2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Topik bereketli cikti kislllaaarrr:)) heyy masallaaah. cok sevindiiim ins degerin kat kat artar ins bebislerin seninledir :))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayyy inşallah ya :) biliyorum çok erken baktirdim belki 2 gün sonra uzüleceğim ama allah herkese nasip eder buradan yuksek yuksek değerler yazmayı, bende allahın izniyle cumartesi biraz daha yuksek değer yazabiliriz insallah

Ben uzulucegini hic sanmiyorum kuzu cunku 9, gundede ilac kullaniyo olacaksin 12. Gundede. Bence o 30 ilac degil bebissss:))

yesilinci

Evde olsamda bi şekilde halletmeye çalışırim, gerçi hastanede uzak biraz gelir misin bilmem ama lazim olursam yardımcı olurum. İnşallah eğer ayin 13 de başlarsan tam 1 ay olur tabi ben hamileysem bende 14 de muayene oldum, 15 önde ilk iğnemi oldum, benim gebe kalmamin seni ayrıca umutla duracağını düşündüğümü daha öncede yazmıştım ayni Dr. A gittiğimiz icin, ben Brüksel tüp bebeğe gidecektim hatta muayene falan da oldum son anda florence de karar verdim, iyikide buraya gitmisim iyiki de Dr. Um nuri bey diyorum en başından beri, o yüzden hep sana yazmaya çalışıyorum olan biten herşeyi çünkü senin yerinde ben olsam hep seni takip ederdim

Ben uzulucegini hic sanmiyorum kuzu cunku 9, gundede ilac kullaniyo olacaksin 12. Gundede. Bence o 30 ilac degil bebissss:))

yesilinci

İnşaallah canım tamam inşallah, sende yumurta toplama gununu stres yapma, bi önceki kotu geçmiş olabilir ama bu seferki iyi olacak allahın izniyle, ben opu dan sonra kahvaltiya gittim, borç ödemeye gittim, pazara gittim, seninde güzel geçecek benimde senden umudum var:)

Asyaaaaa senin için çok sevindim tebrik ediyorum ne mutlu sana keyfini çıkar bana kısmet olmadı değerim çok düşük çıktı ......(

Canım benim geçmişe bakamadim, simdi gördüm yazını, ne denir hangi söz teselli eder ki simdi seni allahım inşaallah en kısa zaman güzel haberler vermeyi nasip etsin sanada

Ver gazi ver gazi:)) ptesi yada sali opu varrrr:)) insallah guzrl embriyolarim olusur gecen 7 tanesi 4 hucrede kalmisti. Simdi s3nin karninda melek varya hatta buyuk ihtimal melekler siz hepberaber bana dua edin. Hadi canlarim:))

yesilinci

Suannn varya sabirsizlaniyrummm varyaa artik ne olcaksa olsun diye dua edin olurmu su haftasonuda gecsin.. ne olcaksa ya erken yada eylul.. beklemektenn boguldummm sagol cnm allh razi olsun.. elinden geldikce hep anlttinn.. simdi daha bilincli gitcem elif hep derdiki okadar tup bebk denedi biliyrsun nuri beye gitti ikiz gwbe suan.. transferden sonra sikisik.. 15 20 dkka birakiyrlar ya onun cok ise yaradigini dusunuyr.. buda tescillndi senndw gebe olmn bni mutlu ediyr... ewet bnde simdi eger baslarsam haftaya sali gunu adet olcam hemn emel hanimi ariycam.. randavu alcam ignelere basliycam.. bacim bn sey diye dusunuyrum tarnsfer etmeden 2gun once bir kn testi daha verim diyrum.. mantikli degilmi prolaktinim cikar yada tsh yukselir birde ttmaz ogrenirsem hic degilse doktora sorrim.. dondurr birdahaki aya trnsfer olur.. hic bir sorun oasini iatemiyrum ole yapiyim degilmi..

Insallah bu ay hayirli sekilde baslarsin bitanem... seni cok yakindan takip edicemm burda beraber sevinicez insallah:)

yesilinci

Cok sukur tatlimm bugun cok iyiyim elhamdulillah. Sabah kontrolum vardi. Doktordan ciktim gezdim gezdim... sucuk gibi oldum eve geldim. Bu nasil bi hava yaaa saat 4 te resmen aksam 9 gibi karanlikti. Anadolu yakasi nasil?

yesilinci

Aynn oleydiiiii vallhii korktum bir simsek caktii aglamaya basladim sonra dualar ettim namaza dursum.. en korktugum seydir.. simsek.. cocukken korkum hala dewm eder.. bole kedi yavruau gibi ttrrrim buda bnm iste ne yapim :))))) ne kontrun vardi cnm yumislerinemi baktrdin..

Ver gazi ver gazi:)) ptesi yada sali opu varrrr:)) insallah guzrl embriyolarim olusur gecen 7 tanesi 4 hucrede kalmisti. Simdi s3nin karninda melek varya hatta buyuk ihtimal melekler siz hepberaber bana dua edin. Hadi canlarim:))

yesilinci

İnşallah canım benim inşallah sağlıklı kaliteli embriyoların oluşur dualarim hem seninle hemde burada dua isteyen bütün arkadaşlarla, inşallah opunda güzel geçer sonucunda yuksek çıkar, bende su cumartesi bidaha baktirip rahat etsem, çok devinmek istemiyorum

benim içime doğuyordu senin hamiş olduğun lekelenmen de bundan kaynaklandı demekki bak inşallah değerin kat kat artar ağrın falan varmıydı ya benim bugün 7. günüm hiç ağrım sızım kalmadı gibi tutunmadı galiba bebeklerim pazartesi test günümde belli olur artık

Insallah bu ay hayirli sekilde baslarsin bitanem... seni cok yakindan takip edicemm burda beraber sevinicez insallah:)

yesilinci

Cokkk tatlsiinnn cnkusummm allh raziiii olsunnnnn bugunku yagmurda rabbimle konustum sanki.. dualar ettim hepimiz icin insaalh kabul olur.. allhimm icim kipir kipir oldu ya bugun.. dedigim mantikli dimi cnm trnsferden once bir tsh prolaktinime baktrayimki dusuge sebebiyt vermesin degilmi.. ona gore doktruma solerim bnmde icim rahatlar..zaten bn gebe kalsam heray mecbur baktrcam.. tshmin duznde durmasi lazim.. ilk 4ay onmliymis.. bebgin bwyin gwlisimi ivin ama gebe kldiktan sonra prolaktinim yuksek cikmasi sorun iagal edermiki.. onu biliyrmuaun..

Canım ne güzel işte sevin hamilesin.... :) hayırlı olsun Allah kucağına aldığın günleride göstersin değerin kat ve kat artsın. sizin sorun neydi ve kaçıncı deneme canım?

yesilinci

Evet bekledim valla zaten oradada yatirmasalardi ben hic yatmamis olurdum biliyosun ben neredeyse yatmadim hic, transferde ben baya gergindim merve hemsirenin koluna dokundum sikabilirsin diyo bana ya :) o kadar anlayisli:) Bence sen nuri bey ne derse onu yap, gerisine karisma zaten her muayeneden sonra oyle huzurlu ayrilacaksinki oradan hep gebe kal insallah dicek sana:) ben oradan cikarken dedimki hepsine tedavinin bittigine uzuluyorum, dediler daha bitmedi biz daha keseyi gorecegiz, kalp atislarini duyacagiz ondan sonra bitecek, ama sen bizi ziyarete hep gel mutlu oluruz herkes cok iyi gercekten.

Cvbi yanlış yere yazdım, yesilincinin msj inin altına:) sen oku oradan artik

Kesinlikle mantikli hayatim. Biz troid hastakarinin cok dikkatli olmasi lazim. Allah korusun bebegimizi bu sekilde kaybetmeyelim

yesilinci

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…