2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Persembe gidicem. Ama ben kendimi cok kotu hissediyorum midem bulaniyo basim agriyo... gecen seferde boylemiydim hatirlamiyorum hic:KK43: sen nasildin igne asamasinda

yesilinci

Cnm basinin agrimasi normaldir cunku en inemli hormon basta.. yumurtalrini buytmek icin baski var cunku oda bas agrisi lh ye baski yapabilir.. nezamn opu var cnm

Cnm basinin agrimasi normaldir cunku en inemli hormon basta.. yumurtalrini buytmek icin baski var cunku oda bas agrisi lh ye baski yapabilir.. nezamn opu var cnm

Ctesi yada ptesi. Ama oda ayri bi dert benim gecen sefer cok zor gecmisti. Yogun kanamam oldu tekrar uyuttular beni felan ooooooffffff korkuyorum valla

yesilinci

Ctesi yada ptesi. Ama oda ayri bi dert benim gecen sefer cok zor gecmisti. Yogun kanamam oldu tekrar uyuttular beni felan ooooooffffff korkuyorum valla

yesilinci

Aaaaaaaaaa nedenmis neolduki.. yok cnm busefer olmaz ins demkki cok yumurtan oldu sanirim dewmli sok cikar sok cikar ben bile.normal yumurtladigimda hemn kanla birlikte servikal mukus gelir derim hah yumurtladimm ondan basim agrr

Aaaaaaaaaa nedenmis neolduki.. yok cnm busefer olmaz ins demkki cok yumurtan oldu sanirim dewmli sok cikar sok cikar ben bile.normal yumurtladigimda hemn kanla birlikte servikal mukus gelir derim hah yumurtladimm ondan basim agrr

Inssllah olmaz bu kez:KK43: sgri kesici icsem bi sakincasi olmaz heralde dimi?

yesilinci

Yok masanın üzerindeydi, ben görünce hamileymis dedim evet bugün öğrendi çok sevindi dedi, dedim sevinir tabi, ben Dr dedim ki bana ayin 12 sinde ulasamaxsaniz bilinki negatif ve ben dağılmış durumdayım:KK43: ne zaman toparlanirsam o zaman gwlirim beni aglarken gornenizi istemem dedim, yapma boyle gebe kalacaksın sen diyo:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ayy kuzum ya sanki sende kendi duygularımı yaşıyorum, diorum ben bı duyguları tadabilcekmiyim acaba die hayırlısı inşallahh ama bende çok korkuyorum ve umutsuzum😢hakkımızda hayırlısı inşallah ama iyice asosyal birine dönüşücem bu süreçte kimseyle görüşmek istemiyrm , beni anlayan benimle aynı duyguları paylaşanlarla dertleşmek istiyorm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar tam bir hafta önce transferim olmuştu. Bugün idrar testi yaptım 2. Çizgi silik çıktı. Bi belirti olabilir mi bu ??

Ya deli olcam:KK43: dur bira buz koyim. Diyorum ben topik acalim sana her eve lazimsin kuzum sen

yesilinci

Sen iyi ol cnm bnmmmm sagolasinn dolp posetine koybuzlari. agriyn yere koy kesecek agriyi hmn allhin izniyle icimiz disimiz ilc oldu artik.. ilc yutmktan midem klkiyr..

Sen cok karamsarsin farkindayim ama biz senden cokkk umutluyuz insallah onumuzdeki hafta kizlaarrrr hamileyimmmm diyeceksin. Inaniyorum ben buna:)

yesilinci

Evet ben gerçekten çok karamsarim, inşallah hepimiz yazarız hamileyim diye, boyle yaparak belki burada umutlu olanlarında umudunu kuruyorum ama bazen gerçekten çok kotu oluyorum

kızlarrrrr bugün 9.günüm duramadım sabah ilk idrarımla test yaptım ikinci çizgi pembeye yakın çıktı eşimle uçtuk gittik kan testi yaptıralım diye amma ne zormuş beklemesi sonuç mu 108,3 :)))))))))))))) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhh :KK49:

kızlarrrrr bugün 9.günüm duramadım sabah ilk idrarımla test yaptım ikinci çizgi pembeye yakın çıktı eşimle uçtuk gittik kan testi yaptıralım diye amma ne zormuş beklemesi sonuç mu 108,3 :)))))))))))))) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahhhhhh :KK49:

inaanılmaz sevindim tebrik ediyorum allah daim etsin inş darısı başımıza

Hadi yaaa masaalh cnmm bnmm sen girdin o cikti demkki ne guzll insaalh bizlerde oralarda baktrmaya gideriz.. uzulme cnm bnm allhin izni ile hayrlisi olcak her seerde bir hayr vardir.. bizlerde aliriz sonuclarimizi sen yolun sonuna yaklasiyrsun bn faha yolun basinda.. guzl olcak..

Evet aşağıdan yukarıdan yolun sonu görünüyor benim için:) tedavi güzel ama çok zor ya hep bekliyosun :KK43: ama burada bu kadar kişiye destek oldun pozitif enerji versin bizde seni bırakmayız dimi ama:) sen çok umutlusun biliyorum ama inşallah benim pozitifim sana daha bir umut olur, ayni Dr a gidiyoruz ya daha bir istekli başlarsınız diye düşündüm bir an:)

Persembe gidicem. Ama ben kendimi cok kotu hissediyorum midem bulaniyo basim agriyo... gecen seferde boylemiydim hatirlamiyorum hic:KK43: sen nasildin igne asamasinda

yesilinci

Sen simdi perşembe gidersin çatlatma igneni verirler cumartesi de yumurtaların toplanır:) mi acaba?

X