2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Sadece sağ tarafta olması korkutuyo bi de geçmiyo apandist kasıkta olmaz dimi yaw aklıma kötü şeyler gelio

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok hayatim kasigin ustunde.. diye biliyrum bnmde agriyr.. kasigimm enfeksiyon vardi ilc kullndim gecmedi sanirimm cuma gunu hastneye gitcemm bnmkide solda..

Kizzzzlarrrrrrr :s

Kullandiginiz igneler ilavlar opuya kadar kilo yapiyrmu.. merak ettim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:

Kilo degil sadece sislik yapiyor o kadar canim .. uzme kendini kilo almayacaksin

Evet bana da biraz sislik yapmisti. Bn zaten kilo alamam.. biras alsaydim fene olmazdi :KK66:

Kıızzzlllaaar hamileyyiiimm galibaa. Bu sabah yaptığım idrar testinde de 2. çizgi silik çıktı, kan testi yaptırdım 130 çıktı, 8. günümmmm:KK52::KK52:

Tebrik ederim mmmmm canım çok sevindim Allah kucağına aldığın günleride göstersin annesi....... :):):)

Asya tebrik ederim canim :) ama en cok merak ettigim soruyu sormak istiyorum agrin sizin yada lekelenmen oldu mu :)

Kilo degil sadece sislik yapiyor o kadar canim .. uzme kendini kilo almayacaksin

Evet bana da biraz sislik yapmisti. Bn zaten kilo alamam.. biras alsaydim fene olmazdi :KK66:

Sagolassanizk kizlar okadar kilo verdim korkuyrum alcam diye artik.. zaten tshden hemen almaya musaitim kizzzlar birsey daha sorcam bilginiz varsa bana yardim edin..

Bn temmuzun 17si regli oldum..
20sinde bitti ogece iliskiye girmistik..
23 gibi k.doguma gittim dedi enfeksiyon olmussun dedi.. nidazol agri kesici . Gynomax vajinal ovül. Fitil..cleocin vajinal krem birde su suda icilen şase verdi.. dedi korunun.. bizde 20sinden beri korunduk.. ama o ilaclari kullndim taaaaaaa temmuzun 29u.. bnden akintiyla birliktee.. kan geldii. Agustosun 2side bir gazimm vardi... sonra agustosun 6sina kadar akintim sulu sulu dewam etti..tam 2hafta sumuk gibi.. dunde sari bir akinti geldi.. bugunde.. sol kasigimda bir agri var.. migdemi bulandiriyr.. sanki orda bir hava bosluhu varmis gibi agri kalca kemigime agri yapiyr.. sizce neden.. yinemi engeksiyon var dicemm ama ilaclarimi kullndim adet olmamada. 5gun var..

Kıızzzlllaaar hamileyyiiimm galibaa. Bu sabah yaptığım idrar testinde de 2. çizgi silik çıktı, kan testi yaptırdım 130 çıktı, 8. günümmmm:KK52::KK52:

Asyammmmmmmmmmmmmmmmmm cokkkkk ama cokkkk mutluuu oldummmm zeytimi bekliyruz simdi bebisin sennle hepp olsunnn canmm tebrik ederim seni artik annesinnn :KK66::sly:

X