2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

teşekkür ederim umarım yükselirde musmutlu olurum

ya kendimi öyle bir hazırlamışım ki ya yine kocaman bir 0 yada işte 100 kusurlarda bir değer hiç böyle arada bir değer düşünmemişim dolayısıyla ağladım falan şimdi biraz daha iyiyim

kızlar bugün test yaptırdım ama ne sevinebildim ne üzülebildim 11.gün sonuç 34.8 lütfen birşeyler söyleyin özellikle böyle olan var mı aranızda

Canım bütün gün forum olarak senden haber bekledik. Üzülecek bir şey yok, değerlerin artacak gün geçtikçe. Bence hamilesin çok net. Dr' un ne dedi ?

Canım bütün gün forum olarak senden haber bekledik. Üzülecek bir şey yok, değerlerin artacak gün geçtikçe. Bence hamilesin çok net. Dr' un ne dedi ?

canım çok sağol inş artar dr test tekrarını önerdi 8 olupta yükselen hastaları olduğunu söyledi bakalım işte cuma ya ne olacak

kızlaaar 10.gün 170.5 olan değerim bgn yani 12. gün 448.7 olduuuuu ikiz olma ihtimali de varmııış :119::119::119::119:

ayyy ne güzelll Allah sağlıkla kucağına almayı nasib etsin canım darısı başıma bana da 2 ebriyo kondu pazartesi test yaptırcam ben de 11. günde

Transfer gününü saymazsam 6. gün silik çıktı cnm. Yarın sabah da erken gebelik testi yapıcam. Normalde kan testim 11 ağustos da. Bakalım hayırlısı olur inşallah. Senin durumun ne canım ?

canim benm hamileym mayis ayinda tupbebk yaptrmistik tuttu cok sujur bende 9gun idrrda silik ikicnci cizgyi gormstum hamilesndr umarm sende canim ki sikik cikanlarn cogu hamile oluo :) yarnda yaz buraya soncnu

merhaba kızlar sizlere bi sorum olacaktı
bende temmuzda tüp bebek yaptırdım.5.gün transfer yapıldı..12.gün gebelik testi yap dedi doktorum arayıp haber vermemi söyledi.bende dayanamadım 9.gün yani bugün yaptırdım.ve sonuç 1.20 çıktı yani negatif test yaptırdığım hastanedeki doktor hafta içi gel tekrarlayalım bazen geç yerleşme olabiliyor dedi.tüp bebek merkezinde ki doktorumu arayıp söylediğimde ise değeriniz çok düşük dedi.cuma günü test yapın ondan sonra karar verelim dedi.ben 2 günde değişirmi değer dedim.bişey söylemek zor dedi.testi yapın öyle görüşelim dedi.şuan çok üzgünüm.umut varmı sizce

inşallah yükselir canım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlaaar 10.gün 170.5 olan değerim bgn yani 12. gün 448.7 olduuuuu ikiz olma ihtimali de varmııış :119::119::119::119:

:) gözün aydın olsun çok sevindirici haber bu inş herşey yolunda gider kaç emb trans edilmişti kaçıncı gün embr son sorum da kaçıncı denemen :) cvlarsan sevinirim

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canimmm insallah bi umut vardir. Bende 9. Gunumde yaptirmistim ve negatifti... doktorum sonucun 10 civari olmasi gerrkliydi demisti. Benimki yukselmedi ama insallah seninki yukselir

yesilinci

Bende bugün idrar testi yaptım, sonuç igrecti söylemek bile istemiyorum yani

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ama sen boyle yaparsan olmazki morali hep yüksek tutcaz benim cevremdede cok can sıkan konustugunu bilmez ve laf sokan insanlar esimle tedaviye baslamadan konustuk ve bu insanlari tedavimiz sonuçlanana kadar onlarla görüşmemeye karar verdik su anda da oyle yapıyoruz kimsede bilmiyor tedavimizi onun icin cok rahatiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…