2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Teşekkür ederim canım. Buraya üye olduğumdan beri beni anlayacak o kadar çok insan olduğunu gördüm. Bu bana güç verdi. İyişallah hepimizin güzel haberleriyle burada sevincimizi de yaşarız.

Tabikide ole canmm kimse tek degil yanlizlik allha mahsussdur sizin sorunuz ne canm bnm yasim.25 1.5 senelik ewliyim sorunumuz azo.. ve ilk tpbebk olcqk ins son olur..

:KK43:çok üzgünüm negatif çıktı ,:KK14:

canım gerçekten çok üzüldüm kelimelerin bittiği yer teselle edecek hiçbir söz yok ama yine de umudunu kaybetme bir dahakine inş benim de belli değil biliyorsun bugün bıraktım ama ne olacaksa olsun dedim eşime yoruldum çünkü

Canim yumurta toplamada hic bir seycik yok . Zaten seni uyutuyorlar. Uyandiginda hersey bitmis oluyor. Bana gecmis olsun dediklerinde amelyathanede actim gozumu ve hemen konusmaya basladim. Biraz kasiklarimda agri vardi. Öyle asiri bir agri falan degil. Inan adet olurken daha fazla agri cekiyoruz. Uyandigimda ben iyiyim ama kasiklarim da birax agri var dedim. Anestesi zi yapan abi agri kesici fitil koyduk birazdan gecer dedi ve hskikaten 15 dakikata kadar gecti. Odaya aldilar beni sedyeyle ama ben sedyeden kalkip direk ustumu giydim ve ciktim. O arada meyve suyu ve kek getirdiler malum gece 12 den sonra yemek yememistim . Hemen ciktik merkezden ben hemen karnimi bir guzel doyurdum. Sonrada guzel ce uyudum . Sadece gun icerisinde sadece bir iki lekelenme oldu o kadar. Hic moral bozacak tedirgin olacak bir sey yok canim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oh masallah neguzel gecmis senin ki... benim opumdan sonra asiri kanamam oldu beni tekrar uyutup ameliyathaneye aldilar ilk uyandigimda asiri agrim vardi. O gun aksam cikabildim hastaneden. Insallah bu defa iyi gecer:KK43:

yesilinci

Bir tane ettiler ama isteseydim kabul ederdi diye dusunuyorurum, ben istemedim çünkü Allahım bana ikiz verecekse tek yumurtada bölünür diye düşünüyorum, ama transferden önce erkek bebek sectikmi, yada bi kız bi erkek mi transfer etsek falan diye konuştuk hatta embriyolog sordu 2 embriyo için ne düşünürsün diye ben istemem dedim, dünkü testte çizgiyi tek gördüğümde pişman oldum 2 tane istemediğimi:KK43:

Senin test gunune daha var dimi tatlim? Oyle hatirliyorum. Idrr testine uzulme

yesilinci

Benimde normalde carsamba gunu ... ayy heyecanlandim simdi :) senin kac yumurta konuldu?

Canım benim 1 tane 5 gün transferi oldu, sana kaç embriyo transfer edildi?

Kıızzzlllaaar hamileyyiiimm galibaa. Bu sabah yaptığım idrar testinde de 2. çizgi silik çıktı, kan testi yaptırdım 130 çıktı, 8. günümmmm:KK52::KK52:

8 günde ne kadar yuksek çıkmış, hayırlı olsun canim

Darisi hayirlisiyla bizim basimiza .. bende idrar testi yapmak istiyirum ama korkuyorum tek.cizgi gorurude moralim bozulur diye ? Sizce yapayim mi ? Yaparsam yarin yaparim . Yarin 7. Günüm

Yapma bende yaptım sonuç tek çizgi:KK43:

Tabikide ole canmm kimse tek degil yanlizlik allha mahsussdur sizin sorunuz ne canm bnm yasim.25 1.5 senelik ewliyim sorunumuz azo.. ve ilk tpbebk olcqk ins son olur..

2 yıl önce polip vardı bende histeroskopi ameliyatı oldum ondan sonra olur dediler bekledik sonrada sperm azlığı çıktı artık beklemek istemiyorum tedaviye başlayacağım ilk olacak benim de Çarşamba günü ilk görüşme olacak iyişallah ilk denememizde olur canım...

Gözün aydınn kendim pozitif olmuş gibi çook sevindim böyle güzel haberleri duymak çok güzel umut oluyo Allah sana bağışlasın miniğini :) maşallah benim de 12 si de erken test yapsam çıkar mı acaba bugün 7. Günüm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla hepimiz de ne meraklıydı test yapmaya:) bende yaptım tek çizgi ama moralimi bozmadım, oh bugünde baya gezdim şimdide uyuyacagim, evimdeyim çok mutluyum valla:)

2 yıl önce polip vardı bende histeroskopi ameliyatı oldum ondan sonra olur dediler bekledik sonrada sperm azlığı çıktı artık beklemek istemiyorum tedaviye başlayacağım ilk olacak benim de Çarşamba günü ilk görüşme olacak iyişallah ilk denememizde olur canım...

Iste geldimi hersey ust uste geliyr canim rabbimden hayrlisi insaallhh hakkimizda hayirlisi ney ise onu versin allh..

Valla hepimiz de ne meraklıydı test yapmaya:) bende yaptım tek çizgi ama moralimi bozmadım, oh bugünde baya gezdim şimdide uyuyacagim, evimdeyim çok mutluyum valla:)

Bugunku yagmurda nasil gezdin tatlim..seni mutlu gormek iyi ..

Senin test gunune daha var dimi tatlim? Oyle hatirliyorum. Idrr testine uzulme

yesilinci

Canım 12 haziran salı günü ama ben c.tesi yani 9. Gunumde baktiracagim varsa birşeyler çıkar heralde diye dusunuyorum.

Bugunku yagmurda nasil gezdin tatlim..seni mutlu gormek iyi ..

Valla hastaneye gittim ( hastanede calistigimi yazmıştım hatirliyormusun bilmiyorum), arkadaşlarını bi göreyim diye, bi arkadaşım vardı onunda isi yokmuş gezelim dedi bende tamam dedim, baya islandim ama olsun iyi geldi bide kan verdim:KK43: kizican biliyorum ama dayanamadım:KK43:

X