2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Jeli birakmadim 5 daha var . Transferin 9 günü bitmis olacak yani .. 3 gunde 12 tane ic camasi kullandım. .. gunluk ped te cabasi .. scok fazla kasimisim. Kanatmisim heryeri .. sirkeyi vurdugum an yakar beni :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Crinone jeli hala kullanıyosan 5 dakika yattıktan sonra mutlaka kalk yıka kurula öyle iç çamaşırını giy. Kuru tuttuğun sürece sıkıntı olmaz.. Ben 9 haftadır kullanıyorum bu şekildee...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kuzucum sana yeni bi topik acalim UMUDİHAR ABLA diye.. guzin abla gibi:)) her eve lazim kiz senden bitane.. sen olmasan napcaz kiz biz gitme bidaha sakaryaya felan.. yok sana gezme:))

yesilinci

Hihihi ne yapim canm bnmm allh razi olsunn tatlim bnmmm bn kndimden biliyrum cwp yazmadiklarinda 2kat kiriliyrdum elimden geleni yapiyrum taylim dua aliyruz hep birlikte allahim kimsenin yuzunu yere dusurmesinn insaalh.. ayy kurban olurum size hepinizi cok sewiyrum daha ttl yokk aklim hep burdaydi zati..

Anliyrum tabikide cnm bnde senn gibi olurum biliyrum.. cumartesi baktrrsin sonrada sali baktrrsin.. net olur.. cnm korkma.. sen herkese bakma cnm.. birazda olsun yuksek cikar diye dusunuyrum insaalh bnde blliyrum o gunu cnmm bnmm.

Öyle yapacağım, ya diyorum ki benim bilmeyen yok tüp bebek yaptığımi herkes dua ediyor benimki olmazsa bile allahım birinin duasını kabul etse diyorum, bide hic belirti yok ona takiliyorum:KK43: sadece su gibi akintim var hele dun gece bacaklarimi kendime çekip açıp uyumusum bi ıslaklık hissettim bide baktım deli gibi akintim var

Öyle yapacağım, ya diyorum ki benim bilmeyen yok tüp bebek yaptığımi herkes dua ediyor benimki olmazsa bile allahım birinin duasını kabul etse diyorum, bide hic belirti yok ona takiliyorum:KK43: sadece su gibi akintim var hele dun gece bacaklarimi kendime çekip açıp uyumusum bi ıslaklık hissettim bide baktım deli gibi akintim var

Akinti guzrl isaret canim aksin gitsin bnm arkadasimda diurdu akintim vat var allh allh borde duydukki hamileymis.. ins tutunmusturda.. ona isarettir.. insaalh cnm allh tum musluman cemietine huzur mutlulk versin.. peygamber efendimiz bile demiski baskasina ettigin dua hizir gibidir.. hmde sewaptr..

Evet canim.. zaten evlendigimin ilk y ayi mantarla gecti .. progesteron ilaci crinone jel ilisini de vajinada kullaniyordum. Mantar olunca progesteron agiz yoluyla almaya basladim. Ama kasinti akinti bitmek bilmiyor. Gunduzleri yine gece mahfoluyirum. Agliyorum bazen kalkip. O kadar kasidim vajina şişti resmen .. transfer gunu hocam kasintim var deyip durdum. Bana bir ftil verdi . Fitil biraz geciriyor gibi oluyor ama yine en başa dönüyorum. Ne yapacagimi sasirdim :KK43: bir oneriniz var mi acaba ? Yada benim gibi olan var mi ?

Bende yumurta toplamadan 1 gün önce günde 1 taneyle başladım crinone hele transferden sonra sabah aksam oldu 2 kere yani sadece ilk başladığımda çok ağrı yaptı bende simdi çalıştım artik aramış iyi kendisiyle:) hatta sanki bebeğim tutmuş gibi 1 kutu daha yazdırıp aldım bugün devam edeceğim ya tutarsa :)

Hihihi ne yapim canm bnmm allh razi olsunn tatlim bnmmm bn kndimden biliyrum cwp yazmadiklarinda 2kat kiriliyrdum elimden geleni yapiyrum taylim dua aliyruz hep birlikte allahim kimsenin yuzunu yere dusurmesinn insaalh.. ayy kurban olurum size hepinizi cok sewiyrum daha ttl yokk aklim hep burdaydi zati..

Bizde seni seviyoruz kuzuuuummmm

yesilinci

Akinti guzrl isaret canim aksin gitsin bnm arkadasimda diurdu akintim vat var allh allh borde duydukki hamileymis.. ins tutunmusturda.. ona isarettir.. insaalh cnm allh tum musluman cemietine huzur mutlulk versin.. peygamber efendimiz bile demiski baskasina ettigin dua hizir gibidir.. hmde sewaptr..

İste tek tesellim o akıntı, başka hic biseyim yok çok iyiyim, ben tedaviye ilk başladığım gün Dr masasında bi sonuç gördüm 193 tu dedim allahım benimde 193 çıkar inşallah:) herkesin ki çıksın tabi ama çok içten istedim olur insallah

Benim moralim dün çok bozuktu ama bugün daha iyiyim senin haberinede çok sevindim
Perşembe günü kan testi yaptıracağım idrar negatif ama belki bişey olur ve ben o gün çokkkk ama çok mutlu olurum yani böyle olmasını umuyorum allahım banada nasip eder belki .......

Sağ kasığımda ağrı oluyor birde her sabah bu tedavi öncesi hiç yapmazdımm şimdi resmen karnımı istem dışı geriyorum ,2embriyo yerleşti ya ben sanki bitanesi benimle gibi hissediyorum bunları düşününce gayet iyiyim ama idrar testimin negatif olduğunu hatırlayınca tuhaf oluyorum
Neyse yazdım rahatladım inşallah bebişlerimizzzzzz olur umudihar sen hangi merkezde yaptırıyorsun

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Morelini bozmaa canisiii allhhh ol demistir insaallah senn elinden geleni yaptin gerisi yuce mewlama kaldi artik.. suan tek gercegi bilen o.. idrar testine gelincee sen onu salla daha yeni yeni kana gecen sey idrara nasil gecsin cmm bnm.. inss ikiside tutmustur.. allhim sesimizi duyuyor.. dun gece cokk guzelll bir ewdeydimm masaallh.. yepyeni bir ewdi neue isarwt bilmiyrum birde hisstmis gibi ruyamda doktorumun yazisini okudum uyndim bismillh dedim kesin yazdi.. bir baktim.. doktor yazali 1dakka olmus bn baktim.. persembe gunu insaallah guzel sonuc solersin.. sewincimi2kat olur canim bn kadikoy florance nigtingale de tedavi olcam doktorumda nuri delikara.. gyilmaz nickli ile ayni hastanedeyiz.. inss guzel gunler bizi bekler..

İste tek tesellim o akıntı, başka hic biseyim yok çok iyiyim, ben tedaviye ilk başladığım gün Dr masasında bi sonuç gördüm 193 tu dedim allahım benimde 193 çıkar inşallah:) herkesin ki çıksın tabi ama çok içten istedim olur insallah

Nasil gordun canim o sonucu nuri bey teldenmi aldi aonucu insaalh cnm elimizden gelen tek sey semaya el acip dua dua dua..

Morelini bozmaa canisiii allhhh ol demistir insaallah senn elinden geleni yaptin gerisi yuce mewlama kaldi artik.. suan tek gercegi bilen o.. idrar testine gelincee sen onu salla daha yeni yeni kana gecen sey idrara nasil gecsin cmm bnm.. inss ikiside tutmustur.. allhim sesimizi duyuyor.. dun gece cokk guzelll bir ewdeydimm masaallh.. yepyeni bir ewdi neue isarwt bilmiyrum birde hisstmis gibi ruyamda doktorumun yazisini okudum uyndim bismillh dedim kesin yazdi.. bir baktim.. doktor yazali 1dakka olmus bn baktim.. persembe gunu insaallah guzel sonuc solersin.. sewincimi2kat olur canim bn kadikoy florance nigtingale de tedavi olcam doktorumda nuri delikara.. gyilmaz nickli ile ayni hastanedeyiz.. inss guzel gunler bizi bekler..

Sana malum olmuş ne güzel çok güzel hemde....güzel dileklerin için saol canım Perşembe günü hayırlısı inşallah.....
Bende Mecidiyeköy' çevre hastanesinde yaptırdım ümit beyde,
Öpüyorum çokkkkkk kendine iyi bak

Sana malum olmuş ne güzel çok güzel hemde....güzel dileklerin için saol canım Perşembe günü hayırlısı inşallah.....
Bende Mecidiyeköy' çevre hastanesinde yaptırdım ümit beyde,
Öpüyorum çokkkkkk kendine iyi bak

Insaalh hayrlisi allhtan cnmm bnmm persembe gunu aklimdaa.. bnde senii cookkkk cokk opuyrum sende kndine iyi bakk

Nasil gordun canim o sonucu nuri bey teldenmi aldi aonucu insaalh cnm elimizden gelen tek sey semaya el acip dua dua dua..

Yok masanın üzerindeydi, ben görünce hamileymis dedim evet bugün öğrendi çok sevindi dedi, dedim sevinir tabi, ben Dr dedim ki bana ayin 12 sinde ulasamaxsaniz bilinki negatif ve ben dağılmış durumdayım:KK43: ne zaman toparlanirsam o zaman gwlirim beni aglarken gornenizi istemem dedim, yapma boyle gebe kalacaksın sen diyo:)

Yok masanın üzerindeydi, ben görünce hamileymis dedim evet bugün öğrendi çok sevindi dedi, dedim sevinir tabi, ben Dr dedim ki bana ayin 12 sinde ulasamaxsaniz bilinki negatif ve ben dağılmış durumdayım:KK43: ne zaman toparlanirsam o zaman gwlirim beni aglarken gornenizi istemem dedim, yapma boyle gebe kalacaksın sen diyo:)

Sen cok karamsarsin farkindayim ama biz senden cokkk umutluyuz insallah onumuzdeki hafta kizlaarrrr hamileyimmmm diyeceksin. Inaniyorum ben buna:)

yesilinci

Hadi yaaa masaalh cnmm bnmm sen girdin o cikti demkki ne guzll insaalh bizlerde oralarda baktrmaya gideriz.. uzulme cnm bnm allhin izni ile hayrlisi olcak her seerde bir hayr vardir.. bizlerde aliriz sonuclarimizi sen yolun sonuna yaklasiyrsun bn faha yolun basinda.. guzl olcak..

X