2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Canım yapacaksan da erken gebelik testi al onu yap. Ama benim 2. çizgi çok silikti. Çıkmayadabilir. Moralini bozacaksan hiç yapma. Ben kesin çıkmaz ama bi bakayım diye yaptım. Çıkmasada hiç kötüye yormazdım.

Idrar testinin ayri gruplari.mi var ? Erken gebelik testi ? Normal gabelik testi diye ???? Ben bilmiyorum gercekten :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok ne bitanem umutlanmam merak etme.. bize mucize teyet gecer hahahaha gokten ekmek yagsa bize daşş duserrrrr hahaahha yok canm.1.5senlik ewliyim olmadida bu zamnmi olcak esim azo tatlim .. ama bu neden oluyr.. sinirlendimm picakliycam :)))))))

Aaa topigin guzin ablasi seni boyle umutsuz gormek bize hic iyi gelmez :KK70: "o yaratan ve yoktan varedendir" "o ol der oda hemen oluverir"

Kıızzzlllaaar hamileyyiiimm galibaa. Bu sabah yaptığım idrar testinde de 2. çizgi silik çıktı, kan testi yaptırdım 130 çıktı, 8. günümmmm:KK52::KK52:

Merhaba kızlar

Aranıza yeni katıldım :) bir kaç gündür takip ediyorum. Umarım her şey gönlümüze göre olur. Benim de ilk denemem olacak Çarşamba günü gideceğim yarın testleri yaptırıp hazırlayacağım. Yazışmalarınızı okuyorum Zeytin'i gerçekten ben de merak ettim Asyaasa gözün aydın ne güzel bir mutluluk yaşadın Allah'ım herkese bu duyguyu tattırsın.

Kıızzzlllaaar hamileyyiiimm galibaa. Bu sabah yaptığım idrar testinde de 2. çizgi silik çıktı, kan testi yaptırdım 130 çıktı, 8. günümmmm:KK52::KK52:

Gözün aydınn kendim pozitif olmuş gibi çook sevindim böyle güzel haberleri duymak çok güzel umut oluyo Allah sana bağışlasın miniğini :) maşallah benim de 12 si de erken test yapsam çıkar mı acaba bugün 7. Günüm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Aaa topigin guzin ablasi seni boyle umutsuz gormek bize hic iyi gelmez :KK70: "o yaratan ve yoktan varedendir" "o ol der oda hemen oluverir"

Hahahahah canimsinizzzzzzzzz allh tabikide bilmeyizde kndimden o performansi beklmem yani umutsuz degikim tatlim tupbebekte umutluyum normal yollarla olcagindan dolayi umutlu degilim tabi rabbimin isine karisilmaz.. en dogru zamani bilndir o yarin k.ditcem smaer teati yapmisti bana sonucuna bakcak..ins guzel seyler soler..

Merhaba kızlar

Aranıza yeni katıldım :) bir kaç gündür takip ediyorum. Umarım her şey gönlümüze göre olur. Benim de ilk denemem olacak Çarşamba günü gideceğim yarın testleri yaptırıp hazırlayacağım. Yazışmalarınızı okuyorum Zeytin'i gerçekten ben de merak ettim Asyaasa gözün aydın ne güzel bir mutluluk yaşadın Allah'ım herkese bu duyguyu tattırsın.

Hosssgellldinnnn cnmm aramizaa tedavinn hayrli olsun insaalh sonuclarinida duyarizz guzel guzel..

Sizinle şunu paylaşmalıyım ki hazin ayında tüp bebek yaptırırken tedavimden önce ve de sonucu öğrenene kadar benzer şeyleri düşünüyordum annelik hatta hamile kalmak bile bana ulaşamayacağım gibi hissettiğim o kadar uzak duygulardı ki.. Sözde totem yapmak için aldığım o küçücük bebek tulumu ağlama mendilim olmuştu resmen... Umutsuzluğun milyonlarcası içimde beni kemirirkenn farkettim ki hala beni güçlü tutmaya yeten içimde ki o tek bir tane umudun varlığıydı.. Ya olmuşsa .. Yine de her sabah olmayacağını düşünerek gözlerimi ağlamaklı açıp hatta peşin peşin bu hisle nasıl başedeceğimi bile kendi kendimle konuşmaya başlamıştım.. Hat safhada duygusal ve dokunsalar ağlayacak ruh halimle kendimle kavgalıydım resmen.. Bunları size anlatıyorum çünkü ki bir tek siz değilsiniz yalnız değilsiniz ve bu hisler bu travmatik ruh halleri bizlere kötüyü çağırmıyor her zaman. Tüm bu endişe yerini öyle güzel bir sevince bırakıyor ki an kadar kısa işte... siz ne olduğunu inanın anlayamıyorsunuz bile. Hiç olmayacağını düşünürken bebeğiniz içinizde bir yerlerde çoktan size ,çoktan hayata bağlanıyor bile.. Ben 8. Haftamdayım sonuc günü bile endişemi karamsarlığımı bırakamamıştım sevince... Çünkü ilk artışım oldukça sevimsizdi ( ki bunuda henüz dün başka bir doktor şöyle yorumlamıştı değerleri ilk zamanlarda asla 2 kat artmış mı artmamış mı diye değerlendirmeyiz eğer artmamışsa bile normal olabilir buna sağlıksız diyemeyiz. Keske 1 ay önce bu Dr ile karşılaşmış olsaydım ) neyse ben kalp atışını duyana kadar endişelerim sanki azmış gibi bir de doktor kehanetleriyle kahrolmuştum yok artış az mı kimyasal mı dış mı offffffffff off.....ilk ayımı sevinemeden hiç kimseye o çok istediğim hamileyim haberini vermeden geçirmiştim. Ben sonucumu sonuc tarihimden yaklaşık 1 ay sonra almıştım bebeğimin kalbi atıyordu ve doktorum sonunda bana bir oh çekebirsin demişti. Evet aylarca taşıdığım o tek bir umut içimdeki milyonlarca umutsuzluğu yenmişti.. Dilerim ki sizler ilk sonuç gününüzde bu karamsarlığınızın delice bir sevince nasıl dönüştüğünü yaşayacaksınız.

canım ne güzel yazmışsın dugularımıza tercüman olmuşsun

:KK43:çok üzgünüm negatif çıktı ,:KK14:

:KK43:(((((((((( yaaaa suan diycek cumle yokkk tatlisiii uuzlme annemmmm kiyamm bn zeytimimee olcakk bugun olmadiysa yarin olcak.. buna inn biz burdayiz kndini toplaa.. allhh biliyr bak suan yagmur yagiyor ist. Dua ediyrum allhim rahmetini bizim ustumuzden esirgeme meleklerin her damlasini indirdigi gibi bizede yar ve yardimci ol.. aminn tatlimmmm

Hosssgellldinnnn cnmm aramizaa tedavinn hayrli olsun insaalh sonuclarinida duyarizz guzel guzel..

Teşekkür ederim canım. Buraya üye olduğumdan beri beni anlayacak o kadar çok insan olduğunu gördüm. Bu bana güç verdi. İyişallah hepimizin güzel haberleriyle burada sevincimizi de yaşarız.

canım abbim tamamnıa erdirsin sağlıcakla kucağınada almayı nasip etsim mevlam darısı başımıza

X