2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

O zaman heyecanla senin sonucunu bekliyoruz :) insallah pozitif cikar sonucu ne zaman aliyosun

O zaman heyecanla senin sonucunu bekliyoruz :) insallah pozitif cikar sonucu ne zaman aliyosun

Benim daha çok erken 7. Gün bizim Dr. Yaptırma dedi simdi yaptiracagin test bizi yaniltir dedi ama ben gizlice yaptirdim dayanamadim kullandigimiz ilaclarda b.hcg yi yukseltebiliyorfalan filan dediler labaratuara gittim kardeşim nobetciydi kan verdim sonuç 30 çıktı kardeşim çok sevindi ama dedim sevinme dua et artsın degerim. Cumartesi de baktiracagim inşallah artarsa hamileyimdir azalırsa da ilaçların etkisi geciyodur ve hamile degilimdir, allahım hayirlisini nasip etsin,

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben en yuksek 5 görmüştüm b. HCG degerimi, simdi 30 görmek çok mutlu etti beni:) ama inşallah artar allahın izniyle

Valla heyecanlandim bennnn:)) topigimize bi bebis dahami geliyo kiiiii:))

yesilinci

Valla heyecanlandim bennnn:)) topigimize bi bebis dahami geliyo kiiiii:))

yesilinci

Ya bende nasıl heyecanlsadim bilemezsin, daha öncede klomen pregnyl iğne falan kullandım onlarda b. Hcg mi yükseltmişti giderek düştü, onda 5 olmuştu en fazla giderek düştü, inşallah artar cumartesi belli olur iste, çok düş ediyorum allaha hayirlisiyla banada isteyen herkese de nasip et bir evlat diyorum, etrafındaki insanlarda çok dua ediyorlar benim için, inşallah allahım kabul eder

Askissiiiii iyi yapmissin gezmekle iyi gelmistr calisma izinin bitmis.. ewinemi gectin.. nerde verdin kani ah bitanem ya.. bnde senn yerinde olsam bakardim ama iste... sonuc nezamn cikcak peki.. insaalh guzel olur bnde heyecanlandimmm yaaaaaaa uffff

Son düzenleme:
7. Gun icin 30 guzel bence insallah kat kat artar canim catlatma ignesinde hcg bulunuyor ama etkisi 9-10 gun sonra gecmis oluyor yani bence su on onum etkisi gecmistir insallah kat kat artar canim cok sevindim bende bak bugun 3. Gunum ama bende mi yaptirsam

Son düzenleme:
Askissiiiii iyi yapmissin gezmekle iyi gelmistr calisma izinin bitmis.. ewinemi gectin.. nerde verdin kani ah bitanem ya.. bnde senn yerinde olsam bakardim ama iste... sonuc nezamn cikcak peki..

Evet eve geldim bi duş aldım nasıl rahatim bilemezsiniz:) valla kani verirken nasıl titriyodum bilemezsiniz kardeşim dediki abla niye titriyisun igneyi soktu bi 10 saniye kan gelmedi dediki heyecandan damarları gitmiş, dedim sen benim neler yasadigimi bi bilsen

Insallah kuzum insallah...

yesilinci

Yaptırma valla seninki baya erken:) biraz daha bekle derim ben zaman hic geçmiyor biliyorum ama yapacak birşey yok iste inşallah canım hepimizinki katlanarak artar

Ahhhhh bbebkimmmmm ama bugun yuUnde guller acmiss massallh 30mu cikti sewiyen bn gec gordum yazini.. ama cok sewindimdedigin gibi ilacta olabikir ama buda birr umut canmmm ya 30 ya 30. .. surda 50ye ne kalmis..cumartesi gunu sonuc tam belli okir.. daha yeni cikmaya baslamis sanirim tatlim cok mutluuu oldummm ya elim ayagim ttriyr.. bnde yarin kan vercem.. cumarteai gunude belli olcak hersey..

Son düzenleme:

sadece catlama ignesnn bthcg de etkis var onnda etkisi coktan gecmistr canm bence degernde 7.gune gore gayt norml hamilesin degernde sevin ve cok cok dua et hayrli olsn diyyim simdiden hamileym sinyalleri gonder beynne bebegn siki siki tutunsn sana :)

Canım inşallah Benim değerin artar seninde değerin düşerde bir an önce hayirlisiyla başlarsınız tedaviye, kardeşim 2 ayrı cihazda çalışmış birinde 30 digerin de 34 çıkmış allahım hayirlisiyla nasip eder inşallah birer evlat hepimize çok değil 1 tanede yeter yarabbim diyorum

Yaa sen varya kesin hamilesin ttlim vallhi bnde olsam bekleyemezdim 8.gunumde hemn yapardim.. iyimiss az kaldi yukselmesine dikkat wt kndini okadarda uzdun ama.bugun sonuvu gorunce kndine geldin.. bana bakk hamile olursan.. bizi birakip gitme he... ozellikle.. bni kuserimmmmmmmmmmmmm

Zaten değeri gördüğümde ilk kez bugün inanandim benimle olduklarına :) hep çoğul yazıyorum allah yazdırıyor herhalde:) dun gece rüyamda yengem bana sıkılma sen hamilesin diyordu ama yine de fazla umutlanmakta istemiyorum:) ama yinede tek çizgili idrar testinden sonra iyi geldi bu 30:) hastaneye gidene kadar idrar testi yüzünden çok uzgundum kan sonucundan sonra içime su serpildi:)

Yok yok seni bırakmam:) sen gel ben seninde kanını calistiririm istediğin gün:) ya inşallah hamileyimdir k. Dogumcu arkadaşım var oda beklwyemiyo benimde kardeşim kani calistigi icin hic bilgisayara giriş yaptirmiyorum herkes merak ediyor habire adımı yazıyorlar b. HCG yaptirdimmi diye, simdi o kadın dogumcu arkadaşım diyoki c.tesi nobetciyim gel giriş yapalım dedim ben tüple enjektör aldım kardeşimde nöbetçi o evden çıkmadan alacak ben gelmek istemiyorum, diyoki kardeşine numarami ver sonucu ben sana söyleyeceğim:)… ona bugün yaptırdığını söylemedim gebertir beni valla:)

Ben en yuksek 5 görmüştüm b. HCG degerimi, simdi 30 görmek çok mutlu etti beni:) ama inşallah artar allahın izniyle

Canimmmm insallah katlanir sende bize guzel haber veririsin :) sonrada insallah ben size guzel haber veririm :)

Topik bereketli cikti kislllaaarrr:)) heyy masallaaah. cok sevindiiim ins degerin kat kat artar ins bebislerin seninledir :))

Yakindegilsinki bana ttlim ewe gitmissin avrupadasin sanirim.. olsun seni bole gordum obile ytti bana insaalh aramizda 1ay olur hepimiz pespese dogurruz.. kardesin alcak kani orda inceletip telden haberi alir hemn bize solersinn hyrlisi allhtan.. alltn muyane olunca gozukurmu acaba..

Canimmmm insallah katlanir sende bize guzel haber veririsin :) sonrada insallah ben size guzel haber veririm :)

İnşallah canım hepimiz, öyle istiyorum ki buradaki herkes pozitif yazsın, allahım isteyen herkese versin yarabbim aratmasin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…