2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Sen hepimize şazımdın cnm dikkat et kndine umut saçıyosun çnkü hepimize😀

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tamam cnm güzel haberler vericem inş diğer arkadaşlardan da güzel haberler bekliyorum inş senden de tabi )) günler çabucak geçsin göbeklerimiz bebişlerle dolsun inş

Sen hepimize şazımdın cnm dikkat et kndine umut saçıyosun çnkü hepimize😀

Oyssss ebusummmmmm sagolasinn cnm bnm allh raxi olsun hemnnn cok guzelll oldummmmm bomba gibiyimmm ..

Oyssss ebusummmmmm sagolasinn cnm bnm allh raxi olsun hemnnn cok guzelll oldummmmm bomba gibiyimmm ..

Ohh ne güzel işte sana böyle bomba gibi olmak yakışır takipçinim herkese o kadr sabırla sevecenlikle cevaplar veriyosun ki neşe katıyosun foruma gerçekten sen ii ol hepimiz ii olalım emi

İvitttttt bügünlük idare edeceğiz seni artık alışkın değiliz çünkü ,takip ettiğim kadarıyla pozitif enerji saçıyorsun sen ,bugün böyle olsun bakalım yarına enerji topla canımmmmm
Bende öyle dua ediyorum hayırlı evlat olsun diye allahım dualarımızı duysun inşallah,,,,,,bugün ikiz gebelik haberi hiç sorma acayip sevindim darısı başımıza hemide 2tane :)))))))olsunnnnnn
bir arkadşımız daha vardı bugün kan testi yaptıracaktı onun haberini bekliyorum daha yazmadı inşallah hamileyim diye yazarrrrr

İvitttttt bügünlük idare edeceğiz seni artık alışkın değiliz çünkü ,takip ettiğim kadarıyla pozitif enerji saçıyorsun sen ,bugün böyle olsun bakalım yarına enerji topla canımmmmm
Bende öyle dua ediyorum hayırlı evlat olsun diye allahım dualarımızı duysun inşallah,,,,,,bugün ikiz gebelik haberi hiç sorma acayip sevindim darısı başımıza hemide 2tane :)))))))olsunnnnnn
bir arkadşımız daha vardı bugün kan testi yaptıracaktı onun haberini bekliyorum daha yazmadı inşallah hamileyim diye yazarrrrr

kan testimi yapacaksin bekliyelim 12. gunu yapalim benden 18 de istediler ilkindede oyle olmustu 11. gunu idrar testi yapalimmi bir gun once alalim testimizi bekliyelim sabah ayni anda yapalim biraz kaliteli olani alalim ne olur olmaz cnm

evet hayirlisi hakkimizda insallah sevincimizi paylasiriz yola hamileligimizle deveam ederiz insallah

kızlar bugün test yaptırdım ama ne sevinebildim ne üzülebildim 11.gün sonuç 34.8 lütfen birşeyler söyleyin özellikle böyle olan var mı aranızda

inşallah yarın bizi sevindirirsin ben de eşimle konuştum pazartesi 11. gün test yaptırcaz normalde 13 ünde çarşambaydı test günüm

kızlar bugün test yaptırdım ama ne sevinebildim ne üzülebildim 11.gün sonuç 34.8 lütfen birşeyler söyleyin özellikle böyle olan var mı aranızda

Canim degerin 2 gunde bir 2'ye katladigi surece dusuk olmasi cok problem degil. Ama senden 2-3 kere daha kan vermeni isteyecektir doktor. Bu arada dinlenmeye calis kendini yorma.. Umarim degerin yukselir ve musmutlu olursun..

Sabahtan beri senden haber bekliyorum çokkkk sevindim okuduğum kadarıyla ilerleyen günlerde değerin katlanacak yükselecek yaşasınnnnnnn bebişin seninleeeeeeeee yupi :)))
Bu saat oldu iş güç hak getire ama sevindim çok şükür....

aynı gerilme bende de var kendime çok kızıyordum ben de

ya inan çok arada kaldım yine beklemem gerekiyor cuma günü test yapmam lazım ama ben yarında baktıracağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…