2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Inssllah olmaz bu kez sgri kesici icsem bi sakincasi olmaz heralde dimi?

yesilinci

Ben icmistim valla, benimde 2. Yada 3. Muayenemde hem basım bende sol kadigim çok fenaydi durdum durdum dayanamadım içtim opudan sonra hic icmedim düşün yani basım ve kasiğım ne fenaymiski icmisim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canimmmmm bnmmmm allh razi olsunnnn ewet sennle birlikte umudum 2ye katlncak insaalhhh bilmeyizki canm bnm blki sennki tutar bnmki tutmaz.. ilkin gunahi yoktur.. yola dewam sloganimiz neydi..... obebk bu ewe gireckkkkkkkkkk unutma.. umutluyumm cnm hepinizden umutluyum.. icim kipir kipir.. destek vermeliyiz cnmm bnm yoksa umutlar korelir.. biizi bizden baska kimse anlmaz.. suan tedavide degilim blki ama hep olcak olack kelimesi duymak bile bni umutlandiryr nefes aldikca umudumuz bitmeyecekkkk :))

Tebrikler canım Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebeklerini çok sevindim darısı başımıza bize de dua et

benim de öyle olacak gibiydi bugün çok ıslak olduğundan sanırım sürekli kuru tutmak lazım ben çamaşır değiştirdim olmadı günlük ped koydum olmadı artık evde donla geziyorum ne yapayım kuru kalsın diye işe yaradı da valla

Canım benim bence insan paylaşınca rahatliyo o kadar içine kapanma benim herkes herşeyi biliyor:) ama benim etrafımdaki insanlar bu süreçte bana cok destek olan insanlar hiçbirinin hakkini odeyemem valla, sen hangi asamadasin transferin falan olduğu?

Hadiii canimmmm yaaa cokkk ama cokkk mutluuu oldummm erknden cikmis sonucun.. allhim bebsini sana bagislasin sen sinvi gectin darisi bize insaalh..

Kızlar tam bir hafta önce transferim olmuştu. Bugün idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı. Bi belirti olabilir mi bu ??

Gecen salımı olmuştu, çok sevindim allah bizlerede o 2 çizgiyi görmeyi nasip eder insallah

inşallah tutunma kanamasıdır o kanama canım öyle olmasaydı devam ederdi zaten kanaman ve akıntı olması da gebelik belirtisidir olumsuz düşünme

Evet olacak olacak, o bebekte bu eve girecek:) inşallah allahım hepimizinkini pozitif yapar canım benim senin benim yok:) onu sadece dediğim gibi ayni Dr gittiğimiz için yazdim

Kızlar hazır güzel haberimi paylaşmışım sizle nacizane bi iki bi şey dicem size.neler hissettiğimizi en iyi biz biliriz çünkü.Öncelikle tevekkül,hem de çok ,tamamen teslimiyet istiyor bu işler sanırım...Kendi varlığını,isteklerini,nefsini Allah'ın varlığında eritmek esas mesele bu.Hani bi ayet var ''RABBİNE BIRAK..." bunu idrak etmek ne kadar rahatlatıyor insanı.Elhamdülillah dünya işi,çocuk işi,maddi işler hepsi boş geliyor.Diyorsun ki ben neyim,tek başıma ne yapabilirim Allah istemeden? Bir yakınımın dediği'' KÜNFEYEKÜN (ol der ve olur) biz kendimizi parçalayalım,bebeğin bir tırnağını yaratabilir miyiz acaba?'' Ha Şa... Bir de ben hep şöyle düşündüm:Bir çocuk doğacaksa onun kendince bir hayatı olacaksa ilerde ben sadece bir vesileyim,onun kaderi yaratıldıysa ben sadece aracım.Zor zamanları hep bunları düşünerek atlattım.Umutsuzluğa düşen varsa belki azcık iyi gelir canlarım.

Bir de şu mesele var ki transferden sonra kendimi hiç sakınmadım nerdeyse hiç sabit yatmadım.transfer arefe günü oldu.merkezden çıkınca eşimle alışverişe fln gittik,bayramda da gelen giden.arabayla zıplayarak Ankara'da gitmediğim semt kalmdı.Evin işini de yaptım yani atıyorum cam silmedim amma evi süpürdüm mutfakta vakit geçirdim,elışveriş merkezine gittim,pikniğe gittim 9.günü anca ettim :)) o yüzden siz de şunu unutmayın Allah ol derse olur,Künfeyekün,elhamdülillah....

İnşallah yazdıklarımı yanlış anlamazsınız,Rabbim herkese yardım etsin...

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin iki tane miydi tek miydi belirtilerin var mıydı hiç

Ne kadar güzel yazmissin eline saglik

tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin iki tane miydi tek miydi belirtilerin var mıydı hiç

Teşekkürler iki tane koymuşlardı bakalım kaçı tuttu bilmiyorum.Belirti ilk günden beri elimde ayağımdan ateş saçıyodum resmen en çok o oldu onun haricinde kayda değer bir şey pek olmadı ben olumsuz olduğunu düşünüyodum

kızlar aldım yumuşlarımı geldim 7 taneden 2 tane 5 güne kalmış doktorum 1 tanesinden pek umutlu değil ama ben yine transfer yapmak istiyorum dedi ayın 18 test günüm inşallah her şey yolunda gider ama pek umutlu değilim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…