2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Daha iyiyim kuzum. Iyi akil ettin buzu

yesilinci

Iyi olll cnmm bnmm kranlikta uyumaya clis i olrsun

cevap verdiğin için saol canım.inş bebek hasretiyle yanan herkes evladına kavuşur.karışık duygular içindeyim zaman çabucak geçsin istiyorum.

Rica ederim cnm aminnnn bnde olyim vallhi nerdeyim ne yasiyrum bu bnmiyim diye soruyrum hep kndime.. zaman gecsin hayrlisi ile ellerimizden dua dilimizden allh dusmesin.. verende allh alanda alh..

Son düzenleme:
Yokk gormedimmmm canmmm bnmm bayramda giremdimmm ki ama bugun yemin ederim aklima geldin gecmise dogru gittim gittim oarada baska biri yazdi cewap yazcam diye one atti.. ama cok uzildum be birtanemm peki sebbi neymis doktelar birsey dedimi hersey gayet guzlken birde adet olmussun.. allh sabir versin cnm ama hmn kndine gelmene cok sewindim.. bnde ilk olck biliyrsun ilkin gunahi yoktur icimizdeki umutlar
korelmesinnn allhim yar ve yardimcin olsun..
canim, benim gittigim merkezde doktor ne basinda ne sonunda hic bi bilgi vermedi cogu seyi ben soke soke ogrendim hemsirelere sorarak. test sonucunu fax cekin demislerdi. cektim aradilar. eger yeniden denemeyi dusunuyorsan ilaclarina dwvam et

dendi o kasar. ne oldu kanana var mi agri sizi var mi vs vs hiiiccc bisi demedi sormadi kullandigim ilacla ilgili bisey soruyomda bana diyo progestanmiydi o diye. burda okuyorum millet doktoruyla kanka olmus yok mail atiolar yok dr. onlari ario vs. ben dr. u afedersin kafami kaldurirsam bacak aramdan girdum 30 saniye muayene suresinde bide transferde. dondurulmuslar da orda bakalim nolcak. verirseler alcam belkide. gercekten degusik bi surecmis icine girince anladim.

Canım benim bence insan paylaşınca rahatliyo o kadar içine kapanma:KK43: benim herkes herşeyi biliyor:) ama benim etrafımdaki insanlar bu süreçte bana cok destek olan insanlar hiçbirinin hakkini odeyemem valla, sen hangi asamadasin transferin falan olduğu?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Vala kuzum ya benim yakın arkadaşlarım var bilen onlarla ve ailemle konuşmak çok iyi geliyo maalesf kuzum ailemden uzak yere gelin geldim kimsem yok burda bi kaç arkadaşm hariç, kayınvalidemler kasıyo beni açıkcası kötü insanlar değil seviyorum ama beni anlamadıklarını ve görümcelerimin bencil olduklarını düşünüyorum yada fazla duygusalım bu aralar😢

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

7.gün kıytırık bir test yaptım negatif çıktı ciddiye almamaya çalışıyorum sence öyle değil mi

Bende dün 11.günümde yaptım idrar testini negatif :KK43:((bayağı bi bozdum moralimi keşke yapmasaydım oldum kendi kendime ama bende düşünmemeye çalışıyorum sonuçta idrar yanıltıyor deniyor herbir sayfada okudum içini sende ferah tut Allah'ın izniyle nasipse güzel haber alacağız bende Perşembe günü kan testi yaptıracağım az kaldı .ay sen uyuyamazsında şimdi dimi :)) heyecandan ......

arkadaslar, ilk denemem (-) malesef. simdi dondurulmuslarla 2. denemeyi yaptircaz insallah. capadan rapiru alurken "gittiginiz merkez hemen yapalin der ama iki ay ara verin ilk deneme ile ikinci arasinda" demuslerdi. size ne tavsiye edildi bu konuda. dondurulmuslarlada olsa iki ay ara gerekir mu. yoksa opu filan olacaksa mi iki ay ara gerek. buraz karisik yazdim kusura bakmayin ama anladiniz siz onu biliiorum :))

Cnm telim bozuldu esimdn bkyrm ara ara yada isten pcden yaziyrm. Bnce 2 ay ara ver. Bn asilamdn sonra 2 ay ara vrmstim. Ozelde parayi almak için hmn yapalim derler. Dr kesinlikle ard arda olmaz dedi simdi snn vücudunda hala o ilaclarin etkisi var yumurtalarna etki eder bu ay 2 ay dinlen normal yoldan dene hem. Olmazsa donmuslari al

Bende dün 11.günümde yaptım idrar testini negatif :KK43:((bayağı bi bozdum moralimi keşke yapmasaydım oldum kendi kendime ama bende düşünmemeye çalışıyorum sonuçta idrar yanıltıyor deniyor herbir sayfada okudum içini sende ferah tut Allah'ın izniyle nasipse güzel haber alacağız bende Perşembe günü kan testi yaptıracağım az kaldı .ay sen uyuyamazsında şimdi dimi :)) heyecandan ......

gerçekten son günler hiç geçmedi sonunu geldim artık yarın göreceğiz artık hayırlısı inşaallah

canim, benim gittigim merkezde doktor ne basinda ne sonunda hic bi bilgi vermedi cogu seyi ben soke soke ogrendim hemsirelere sorarak. test sonucunu fax cekin demislerdi. cektim aradilar. eger yeniden denemeyi dusunuyorsan ilaclarina dwvam et

dendi o kasar. ne oldu kanana var mi agri sizi var mi vs vs hiiiccc bisi demedi sormadi kullandigim ilacla ilgili bisey soruyomda bana diyo progestanmiydi o diye. burda okuyorum millet doktoruyla kanka olmus yok mail atiolar yok dr. onlari ario vs. ben dr. u afedersin kafami kaldurirsam bacak aramdan girdum 30 saniye muayene suresinde bide transferde. dondurulmuslar da orda bakalim nolcak. verirseler alcam belkide. gercekten degusik bi surecmis icine girince anladim.

:KK70::KK70::KK70: Ay alemsin o nasıl cümle kız kafamı kaldırırsam bacak aramdan gördüm diyor Allah da seni güldürsün :) o nasıl doktor bi kere doktor güler yüzlü olmalı hastaları ile iletişimi iyi olmalı ben zaten stresliyim birde doktor kasmamalı insanı Allahtan benim doktor çok güler yüzlü istediğini sorabiliyorsun cevapliyor

Canim benim 13 agustos .. bugun benim 4. Gunum bendede hic bir belirti yok .. galiba bende erkenden test yaptiricam )

benimde 13 ağustos test günüm ben de erken yapmak isterdim ama eşim hayatta yapmaz bekler :44:

Vala kuzum ya benim yakın arkadaşlarım var bilen onlarla ve ailemle konuşmak çok iyi geliyo maalesf kuzum ailemden uzak yere gelin geldim kimsem yok burda bi kaç arkadaşm hariç, kayınvalidemler kasıyo beni açıkcası kötü insanlar değil seviyorum ama beni anlamadıklarını ve görümcelerimin bencil olduklarını düşünüyorum yada fazla duygusalım bu aralar😢

:KK43: boşver sıkma canini en azından bu forum var birbirimize ulasabiliyor , yazabiliyor sorular sorabiliyoruz, burası beni bayağı rahatlatiyor, bazen düşünüyorum burası olmasaydı ne yapardım acaba diye, sen şuan tedavidemisin?

İnşaallah yarın hamilelik haberini verirsin canım sizin sorun neydi ?

sebebsiz infertilite benim 2 kez kimyasal gebeliğim oluştu onun dışında da hiç olmadı şimdi de genetik testi falan yapıldı kromozom sıralamasında anormallik var hamile kalmama engel değil ama anomali bebek olabilirmiş o yüzden pgd denilen bir işlem uygulandı bu kez embriyoya böyle işte sizin sorun nedir

:KK43: boşver sıkma canini en azından bu forum var birbirimize ulasabiliyor , yazabiliyor sorular sorabiliyoruz, burası beni bayağı rahatlatiyor, bazen düşünüyorum burası olmasaydı ne yapardım acaba diye, sen şuan tedavidemisin?

😍😍vala çok haklısın canım benim inan iyiki sizler varsınız, iyiki birbirimize dua ediyoruz🙏 sizleriiii çok seviyorummm👼 kuzum ben büyük ihtimalle yarın adet olucam perşembe başlıcaz Allahımın izniyle bismiilah dicez bakalım süreç nasıl geçecek😉3 negatif aşılamam var aşağı yukarı tedavi sürecinide çözdüm umarım bi aksilik olmaz tatlım herşey gönlümüzce olur sen be durumdasın canm?

:KK70::KK70::KK70: Ay alemsin o nasıl cümle kız kafamı kaldırırsam bacak aramdan gördüm diyor Allah da seni güldürsün :) o nasıl doktor bi kere doktor güler yüzlü olmalı hastaları ile iletişimi iyi olmalı ben zaten stresliyim birde doktor kasmamalı insanı Allahtan benim doktor çok güler yüzlü istediğini sorabiliyorsun cevapliyor
canim yaa, tabiki biraz komiklik olsun diye dedim. cok hakkini yemekde istemem tabiki muayene icin odaya geldiginde guleryuzle hosgeldin nasilsin fasli sonrada hayurli olsun insallah gebe kalirsin dilekleriyle cok kisa bi muayene asamasi oluodu. muayene bitip doktor odadan ciktiktan sonra eger bi bilgi verilcekse hensire veriodu oda yeni igne eklendi vs gibi. mesela bence onemli bi mevzu citrotide ve menegon igneme basladigim gun merkezden tam cikarken akluma geldi, cinsel iliski yasak mi acaba diye geri donup hemsureye sordum dediki " citrotude baslandimi size?" - evet bugun oldum dedim "aaaaa o zaman bugunden itibaren yasak " dedu. yanu bence bu onemli bunu soylemedikleri icin iliski sakincalu degildur diye dusunebilurdum bunu sirmayi akil etmetebilirdim vs vs bu tip eksiklikler. yani ozel bi nerkez olunca daha iyi ve ozel bi ilgi bekliordum ben aradigmi bulamadim nalesef ama yinede bunada sukur hic imkan bulamiyankarda var napalim onlari dusunerek sukretcez halimuze. RABBİM(CC) her derdimize derman olsun amin :))

KIZLAR TRANSFERINIZ OLMADAN EŞINIZ SPERM VERMYE GITMEDEN 4 5 GUN ONCESINDEN HER AKSAM ONA IYI BAKIN BOL BOL CEVIZ FINDIK YEDIRIN MUZ DILIMLEYIN TABAGA UZERINE BAL TARCIN DOKUN YEDIRIN ACAYIP SPERMI GUCLENDIRIOMUS BIDE TABI İNCIR INCIRI SIZDE YIYIN YUMURTA KALITESNI ARTTIRIOMUS BEN 1 HAFTA BAKTIM EŞIME KENDIMDE YEDIM ONA HAZIRLADKLARIMDAN MASALLAH BUTUN YUMURTALARI DOLLEMISTI EŞIMIN SPERMLERI.ben bu bilgiyi burda sitede okumustum.insalkahh sizede faydasi olur.

merhaba. tam nasıl sorsam diye kafamda kurarken cevabı buldum:) ben bugün iğneye başladım. ilk tüp bebek denemem. eşimin sperm sayısı bir hayli fazlaymış ama hareketlilik bir o kadar az. ben ona keçi boynuzu kürü yapmak istiyorum. ama o istemiyo. diyo ki nasılsa sınırlı sayıdaki hareketli spermle zaten onlar döllicekler yumurtaları. ne gerek var küre diyo. ben de onu ikna edemiyodum. yani kalitesini artırmaya faydası olur heralde kürün. bi de bu dediklerini yedircem. onlara itiraz etmez heralde:)

X