol adetini falan kafaya takmaki gününde adet olabil, ben onu bile taktik 1 önde olacağına 13 un de oldum, relax ol, gerçi midende bulaniyo inşallah hamilesindir dicem ama bence bu yaşadıkların stresten, bize diyosun ama sende streslisin

Canim bu arada sen hastanede ne is yapiyorsun ? Tibbi sekreterim bende

Bende tıbbi sekreterim , Fsm eğitim araştırmada sen?

Saol kuzum Allah sizlerin yüzünü güldürür inşallah evet ben hep hayırlı olacaksa diye dua ettim demekki hayırlı değilmiş hayırlı olmayacakmış birdahaki sefere artık ,,,,gerçi hala karnımın içleri acıyor bi şişlik var sanki ama yarın kısmetse hamile olma olasılık modundan çıkıp gerçek hayatıma döneceğimmmmm çok öpüyorummmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…