2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Insaalh cnmm bnm bnm daha ilk denemm olcak ilk olursa super olur vallhii cnmm bnm azin balll yesinn allh razi olsunnn

Benimde ilk denemem.. diktor bir yumurtayla yuzde 50 sansiniz var dedi .. dua ediyorum vallahi.. rabbim kimseyi evlatsizlikla sinamasin .. evlat veripte evladiyla da sinatmasin ... rabbim herkese herseyin hayirlisni versin ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok tatlim kimsenin umudunu kirmiyosun sadece uzulmek icin cok erken... insallah o kotu duyguyu yasamayacaksin zaten:)

yesilinci

Hayirli olsun :) akintida pek olmadi benim zaten jel den dolayi oluyo gun geçtikçe heyecan basiyo hafta sonu test yapmamak için zor tutcam kendimi :)) testmgunum 12 ağustos

Sen simdi perşembe gidersin çatlatma igneni verirler cumartesi de yumurtaların toplanır:) mi acaba?

Gecen sefer 11. Gun toplanmisti ama bilmiyorumki...doktorum ptesi dusunuyorum dedi. Ignelerden sikildim artikkkkkk

yesilinci

Hayirli olsun :) akintida pek olmadi benim zaten jel den dolayi oluyo gun geçtikçe heyecan basiyo hafta sonu test yapmamak için zor tutcam kendimi :)) testmgunum 12 ağustos

Benimde 12 ağustos ama ben c.tesi yada cuma yapacagim varsa çıkar zaten, zaman hic gecmiyo ya

Canim benim 13 agustos .. bugun benim 4. Gunum bendede hic bir belirti yok .. galiba bende erkenden test yaptiricam )

Gecen sefer 11. Gun toplanmisti ama bilmiyorumki...doktorum ptesi dusunuyorum dedi. Ignelerden sikildim artikkkkkk

yesilinci

Valla benimde bugün aklıma olmazsa bi daha igne , opu, transfer geldi ağrıların geldi zor valla allah hepimizin yardımcısı olsun

Evet kotu bi agri buz koydum o rahatlatti biraz. Uyurumda simdi iyi gelir

yesilinci

Bizimde ole dedi insaalh tutar canim ilkin gunahi olmaz derim ben aminnnnnnnn dualarin icin allh razi olsun cnmm

Canim tedavin hayrli olsunnn insaallhhh sende biran once bebgine kavusursun insaalhh regli olunca hemn guzel bir tedavi ile baslarsin sonucuda guzel olur ..

cevap verdiğin için saol canım.inş bebek hasretiyle yanan herkes evladına kavuşur.karışık duygular içindeyim zaman çabucak geçsin istiyorum.

Benimde 12 ağustos ama ben c.tesi yada cuma yapacagim varsa çıkar zaten, zaman hic gecmiyo ya

Garanti olsun diye bekliyim diyodum ama bende yapicam gibi :) ins pozitif cikar isteyen herkesin gerçi herseye hazirladim kendimi ilk denemem bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…