2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Ewettt bncede bnm bildigum tarnster gunun 0 olarak basliyrsun sayiyrsun.. ac tok farktmez cnm bnm kandaki hcg bakiyrlar.. ama sen hemn sabh erknden git.. sinucu bazi hastanmler 2saat sknra veriyor.. erknden yaz insaalh.. hekes guzel haberler verisin cnm bnmm bnm daha hic tuo bebek denemdim tatlim ama kastrma kndini rahminimi hissediyrsun.. icinde bazi kadinlar.. herseyi hamile oldugunu bile hissedermis.. yoksam sende onlardanmisin hadi insaalh cnm bnm bazen bnm kasikya gaz oldugunda.. ole kasiliyr..

Evet erkenden gideceğiz bu arada kendi derdime düştüm senin hatırını bile sormadım ya kusura bakma sen iyimisin,sen daha denemedindi evet ama az kaldı inşallah bu aşamalara :))) sende yaşıyacaksın ....
Ben onlardan değilimdir canım emin ol :))))keşke öyle olsam hamile olduğumu hissetsem ve öyle olsa.......,,

Sağol cnm iyiyim sen nasılsın? Benim transferim oldu bugün transferimin 6. Günü:-) çoğu gitti azı kaldı kısmetse. Benim test günüm 11 i 5. Gün emb olduğu için sanırım 12 yi deil 11 i uygun gördüler sağolsunlar çok bekletmek istemiolar:-)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

nasıl bi duygu beklemek doktorum evde kalma işe başla derim dedi ama ben işe gelmek istemiyorum yapamam dar gelir işyeri bana ztn masa başı hadi bakalım inşallah rahat ol yürüyüş yap rahme iyi geliyor kan dolaşımını hızlandırıyor bebişine iyi gelir inşallah :KK16: ben de heyecan dorukta sanırım ben dayanamayıp 9.gün falan test yaparım :KK52: rabbim güzel şeyler nasip etsin inşallah sana güzel bir bebek armağan eder ne diim haberlerini bekliyorum tamam çalışıyo musun nasıl geçiriyosun günlerini şimdi

evet her sınav gıbı bu sınavda zor.ben hamıle kaldıgı için ağlayan insan gördüm niyeymiş bılıyomusun istemiyomuş bebek.ne dıyecegımı bılmedım baktım oyle.hayırlı,sağlıklı ve ahlaklı evlatlar nasıp eder Rabbım inşallah sıkma canını.başka dondurulmuşun varmıydı?
malesef cnm dondurulmuşum olsa yine bir teselli bulmuş olacağım ama iki denememde de dondurulmadı ve ikisinde de 3. gün embriyosu konuldu. bir sonraki tedavime cesaret edersem, 5. gün olmasını ve dondurulacak kadar yeterli embriyo olmasını diliyorum Allahtan belki benim vücudum için doğru olan budur. şuan hissettiğim en kötü duygu da ne biliyormusun, insan kendi bedenininden soğuyor," neden tutunmuyor, ben eksikmiyim, yetersizmiyim" duygusu, ama görünürde ise hiç bir problem yok, bu durumda da doktorlardan bile şüpheleniyor insan "bir sorun var da bulamıyorlarmı" diye. İstanbulun en iyi merkezi ve en iyi doktorlarından birinde tedavi gördüm ama sanırım üçüncü denememi farklı bir merkezde yapmak beni daha iyi hissettirecek.

kızlaaar 10.gün 170.5 olan değerim bgn yani 12. gün 448.7 olduuuuu ikiz olma ihtimali de varmııış :nazar::119::119::119::119:

Ben.demistim.ikizdir insaalh diye canimm bnmm.allhim beibsini sana.bagislasin cnm bnmm allhimmm 1istiyrdun 2verdi kardes olcaklar.. cnm bnm cok.sewindim allhim bizlerede ciftr cifter verain insaalh..

Degilim kuzum yaa kendimi cok kotu hissediyorum halsizim ince ince midem bulaniyo basim agriyo. Yerimden hic kalkmiyorum ystiyorum paso. Sen naptin canimcim iyimisin

yesilinci

canım çok geçmiş olsun ilçalarda yapabilir halsizlik bulantı bende yaşamıştım rabbim şifa versin

kızlar benimde bugün ilk günüm uzanıyorum oturuyorum kalkıyorum evin içinde yürüyorum bol bol su içiyorum günün yarısı bitti bile inşallah 12 gün böyle cabuk ve hızlı gecer test günüm 18 de aslında 17 de ama pazara denk geldiği için bende 18 pazartesi yaptırmayı düüşünüyorum şimdiye kadar hem merkez dışında yaptırmıştım bu kez gidip merkezde yaptırmayı düşünüyorum

nasıl bi duygu beklemek doktorum evde kalma işe başla derim dedi ama ben işe gelmek istemiyorum yapamam dar gelir işyeri bana ztn masa başı hadi bakalım inşallah rahat ol yürüyüş yap rahme iyi geliyor kan dolaşımını hızlandırıyor bebişine iyi gelir inşallah :KK16: ben de heyecan dorukta sanırım ben dayanamayıp 9.gün falan test yaparım :KK52: rabbim güzel şeyler nasip etsin inşallah sana güzel bir bebek armağan eder ne diim haberlerini bekliyorum tamam çalışıyo musun nasıl geçiriyosun günlerini şimdi

Beklemek tedavinin en zor kısmı ben öğretmn olduğum için tatildeyim izmirdeyim şuan sürekli dinleniyorum uzanıyorum eşim ve annem bişey yapmama izin vermiolar ablamın arkadaşı 3 kez yaptrmış ilk 2 sinde ayaklanmış 3. De yatmış hep hamile de bunu duyan bizimkiler beni kaldırmıyolar işte. Çok heycanlı beklemek zamn geçmio ama 6. Güne geldiysem sonrası da gelir heralde. Tüm arkadaşlarım tatilde ben evde off:-((

Degilim kuzum yaa kendimi cok kotu hissediyorum halsizim ince ince midem bulaniyo basim agriyo. Yerimden hic kalkmiyorum ystiyorum paso. Sen naptin canimcim iyimisin

yesilinci

Allhh allhhh ne olduki yaa... doktorunu aradinmiii araaa yada bir k.dogumcuya giite bir baktir biraeyler terami gidiyr doktor ned dii..

kızlar benimde bugün ilk günüm uzanıyorum oturuyorum kalkıyorum evin içinde yürüyorum bol bol su içiyorum günün yarısı bitti bile inşallah 12 gün böyle cabuk ve hızlı gecer test günüm 18 de aslında 17 de ama pazara denk geldiği için bende 18 pazartesi yaptırmayı düüşünüyorum şimdiye kadar hem merkez dışında yaptırmıştım bu kez gidip merkezde yaptırmayı düşünüyorum

Boyle okuyorum ya cok heyecanlaniyorum, ozaman kendimi cok iyi hissediyorum:)) bugunu gecti sayalim kaldi 11:))

yesilinci

Hayrli olsun cnmm. Bugun ve 2 3gun onmli ins bebbegin.simsiki tutunur 12 gun sonraa guzel sonuclar verrisin canmm

emn02 canım sen bilirsin ama bence erken test yapma ben idrar testi yaptım dı tüm sevinçim umudum o gün uçtu gitti halada geri gelmedi bu moralle yarın kan testini yaptıracağım,belirtilere gelince bende 8. Güne kadar hiçbir belirti yoktu bende çok üzülmüştüm
Normal değil diye çünkü herkezde bişeyler olurken bende olmaması üzüyordu beni
8.gün Müthiş bir kasık ağrısı ama sürekli değil ara ara, bazen adet ağrısı bazen belde adetimde olan bel ağrısı diyim birde benim baldırlarım çekilirdi adetimde o ağrıdan ama ara ara ,birde sanki hafif baş dönmesi gibi bu da 2 kere oldu ....şimdi tüm bunları ben yaşadım bir umut var elbette ama idrar testim negatif olunca tüm umudum gitti ...tabi sende merak ediyorsun doğal olarak anlıyorum seni ama gerçekten insanın içi acıyor ....kısmet inşallah hepimizin yüzü güler Allah hepimize nasip etsin diyorum çok öpüyorum

Aynen yatiyorum uzaniyorum is yapmiyorum ignwleri vurunuyorum. Belirti olmayinca bunlarin hepsi bosuna mi acaba diyorum :KK43: yuce rabbim herseyin en iyisini bilir tabi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben.demistim.ikizdir insaalh diye canimm bnmm.allhim beibsini sana.bagislasin cnm bnmm allhimmm 1istiyrdun 2verdi kardes olcaklar.. cnm bnm cok.sewindim allhim bizlerede ciftr cifter verain insaalh..

inşallah canım doktorum bu değerlere göre olabilir dedi ama kese görmeden bişey de diyemem şimdi dedi bakalım artık canım 10 gün sonra belli olacak inşallah sizler de görürsünüz bu günleri:KK16:

Beklemek tedavinin en zor kısmı ben öğretmn olduğum için tatildeyim izmirdeyim şuan sürekli dinleniyorum uzanıyorum eşim ve annem bişey yapmama izin vermiolar ablamın arkadaşı 3 kez yaptrmış ilk 2 sinde ayaklanmış 3. De yatmış hep hamile de bunu duyan bizimkiler beni kaldırmıyolar işte. Çok heycanlı beklemek zamn geçmio ama 6. Güne geldiysem sonrası da gelir heralde. Tüm arkadaşlarım tatilde ben evde off:-((

Canım benim ya Allah yardımcımız olsun inşallah ama sürekli yatmaman gerek doktorum sürekli yatmak iyi bir şey değil normal hayatına 3 günden sonra dönebilirsin dedi -ki hafif tempoda mutlaka yürüyüş yap rahimdeki kan dolaşımın hızlansın bebişine iyi gelsin vitamin olsun :emir_bebek: sadece eğilip kalkma ani hareketler yapma en önemlisi sakın stres yapma üzücü şeyler izleme mesela benim eşim şimdiden başladı beni boğmaya başladı :KK4: ama sürekli yatmak iyi deil en azından evde yürüyüş yap inşallah inşallah inşallah çok mutlu olursunuz bebekle taçlandırırsınız yuvanızı :KK16: güzel şeyler düşün elini karnına koy konuş bebişinle seni mutlaka duyar meleğine fısılda onlar melek Rabbim'e benim için de dua etsinler :KK34:

canım bende öğretmenim ders yılı başlamadan yaptıralım dedik inşallah güzel şekilde sonuçlanır inan bu beklemek hiç bir şey değil güzel olsun sonucuda

Boyle okuyorum ya cok heyecanlaniyorum, ozaman kendimi cok iyi hissediyorum:)) bugunu gecti sayalim kaldi 11:))

yesilinci
kaldı 11 gün çok şükür .sonu güzel ve hayırlı olsunda beklemeye razıyım.inşallah sende en yakın zamanda böyle bekliycen

sağol tatlım hadi bakalım senden de bu performansı bekliyorum :KK34:
aminnnn inşallah canım

Son düzenleme:
Evet erkenden gideceğiz bu arada kendi derdime düştüm senin hatırını bile sormadım ya kusura bakma sen iyimisin,sen daha denemedindi evet ama az kaldı inşallah bu aşamalara :))) sende yaşıyacaksın ....
Ben onlardan değilimdir canım emin ol :))))keşke öyle olsam hamile olduğumu hissetsem ve öyle olsa.......,,

Inssssssss canimm bnmmmmm insaalh.. vallhi bn bugun mutsuzum ya.. ustumde bir gariplik var. Dun gece girdim daha yeni giriyrum bakiyim diye.. mesajlara girdim sayfalara teker teker baktim.. hepiniz mutlu okun insaalh bugun bn bir garibim biraz bole aglamakliyim dualar ediyrum.. kalbim ezikleniyr sanki boguluyrum.. bugun birde en yakin arkadasim yanima geldi yine cocuk muhebeti acti konus allh konus.. onlar saniyrlarki biz cocuk istemiyruz.. birde ttmus istemezsin istemezsin birde olmaz diyr.. o kapidan cikti bn aglamaya basladim.. sanki bn istemiyrumdamiolmuyr... diye yalvardim allha artik boguldummm hepsinden uzak olmk istyrummmm .. ama kafaya koydum deniycem ilk denemmi sonra.esimide alip gitcem yurdisina.. kimse umrumda olmuycak..aman kafani siisrdim bacim bosver bnii zaten su belirsizlik insana koyuyor.. hayrlisi allhtan artik..

X