2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Anladim bitosummm insaalhh pozitiflerle dolsunn boll gobisli topikkk olsunn rekor kiralimm insaalh..

seninki ikiz olabilir canim Allah kucagna almayida nasip etsin.bende 9.gun yaptgmda cikmsti ka da 59.6 cikmisti ama onun ici diorum ikiz olabilir sennki.asıl simdi daha stresli ve tatlı gunlern baslio kese gorcekmiyiz gorunce ohhh dicrksinz sonra kalp atısi duyulckmi duyunca derin bi ohhh ve sonra iyimi acebalar evde ultrasn olsada hergun gorsem diceksin canm insallh saglkla herseyi gecer gider.

Transfer gününü saymazsam 6. Gün. İşte gecen hafta salı oldu. Off cuma yaptırırım belki kan tahlili normalde 11 inde yapıdan dedi dr

Yaptr canm bnm derdini verwn allhim sabrinida veriir korkma bebgin sennle insaaalh ama biz garantiye allim net ollim kafamizdaki acabalar gitsin.. insaalh bagira bagira yaz.. hmileyim diye.. hayrli hberlerle gel..

ihihih bakalım inşallahhh hayırlısıyla görürüz o günleri inşallahhh...belki de ikizdir ayyy

arkadaslar, ilk denemem (-) malesef. simdi dondurulmuslarla 2. denemeyi yaptircaz insallah. capadan rapiru alurken "gittiginiz merkez hemen yapalin der ama iki ay ara verin ilk deneme ile ikinci arasinda" demuslerdi. size ne tavsiye edildi bu konuda. dondurulmuslarlada olsa iki ay ara gerekir mu. yoksa opu filan olacaksa mi iki ay ara gerek. buraz karisik yazdim kusura bakmayin ama anladiniz siz onu biliiorum :))

aminnnnnn inşallah

canım tedavin hayırlı olsun inşallah

Canım inşaallah sımsıkı tutunur sana ve hiç bırakmaz Allah yardımcın olsun stres yapmamaya çalış gözlerini kapa ve salavat getir:)
amin inşallah canım

Dualarımız seninle canım rahat ol yavrularını al gel
sagol canım

anaaaaaam hadi hayırlı olsun çarçabuk gidip bebişlerini al gel inşallah
aldım canım hayırlısı olur inşallah

Allah yardimcin olsun inş başarılı olur transferin benim 5.gunum annem hala kaldirmiyo :) wc ve yemek dışında rahat olmakta çok fayda var
canım ben ilk 3 gün yatak istiratı yapıcam ondan sonra pek yatmayı düşünmüyorum diğerlerinde yaptım hiç bir şey fark etmedi

Kızlar 5. Gune kalmadı bebiklerimi aldim geldim ben 2 tane transfer ettiler cok heyecanliyim bebüklerim bEnimle merkezden eve gelirken araba biraz fazla salladi ama birsey olmaz dimi birde yatiyorum su an ama yan dönüp yatsam olur mu

canım hayırlısı olsun rabbim sevinçli haberi vermeyi nasip etsin bize inşallah

Canim negayiflemi sonuclandi tedavin. Oysaki guzel gidiyrduu insaalh 2ciyee pozitif gelirsin..

Canim negayiflemi sonuclandi tedavin. Oyosaki guzel gidiyrduu insaalh 2ciyee pozitif gelirsin..
evet canim aslinda paylasmistim sonucu ama girmedin sanirim. test gunum bayramin 2. gunuydu ama ben arefe gecesi regl oldum gecenin yarisi gittik test yaptirdik malesef(hayirlisi) negatif. ben bayran nasi geccek test gunu nasi gelcek derken bayram oncesi yikildim ama atlattim sayilir. esim ailemin yanina yolladi israrla kafani dinlersin dedi. bende burda yegenlerimle aikemle takiloom ara ara icim acisada yeni tedaviyi dusundugme gore gecio acisi galiba :))

Yokk gormedimmmm canmmm bnmm bayramda giremdimmm ki ama bugun yemin ederim aklima geldin gecmise dogru gittim gittim oarada baska biri yazdi cewap yazcam diye one atti.. ama cok uzildum be birtanemm peki sebbi neymis doktelar birsey dedimi hersey gayet guzlken birde adet olmussun.. allh sabir versin cnm ama hmn kndine gelmene cok sewindim.. bnde ilk olck biliyrsun ilkin gunahi yoktur icimizdeki umutlar korelmesinnn allhim yar ve yardimcin olsun..

herkese iyi akşamlar kızlar.bu gün günboyu eski sayfaları okudum şimdi bitti :))))) tedavisi başarılı sonuçlanan arkadaşlar tebrikler ve inş güzel bir hamilelik sürecinden sonra bebişinizi hayırlısıyla kucağınıza alırsınız.malesef tedavisi negatif sonuçlanan arkadaşlarım(benimde 2 tane - var) rabbim sizlere sabır versin,güç versin ve inş birdahaki denemenizde hayırlı evlatlar versin.
kendimi hatırlatmam gerekirse.yumurtalarım toplandı(10 adet)6 tanesi donduruldu,progesteron yüksekliğinden transfer yapmadı doktorum.adet olunca gidicem ve hormonum normal çıkarsa estrofem kullanıcam ve rahim kalınlığı uygun olunca transferim gerçekleşecek.adet olmayı bekliyorum,inş biran önce olurda ben de sizler gibi bebişimi alır eve gelirim.okullar açılmadan olsun istiyorum çünkü...

Umudihar icimden bu sefer senin pozitif olacakmis gibi geliyor... dualarim seninle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim 2 transfermi oldu, inşallah tutar ve inşallah bekleme suren rahat gecer

Kizlar transferin 5. Günü bugun sabahtan beri ne agrim oldu ne başka bişi normal midir? hatta bugün cok rahat bi gün gecirdim agri olunca sanki miniklerim benimle saniyorum :)

Umudihar icimden bu sefer senin pozitif olacakmis gibi geliyor... dualarim seninle

Insaalh cnmm bnm bnm daha ilk denemm olcak ilk olursa super olur vallhii cnmm bnm azin balll yesinn allh razi olsunnn

Kizlar transferin 5. Günü bugun sabahtan beri ne agrim oldu ne başka bişi normal midir? hatta bugün cok rahat bi gün gecirdim agri olunca sanki miniklerim benimle saniyorum :)

Aynen bende senin gibiyim, hatta yazdım bugün benimde 5. Gunum, tedavinin başından beri hic olmadığın kadar iyiyim sadece dun gece çok akintim oldu o kadar

Canim tedavin hayrli olsunnn insaallhhh sende biran once bebgine kavusursun insaalhh regli olunca hemn guzel bir tedavi ile baslarsin sonucuda guzel olur ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…