2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ya biraz erkenmi sevindim acaba:KK43: crinone JEL kullanıyorum ya sabah aksam, aksamkini simdi yaptım cikardigimda ucunda baya kan vardı:KK43: kalkmaya korkuyorum simdi:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok esim e söylemedim o kızar bana kesin erken neden yaptın diye:KK43: kizmadim canım neden kizayim hepimiz birbirimizden destek alıyoruz inşallah cumartesi de yuksek çıkar dahada bi umut olur sanada eşine de annenede, burada fiyat yazmak dogrumu bilmiyorum ama hani telde verdikleri fiyat varya o kadar odedim tedaviye, zaten konuda opu günü alıyorlar yumurta takibi ve opu olarak faturanın veriyorlar, transfer günü transfer olduktan sonra da transfer ücretini oduyosun yani toplamı tel de verilen fiyat oluyor, ilaçlarda ben 4 tane puregon kullandım hatta 4. Yu tam bitiremedim 175 ünite kulliyordum bir kez vurdum sonuncuyu içinde bir ünite daha var, ilaçları ben kendim aldım 1500 TL falan tuttu, ama ben biraz pahalı aldım sanırım merkezden alırsanız baya indirimli getirirler, ben eğer puregon ve orgalutran kullanirsan ve ben hamileysem sana veririm, 1 unitelik puregonum var 175 başlarsa tabi, 2 tane orgalutranim var kalan:)

Anladimmmm cnmmmm bnmmmmmmmm banada ole dediler.. hemn hemn 1.500 tutar ilaclar dedi.. aman her yol mubahtr bebgimm ilaclar ne ise yariyr bilmiyrumki tatlimmm hayrlisi allhimdann ama bizde okadar ayarladik.. anca.. bizi bilgilndirsigin icin tesekkur ederim tatlim.sn.nerseki eczacidan aldin.. doktor vermedimi..

Anladimmmm cnmmmm bnmmmmmmmm banada ole dediler.. hemn hemn 1.500 tutar ilaclar dedi.. aman her yol mubahtr bebgimm ilaclar ne ise yariyr bilmiyrumki tatlimmm hayrlisi allhimdann ama bizde okadar ayarladik.. anca.. bizi bilgilndirsigin icin tesekkur ederim tatlim.sn.nerseki eczacidan aldin.. doktor vermedimi..

Dr verdi de ben bizim hastaneye gelen bi eczacı var ondan aldım, bide kontrollerde e2 istiyorlar onlar ayrıca ücretli ne kadar bilmiyorum:KK43: ben çalıştığım hastanede yaptırdım:KK43: da benim moralin bozuldu kanamaya ya:KK43:

Sen başladığında haber ver dediğim gibi benim sonuç pozitif olursa kalan orgalultani ve puregunu veririm sana

10 bine 3 bin 500 kaldı diyim sen kur denklemi:)

Himmmm anladim canisiii sagolasin ayni demisti zaten ama biz fazla harcariz gibi geliyr bana cunku taksi maksi git gel.. amnnn olsunda... feda olsun.. dugun gunumde takilan takilarim vardi ew icin sakliyrdumm ama neye niyet neye kismet..

Himmmm anladim canisiii sagolasin ayni demisti zaten ama biz fazla harcariz gibi geliyr bana cunku taksi maksi git gel.. amnnn olsunda... feda olsun.. dugun gunumde takilan takilarim vardi ew icin sakliyrdumm ama neye niyet neye kismet..

Evet yeterki olsun:KK43: ben muayenelere hep tek gittim metrobüs kullandım valla muayeneye taksiyle gitmeme gerek yok, esim sadece opu günü ve transfer günü geldi.

Yok akintim şuan, hatta gayet kuruyum:) ya aslında bunları sonuç kesinleştikten sonra dikkate al hamile havasına soktunuz beni ya:) cumartesi yazarmisim 1.20 buraya :KK43: bak sen simdi rahat ol adetini falan kafaya takmaki gününde adet olabil, ben onu bile taktik 1 önde olacağına 13 un de oldum, relax ol, gerçi midende bulaniyo inşallah hamilesindir dicem ama bence bu yaşadıkların stresten, bize diyosun ama sende streslisin

Hahah bebgim syresten olsunda enfeksiynum olmasin tatlimm yok bebgimm hamile faln degilim.. bizi teyet gecer.. 1.5sendir olmadi olmadida tup bebwge 5 gun kala olirsa.. dusup bayilirimm mucize diye ama o bizi bulmaz.. bn senden umutluyummmmm hep diurummm

slm c.tesi transferim olacak çokk heyecanlıyım inş bebeklerimiz alır gelirizzzz. transferde idrarı nasıl yaptırıyorlar sonda mı takılıyor yoksa başka bişe mi?

Dr verdi de ben bizim hastaneye gelen bi eczacı var ondan aldım, bide kontrollerde e2 istiyorlar onlar ayrıca ücretli ne kadar bilmiyorum:KK43: ben çalıştığım hastanede yaptırdım:KK43: da benim moralin bozuldu kanamaya ya:KK43:

Himmmmm e2ye bakiyrlarr demkkii. .. ne kanamsi kizz o jeldendir merek etme hatrladinmi ppb diye kullnici arkadasimiz vardi..hamile suan.. kizlar jelden kullniyrum dokuntuler geldi kan geldi korkmayin diye.. korkma o muhtemelen tutunma ewreleri ya ondan olabilir..

Himmmmm e2ye bakiyrlarr demkkii. .. ne kanamsi kizz o jeldendir merek etme hatrladinmi ppb diye kullnici arkadasimiz vardi..hamile suan.. kizlar jelden kullniyrum dokuntuler geldi kan geldi korkmayin diye.. korkma o muhtemelen tutunma ewreleri ya ondan olabilir..

Evet e2 bakıyorlar yumurta takibine her gittiğinde, inşallah tutunuyordur, bildiğin kan oldu ucu çünkü: (

Evet yeterki olsun:KK43: ben muayenelere hep tek gittim metrobüs kullandım valla muayeneye taksiyle gitmeme gerek yok, esim sadece opu günü ve transfer günü geldi.

Bizim burfan terss yaa bn burdan kartal sahil kartal sahilden cift katli otobuse bindik.. tam kapisinin onunden geciyr..

Evet e2 bakıyorlar yumurta takibine her gittiğinde, inşallah tutunuyordur, bildiğin kan oldu ucu çünkü: (

Nuri beyi arasana canim.. sor bir rahatla bnm dusundugum o bole sut kesigi hibi demistii

slm c.tesi transferim olacak çokk heyecanlıyım inş bebeklerimiz alır gelirizzzz. transferde idrarı nasıl yaptırıyorlar sonda mı takılıyor yoksa başka bişe mi?

Canım ben transferden sonra bi 15 dk kadar transfer olan masada bacaklarını uzatarak yattım, odaya çıktığımda lavaboya gidebilecegimi söylediler odaya çıktım 10 dk daha yattım kalktim lavaboya gityim , üstünü giyindim hastaneden çıktım, çok sıkışık olmama gerek yok hatta ben transfer saatimden 1 saat kadar geç alindim transfere baktılar çok sikisigim birazini yaptirdilar

Ya biraz erkenmi sevindim acaba:KK43: crinone JEL kullanıyorum ya sabah aksam, aksamkini simdi yaptım cikardigimda ucunda baya kan vardı:KK43: kalkmaya korkuyorum simdi:KK43:

Canım hiç korkma kanama olabiliyor ayakların yüksek kalacak şekilde uzan pek ayağa kalkma hareket kanamayı arttırır yerleşme kanamasıdır diye düşün bende olduğunda ki çamaşırım kan doluydu doktorumu aramıştım gece bana böyle yağmamı önermişti bir de progesteron fitilden gece iki tane at demişti ve de sabah kanamam durmuştu korkma seninki de duracak drunu ararsan için daha da rahat eder hadi moralini bozma bebeğin yerleşiyor

canım ben de kullanıyorum onu sabah akşam içine çok sokma sakın hemşire bana yarıya kadar sokacaksın sıkıp öyle sıkılı şekilde çıkaracaksın demişti

Son düzenleme:
Canım hiç korkma kanama olabiliyor ayakların yüksek kalacak şekilde uzan pek ayağa kalkma hareket kanamayı arttırır yerleşme kanamasıdır diye düşün bende olduğunda ki çamaşırım kan doluydu doktorumu aramıştım gece bana böyle yağmamı önermişti bir de progesteron fitilden gece iki tane at demişti ve de sabah kanamam durmuştu korkma seninki de duracak drunu ararsan için daha da rahat eder hadi moralini bozma bebeğin yerleşiyor

Kaldırdım zaten bacaklarımi, inşallah dediğin gibidir kanda 30 u görünce sevinmistim yalan olmaz inşallah:KK43: belinde agiriyo biraz belliydi birşey olacağı:KK43:

Bekliyim biraz devam ederse aradım bide adet olurmusum:KK43:

Tobeee deeee ... yarim.saat daha bekle araa hemn.. tammii .. ama bnce o keldende olabilir cunku o jel tutunmasina yardimci oluyr..

Kaldırdım zaten bacaklarımi, inşallah dediğin gibidir kanda 30 u görünce sevinmistim yalan olmaz inşallah:KK43: belinde agiriyo biraz belliydi birşey olacağı:KK43:

sen geçen gezdiğin gün olmuştu ya kanaman bugün gezdin yine ondan olabilir dinlen bence yorma kendini çok gezmek iyi değildir ki tamam bazıları çok rahat hareket eder hiçbişey olmaz ama bünyeye göre değişir bazılarının da dinlenmesi yorulmaması gerekir

X