2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Uff benimde bugun bu sorunum var yemedigim sey kalmadi cikamadim wc ye. Kendimi hic sıkmak istemiyorum korkuyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sabahları 1 yemk kaşığı zeytinyağı 1 bardak ılık su sonra 2 kuru kayısı sonrada annemin hazırladığı kayısı ve erik suyu içince bütün gün uzanmama rağmen tuvalet problemi yaşamadım kızlar duyrulur bi de bol bol su

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canim benim cok tesekkur ederiz. ozellikle el yapimi meyve sularini denicem. Cok su iciyorum taze kayisi da bolca tuketiyorum sanirim biraz stres yaptim bu yuzden

Cok sevindim senin adina canim allah anali babali buyutsun :).. Bu arada senin sorun neydi.??

Biz de çok büyük bir sorun yoktu. Eşimin sperm hareketliliğinde biraz problem vardı. Normal yolla da olur dedi doktor ama bnm yaşım 35 olduğu için tüp bebek için geç kalmayalım dedi bir kaç ay bekledi olmayınca 2 kere aşılama denedik olmadı sonra da tüp bebek... Çok şükür ilk denememizde hamile kaldım. Bugün 10 haftalık oldu bile. Darısı isteyen herkesin başına inşallahh...

Amin cnm inş.. Bende asilama denemistim. ins tup bebekde ilk denemede olumlu sonuc alirizzz... :)

Amin cnm inş.. Bende asilama denemistim. ins tup bebekde ilk denemede olumlu sonuc alirizzz... :)

Amin canım. Güsel düşün güsel olsun.. Karın kaslarını zorlama ama sürekli yatma da. Kan dolaşımı için hareket şart. İlaçlarını zamanında almaya dikkat et. Hayırlısıyla gelir meleğin 😊

ben transferden 1 saat sonra tuvalete kalktım sonra 1 saat daha yattım ama eve gelince çok sıkıntı yaşadım önce kabız oldum sonra ishal oldum saat başı tuvalete çıkmak zorunda kaldım ve tuvaletimiz klozet değildi çok üzüldüm bebişler nasıl dayanır bu harekete diye ertesi gün hemşireyi aradım bişey olmaz falan deyince rahatladım bir de internette okudum 3. gün emriyoları transferden 2 gün sonra yuvarlanıyormuş bunu dateselli ettim kendime inşallah hepimiz seviniriz sonucu alınca

Canim benim yuvarlaninca noluyomus ki bn anlamadim ( bnmde 3.gun embriyosuda.

Benimki 5. Gün transferi bide yuvarlanmami oluyormuş Dr bende rahim ağzını görene kadar 3 kere spekulum takti çıkardı en son başka bi tane istedi hatta bana rahim ağzını daha iyi görmek için başka bi spekulum istedim dedi kataterin derinlere kadar gittiğini hissettim nasıl yuvarlanır ki

Canim benim yuvarlaninca noluyomus ki bn anlamadim ( bnmde 3.gun embriyosuda.

genelimiz transferde 3. günde sanırım canım yuvarlanarak kendine yer bulup oraya tutunuyorya bu yuvarlanma ne kadar süre oluyor onu bilmiyorum ama 3. gün embriyolarında yuvarlanma 2 gün sonra başlıyormuş 4-5-6. gün embriyoları da aynı gün veya ertesi gün yuvarlanmaya başlıyormuş internette okudum

Son düzenleme:
Yaaa dogru 3 sene sarti vardi hayat sinavin cok buyuk insallah rabbim ahirette karsiligini verir sana kuzum bende ozelde yaptiriyorum ama rapor olunca fiyatlar yari yariya fark ediyo

yesilinci

Insss cnmmm bnmm inss nediyimki elimden birsey gelmiyr dua edebiliyrum sadece ellerimi semaya acip allh kabul etsinn ins..

Su hayatta ogrenceimiz cok sey var :)) ilk defa duyuyorum. Test gunun ne zaman peki?

Anladim ben yanlış anladım:) senin transferinin kaçıncı günü, bugun de bitti yarin benim 4, günüm gergin biraz daha yaklasiyorum sonuca, çok endiseliyim ve çok korkuyorum sürekli dua ediyorum inşallah vakti saati gelmiştir de bizde hayirlisiyla kavusuruz bebeklerimize

Inss canim.bizim suan dondurma falan yokk bnm esimde azo sonucumuzu gordunmu geride paylasmistim.. yikandiktan sonra varmi.. sen anljyrsundur bwlki.. doktorum mikro olcakmi olmuycakmi diye test istedi.. varmi yokmu diye gecmis yazilara bak istersen yorumlarsin ..

ilginç doğrusu rahim ağzını görememesi benim de bu transferimde( 4. kez oluyor )canım çok acıdı öncekilerde pek acımamıştı rahim ağzını vajinayı temizliyorum önce dedi ne sürdüyse artık bir canım acıdıki ama embriyoları koyduğu yeri özellikle gösterdi tepe kısma bırakıyorum burası çok uygun rahim kalınlığıda iyi dedi ne bileyim artık Allah ol derse olacak inşallah seviniriz hepimiz

İyi olmama sevindim, kız telden atsana sen ben soylim mail adresini:)

Canimmm bnm gece kusummmmm nasilsinnnn bn istanbulagidiyrum yoldayim artik rahat rahat girerrim nete atcam bitanem uarin.. mail ona gore birseyler der sanirim.. icim cok yaniyr yine icimdeki cocuk agliyr..

Su hayatta ogrenceimiz cok sey var :)) ilk defa duyuyorum. Test gunun ne zaman peki?

test günüm 13 ü canım 9 gün sonra belli olacak benim maceram devam edecekmi yoksa bitecekmi umarım devam eder hepimizin

Amin canım insallah , valla ben pek takilmadim 3 değil 5 te olsa umurumda değildi o gün o kadar kotuydum ki herkes neyin var diyordu o kadar yani

aynı gündeyiz canım benim de yarı 4. günüm inşallh kavuşuruz bebişlerimize benim bu 4. tüp bebek denemem

Canimmm bnm gece kusummmmm nasilsinnnn bn istanbulagidiyrum yoldayim artik rahat rahat girerrim nete atcam bitanem uarin.. mail ona gore birseyler der sanirim.. icim cok yaniyr yine icimdeki cocuk agliyr..

Canım benim gelmene o kadar sevindim ki bilemezsiniz:) yarin mutlaka at sonucunda yaz bana olurmu, neden korusun sen yine? Benim de Günlerim pek iyi değil beklemek çok yorucuymus gerçekten sonu iyi olsa 1 ayda beklenir de sonucun negatif olma ihtimali veriyor beni

test günüm 13 ü canım 9 gün sonra belli olacak benim maceram devam edecekmi yoksa bitecekmi umarım devam eder hepimizin

Benimde 12 si, suanki psikolojim 10. Gün yap diyor ama o gün ne olur bilmiyorum, bi şeytanda yapma adet olmayı bekle diyor bilemiyorum valla inşallah hepimizinki devam eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…