2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Allhh allhhh ne olduki yaa... doktorunu aradinmiii araaa yada bir k.dogumcuya giite bir baktir biraeyler terami gidiyr doktor ned dii..

Cok stres ysptim galiba tama simdi kalkiyorummmm guzel bi yemek yiyorum evimi topluyorum... kendime geliyorummmmm... yumoslarupima iyi bakmam lazim dimi:)) bakk kendime geldim bile:))

yesilinci

Canım tedavinin en en en zor geçen kısmına başlamışşsın :) Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bebişler tutunur sıkı sıkı, güzel haberlerini alırız

inşallah canım doktorum bu değerlere göre olabilir dedi ama kese görmeden bişey de diyemem şimdi dedi bakalım artık canım 10 gün sonra belli olacak inşallah sizler de görürsünüz bu günleri

Insaaaaallaaahhhh cnmmmm bnmmm aminnnnnnnn

Cok stres ysptim galiba tama simdi kalkiyorummmm guzel bi yemek yiyorum evimi topluyorum... kendime geliyorummmmm... yumoslarupima iyi bakmam lazim dimi:)) bakk kendime geldim bile:))

yesilinci

Stres ypmaaaa cnmmmm bnmmmmm olursada bizummm olmazsada bizimmmm cnn kusumm iyi ol tw izleee dewmli burdasinn kafani bunltma.. cnnnm bnmm iyi ol.. yumoslarina bkk iyi.. hersey guzel olck..

inşallah canım doktorum bu değerlere göre olabilir dedi ama kese görmeden bişey de diyemem şimdi dedi bakalım artık canım 10 gün sonra belli olacak inşallah sizler de görürsünüz bu günleri

Sebuusss ne tatli olurlar onlar kizzzz... boyle takim giydirirsin onlarii... ayyy insallah insallah:))

yesilinci

Stres ypmaaaa cnmmmm bnmmmmm olursada bizummm olmazsada bizimmmm cnn kusumm iyi ol tw izleee dewmli burdasinn kafani bunltma.. cnnnm bnmm iyi ol.. yumoslarina bkk iyi.. hersey guzel olck..

:)) iyki varsin tatlim sen. Allah gonlune gore versin insaallah senin

yesilinci

Sebuusss ne tatli olurlar onlar kizzzz... boyle takim giydirirsin onlarii... ayyy insallah insallah:))

yesilinci

anam olsunlarda ben süslerim artık onları hem eşim hem de benim tarafımda ikiz çok bakcez gari bana hep derlerdi senin ikizlerin olucak diye nasip bakalım rabbim ne vericek

canım duygular bazen karmaşık bir hal alıyor bazen ben kendimi çok güçlü hissediyorum tamam diyorum inşallah olucak allahın izniyle bazende boş bir kuyunun içindeymişim gibi geliyo bol bol dua edelim rabbim sıkıltılarımızdan bizi feraha ulaştırsın

:)) iyki varsin tatlim sen. Allah gonlune gore versin insaallah senin

yesilinci

Aminnn hepbirlikteee ins cnmm bnmm iyi ol.. allh yar ve yardimcimiolsun.. allhim hu sinvlardan. Bizi ak gibi cikartmayi nasip etsinn sende iyuki varsinn cankusum

Canım tedavinin en en en zor geçen kısmına başlamışşsın :) Hayırlı uğurlu olsun. İnşallah bebişler tutunur sıkı sıkı, güzel haberlerini alırız

inşallah canım dua dua saatine gelmiştir inşallah

yesilinci

banada gel yesilinci ama oturmaya

Aynnnnn ole oluyrsunnn cnm bnm sanki dipsiz bir kuyunun icinde saga donuyrsun yok sola donuyrsun yok.. ama bazen bnde kndimi cok iyi hissdiyrumm amannn verwnde aallh alanda allh vermediyse vardir bir bildigi bir ikrami diyrum cekiliyrumbkabuguma allh yarrrdimcimiz olsunnn guzle dusunelim gusell olsun...

Amin cnmm :)) aminnn

İnş hepimiz de gzel sonuçlar alırız Rabbimin izniyle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saçmalama findukkkk mutsuzluk umutsuzluk herkesin birtarafında var bu süreçte aslında dediğin gibi belirsizlik var bizde o yıpratıyor,kimimiz daha hassas kimimiz değil ,değişkeniz yani ....ben hatırlamıyorum ama 5.6. Gün ben kendimden korktum ağlama krizine girdim sanırsın ölü haberi aldım eşime kızdım dı ki normalde abartılacak bişeyde yoktu boşu boşuna mutsuzluğumu umutsuzluğumu ondan çıkardım sonrada bebişlerim tutunmadı diye ayrıca bi 3saat de bunun için ağladım......
Diyeceğim o ki bu dönemde herşey batıyor senin arkadaşının söylediklerinde de normalde bişey yok rutin normal konuşmalar ama senin sinir sistemin kaldırmıyor ,ben her telefon ve görüşmemde görümcelerim ve kayınvalidem bebek muhabbetini yapıyorlar dediğin gibi sanki oluyorda biz istemiyormuşuz gibi birde üstelik benim eşimin tüpleri tıkalı op ile sperm alındı ve donduruldu ama tabii bişey diyemiyorum sadece şu anda düşünmüyoruz diyip geçiştiriyorum ama sinir bozucu ,şimdide kimseye söylemedik kimse bilmiyor iyiki siz varsınız bak dertleşiyoruz ,lütfen takma kafanı rahat ol hatta birazcıkda gamsız :))) kimsede umrunda olmasın zaten olarmı, ,bak asıl ben şişirdim kafanı ,şimdi gülümse biraz haydiiiiiiii

Yürüyüşe çıkmıyorum ama evde geziniyorum biraz daha onları dinlesem ooof mumyalayıp yatırcaklar beni ama kalkınca da unutuyorum bazen olmayacak şeyler yapıyorym unutarak bakalım orta yolu bulucaz inş canımmo kadr zor bi durum ki anne olamamal bu uğurda onca emrk vermek beklemek sabretmek hepimizin derdi aynı Rabbim hepimizi görüyor çırpınışlarımızı elbet bi gün hepimiz kavuşucaz sloganımız O çocuk bu eve girecek!!!!

rabbim feraha ulaştır hakkımızda hayırlı olanı nasip et yarabbim

olur hayatimmm sanada bakarimmm bebuklerinede bakariimmmn:))

yesilinci
canım allah razı olsun .tabikinede teyzesi

İnş hepimiz de gzel sonuçlar alırız Rabbimin izniyle

inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Ewet yaa takmiyrum artik ayni bni anlattin zaten bnmde kimse bilmiyr... senn gibi diyruz.. amannnnn ne yapayim yaa olursada bizim.olmazsada bizim.. o cocuk hayrsiz olcaksada olmasin zaten bukadar aciyi cileyi goz yasini dok.. besle kargayi oysun gozunu olmasin :)) allhim hayrli ewlatlar nasip etsin bni biliyrsun az cok takiplesiyruz..icimdeki umudu herkese dagitmaya calisiyurm ama bugun ahrbiden ustumde baska birsey var.. kallll geldi gibi.. sanki sadece buraya yaziyrum rahatliurum.. iyuki varsiniz hepinizi sewiyrum.. allhim hepimiizn yuzunu guldursun.. bugun ikiz gebwligimiz var sayfamizda ona sewindim bizimde olur insaalhhhhhh :)) aminnnn

evet o çocuk bu eve girecek Amin inşallah diyelim bizi bizden başka kimse anlayamaz yani ben kimsenin anladığını ya da anlayabileceğini düşünmüyorum hissetmiyorum da..... güzel haberler vericeksin inşallah ben inanıyorum hiç stres yapma rahat hem nolursa olsun Rabbim Ol derse Olur... Tevekkülle beklemek güzeldir insanın içi rahatlıyor öyle düşünelim bak mutlaka haber bekliyorum senden tamam gerçi bebişcik ortaya çıkmak için gününü bekliyor bize sabretmek düşer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…